Pamiętniki Czekamy na CUD ...
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Czekamy na CUD ...
O mnie:
Czas starania się o dziecko: Stanowczo za długo
Moja historia: Święty Janie Pawle II, prosimy, wstaw się za nami przed tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas. Wypraszaj potrzebne nam łaski i spraw, aby w naszych sercach zagościło tak długo wyczekiwane szczęście. Módl się za nami, święty Janie Pawle II!
Moje emocje: Bezradność

30 sierpnia, 21:45

Dzisiaj miałam wizytę u endokrynolog, tsh mam 2,400. Lekarz był bardzo zdziwiony po co przyszłam skoro wynik mieści się w normie . Więc wyjaśniłam w czym problem, że mój gin uważa, że wynik jest za wysoki do zajścia w ciążę. Lekarz mnie wyśmiał. Stwierdził, żebym więcej nie przychodziła bo nie ma po co... Co o tym sądzicie?

1 września, 07:51

Dziękuję za odpowiedzi :-* już więcej się do tego Endo nie wybieram. Teraz czekam na wizytę do kliniki na koniec miesiąca i zobaczymy jaki mają na Nas plan :-)

2 września, 12:26

Mam niedoczynność tarczycy, IO, owulację mam przeważnie z lewego jajnika z tym , że lewy jajowód jest zwężony. Prawy jajnik działa raz na pół roku. I mam zanikające endometrium :-\, progesteron za niski i chyba tyle na dzień dzisiejszy. U męża wszystko w porządku.

25 września, 11:35

Wizyta w klinice udana, lekarz powiedział to co chciałam usłyszeć :-) Czekam z niecierpliwością na @ i zaczynamy badania do inseminacji :-)

3 października, 11:04

Od dzisiaj zaczynam badania do IUI. Będę sobie zapisywać jakie badanie i jaką cena badania.
FSH 32zł
LH 32zł
PROLAKTYNA 32zł
Razem 96zł

9 października, 20:10

Dzisiaj kolejne badania moje i męża
Razem 1550zł
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)