Pamiętniki Czekamy na CUD ...
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Czekamy na CUD ...
O mnie:
Czas starania się o dziecko: Stanowczo za długo
Moja historia: Święty Janie Pawle II, prosimy, wstaw się za nami przed tronem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o dar upragnionego potomstwa dla nas. Wypraszaj potrzebne nam łaski i spraw, aby w naszych sercach zagościło tak długo wyczekiwane szczęście. Módl się za nami, święty Janie Pawle II!
Moje emocje: Bezradność

30 sierpnia 2019, 21:45

Dzisiaj miałam wizytę u endokrynolog, tsh mam 2,400. Lekarz był bardzo zdziwiony po co przyszłam skoro wynik mieści się w normie . Więc wyjaśniłam w czym problem, że mój gin uważa, że wynik jest za wysoki do zajścia w ciążę. Lekarz mnie wyśmiał. Stwierdził, żebym więcej nie przychodziła bo nie ma po co... Co o tym sądzicie?

1 września 2019, 07:51

Dziękuję za odpowiedzi :-* już więcej się do tego Endo nie wybieram. Teraz czekam na wizytę do kliniki na koniec miesiąca i zobaczymy jaki mają na Nas plan :-)

2 września 2019, 12:26

Mam niedoczynność tarczycy, IO, owulację mam przeważnie z lewego jajnika z tym , że lewy jajowód jest zwężony. Prawy jajnik działa raz na pół roku. I mam zanikające endometrium :-\, progesteron za niski i chyba tyle na dzień dzisiejszy. U męża wszystko w porządku.

25 września 2019, 11:35

Wizyta w klinice udana, lekarz powiedział to co chciałam usłyszeć :-) Czekam z niecierpliwością na @ i zaczynamy badania do inseminacji :-)

3 października 2019, 11:04

Od dzisiaj zaczynam badania do IUI. Będę sobie zapisywać jakie badanie i jaką cena badania.
FSH 32zł
LH 32zł
PROLAKTYNA 32zł
Razem 96zł

9 października 2019, 20:10

Dzisiaj kolejne badania moje i męża
Razem 1550zł

4 listopada 2019, 16:54

Dzisiaj kolejna wizyta w klinice z wynikami badań. Wyniki pozytywne, w przyszłym cyklu podchodzimy do IUI. W tym cyklu nie ma dominującego pęcherzyka,bo jest to cykl bez leków. W lewym i prawym jajniku po 8 pęcherzyków. Trzymam mocno kciuki żeby Święta Bożego Narodzenia były szczęśliwe w tym roku :-)

9 grudnia 2019, 13:05

09.12.2019r. dzisiaj miałam zaplanowaną wizytę w klinice. Już na wizytę jechałam z przeczuciem, że dzisiaj może dojść do owulacji a tym samym wykonaniem zabiegu IUI. Nie myliłam się, podczas badania doszło do pęknięcia jednego z dwóch pęcherzyków. Więc podjęliśmy decyzję z lekarzem o szybkim IUI 😁 tak więc czekamy co to będzie za dwa tygodnie, jaki efekt końcowy IUI pierwszego naszego podejścia. Trzymajcie dziewczyny kciuki ☺️. Koszt IUI 850zl

18 grudnia 2019, 13:26

A ja tej nocy miałam taki dziwny sen, mój nieżyjący ojciec pyta się mnie tak "dobrze, Ci tak bez dziecka?" i się obudziłam, miałam aż gęsią skórkę
. Mógłby się tam na górze za mnie wstawić, może by mogło. Tyle lat już się staramy, od lekarza do lekarza , aż w końcu klinika, pierwsze IUI, test dopiero w poniedziałek mam zrobić, a cały czas czuję silny ból miesiączkowy i mokro w bieliźnie,l latam jak opętana sprawdzać czy to @.

26 grudnia 2019, 13:45

Starania od października 2013roku. Przez ten czas przewinęliśmy się przez 5 lekarzy, klinikę, setki badań, faszerowanie lekami(czasem miałam wrażenie, że eksperymentują na mnie a nóż coś jej pomoże 😁). I teraz 23 grudnia beta wyniosła po pierwszej inseminacji 16,79. Jutro powtórka bety, zobaczymy co z tego wyjdzie 🤗...

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 grudnia 2019, 13:47

27 grudnia 2019, 17:52

Dzisiejsza beta 177,6 jestem troszkę spokojniejsza 😁
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)