Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Czekam na nią lub na niego

Autor: dzwoneczek03
Wstęp

O mnie: Witam mam na imię Agnieszka mam 14 marca 2017 kończę 25 lat, wyszłam za mąż 3,5 roku temu. Szalona ze mnie dziewczyna, ale jednak instynkt macierzyński się odezwał.

Czas starania się o dziecko: To dopiero 2 cykl starań, ale jakoś robiąc test w tamtym miesiącu łezka się zakręciła, szkoda ze nie udało sie za pierwszym razem

Moja historia: 14.03.1992- moje narodziny 29.06.2013-Ślub 03.10.2016-Decyzja o dziecku

23 grudnia 2016, 10:50

Mój pierwszy wpis :)

Mój drugi cykl a tak naprawdę uważam że coś jest nie tak, nie wiem jak to wytłumaczyć ale wiem że jak w styczniu pójdę do lekarza to on powie mi że niestety ale ,,pani nie będzie mogła mieć dzieci". Może to przez ten mój sen, popłakałam się kiedy obudziłam się, to nie był miły sen.

Zaczęłam pić siemię Lniane może to poprawi mi śluz który mam raczej nie dobry, widzę to poprzez obserwacje Czy któreś z was pomógł, proszę piszcie, bo nie wiem czy to mam sens, widzę też że na poprawę śluzu wiele z was pije wiesiołka.

Mój mąż tak bardzo pragnie dziecko, ledwo po ślubie chciał się brać do roboty, ale ja wolałam żebyśmy najpierw dotarli do siebie, później pomyśleć o dziecku. Mieszkaliśmy u moich rodziców rok temu kupiliśmy mieszkanie, jesteśmy w dobrej sytuacji materialnej wiec postanowiliśmy wziąć się do roboty :)

1 komentarz (pokaż)
12 stycznia, 10:51

Hej moje drogie, w tym miesiącu raczej nici z dzidziusia, pracujemy z mężem na dwie rożne zmiany no i niestety nie mamy czasu na serduszkowanie.
Dowiedziałam się że trzeba wykupić Premium w Ovu żeby pokazało mi dni płodne detektor ciąży itp. Czy wszystko w tym kraju musi być płatne? Nie dość że dużo wydaje by zajść w upragnioną ciąże to jeszcze tutaj muszę płacić.

Zaczynam ćwiczyć, i to mój 4 dzień ciężkich ćwiczeń
https://www.youtube.com/watch?v=PC9CBIXz92U
polecam

0 komentarzy (pokaż)
3 kwietnia, 11:10

Witam

Jestem załamana tyle już minęło, a ja nadal nie w ciąży. @ mam dziwne, Dr mówiła że po luteinie, moja @ powinna się wyregulować, gówno prawda, mam wcale nie regularnie.
Co najgorsze wkurzają mnie kobiety w ciąży, wkurzają mnie pamiętniki które kończą się szczęśliwie, wiem że to źle, ale nie znoszę tego że wszystkim się udaje a mi nie, czemu tak jest ?

Mój okres trwał tylko 3 dni, robiłam test na wszelki wypadek bo chce trochę zejść z wagi, wiec wątpię że w kwietniu się uda.

Jedziemy do Chorwacji na wakacje, marze o tym żeby to właśnie wtedy stał się cud, fajnie by było opowiadać ze nasz skarb został poczęty w pięknym kraju.

Jeśli po wakacjach się nie uda, idę do DR i mówię że ma mi pomóc

2 komentarze (pokaż)
13 czerwca, 11:29

Ciąża rozpoczęta 3 maja 2017

No i stało się zrobiłam test 10 czerwca i piękne dwie grube krechy, w ten sam dzień poszłam zrobić Bete i było 3 800, w poniedziałek zrobiłam kolejna oby było dużo więcej. Trzymajcie kciuki


Wiadomość wyedytowana przez autora 13 czerwca, 11:20

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do OvuFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK