Pamiętniki Czekamy na Ciebie
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Czekamy na Ciebie
O mnie: Uparta i niecierpliwa mężatka. 27 letnia kobieta z głową pełną marzeń, spełniona zawodowo. Mąż - totalne przeciwieństwo, moja druga połówka, moja opoka i bohater. Mamy wszystko, czekamy tylko na Ciebie okruszku.
Czas starania się o dziecko: Od 01.2020
Moja historia: Pełna wzlotów i upadków.. Od ponad roku czekamy na upragnione dwie kreski. Pierwsza diagnostyka za nami. Ze mną wszystko (niby) okej. Mąż - morfologia 4%, żylaki powrózka nasiennego 2 stopnia usuniete laparaskopowo w październiku 2020. Pod koniec stycznia 2021 ponowne badania nasienia, czekamy na efekty 💪🤞🤞
Moje emocje: Nadzieja, złość, rozczarowanie.. emocjonalna huśtawka

13 stycznia, 21:30

Czekamy, czekamy już rok. Tyle razy śnił mi się pozytywny test, tyle razy wypatrywalam pod światło drugiej kreski, która przez ostatnie dwanaście miesięcy się nigdy nie pojawiła.. pierwsza myśl- felerny test albo jeszcze zbyt wcześnie, potem za każdym razem pojawiała się @..
Dzisiaj 11 dc. Kolejny raz mam nadzieję. Tym razem bez monitoringu, uznaliśmy że do tego cyklu podjedziemy na luzaka. Serio? Gdybym siebie nie znała to może bym uwierzyła.. staram się nie myśleć, nie liczyć dni, nie przejmować się ale chyba nie potrafię.
Tym razem owulacja z prawego jajnika. Pobolewa, od 3 dni mam płodny śluz (czyżby owulacja była delikatnie wcześniej niż normalnie?), działamy. Pozostaje czekać.
Od lutego zawitamy w klinice niepłodności. Pod koniec miesiąca chcemy zrobić badania żeby nie iść z pustymi rękoma.

Jak myślicie jakie badania powinnam zrobić dla siebie?
Bo Mąż zrobi szczegółowe badania i posiew nasienia, tsh, ft3, ft4, testosteron, prolaktyne, estradiol, fsh i lh. Wszystkie te badania robiono mu przed operacją usunięcia żylaków podwrózka nasiennego.
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego