Pamiętniki Czy kiedyś to nastąpi ?
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Czy kiedyś to nastąpi ?
O mnie: W szczęśliwym związku od 2012 ❤️ Mężatka od listopada, ja rocznik 96 a mąż 94.
Czas starania się o dziecko: Od 2013
Moja historia: Sądzę, że to za długa historia :) chcemy kontynuować swoje starania na nowo. Na luzie. Bez stresu.
Moje emocje: Mieszane.. cóż, być kobietą nie jest łatwo :)

22 czerwca, 12:01

Witam wszystkie panie !

Zawitałam tutaj na nowo, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Uznałam, że chyba pora się otworzyć, odważyć, napisać coś, wyrzucić to z siebie.. Chyba dobra pora, bo właśnie dziś ma zawitać @, więc zacznę od nowego cyklu , chociaż @ lubi nie przychodzić w terminie.. zobaczymy :) Może jeszcze coś nas zaskoczy.
Szyjka płata figle bo raz jest nisko, raz wysoko, raz twarda a raz miękka.. i chyba zamknięta lekko..

22 czerwca, 16:58

Zrobiłam test, niestety nie wytrzymałam.. Biel vizira, dlaczego mnie to nie dziwi ? Czekam na @ ☺️

23 czerwca, 18:31

Muszę się z wami podzielić przemyśleniami, czy tylko ja uważam, że z miesiąca na miesiąc jest gorzej ? Każdy miesiąc następny przekrzykuje, że nie to ja jestem gorszy i będzie tylko gorzej.. Okresie gdzie jesteś ?

25 czerwca, 11:29

1 dc..

Never Give up.

30 czerwca, 13:15

6 dc

2020 r prężnie nie daje o sobie zapomnieć, czekam jeszcze na apokalipsę i atak zombie i będzie cacuszko, miód i malina.. Oczywiście z przymrużeniem oka... Ten cykl dajemy spokój, mąż po lekkim przeziębieniu co nie znaczy, że nie obeszło sie bez gripex'ów i innych paracetamoli, które zjada garściami.. chociaż i tak mam to pod kontrolą, także bacznie pilnuje i sie przyglądam hyhy :D
Od następnego cyklu wprowadzimy troszkę supli i zobaczymy co z tego wyjdzie..
Ogólnie mam wrażenie, że z moją owu jest chyba coś nie tak i moje pms zniknęło w pewnym stopniu, co może i lepiej, owulacja jakby daje o sobie znać, ale nie na tyle co kiedyś jak pamiętam, że jajniki potrafiły mnie na prawdę boleć i wiedziałąm kiedy ta owu jest.. poza tym w tedy okres był jak w zegarku co 28 dni a teraz co 31/32 dni czasem dłużej.. Wczoraj nagle złapał mnie okropny ból prawego jajca jak nigdy, jakby mi ktoś szpile wbił. Czyżby owulacja szybciej w tym cyklu miała sie pojawic ? Mam wrażenie jakby w każdym cyklu owu była w innym czasie.. a do tego przed okresem żadnych bóli piersi nie mam, za to częściej głowa mnie w tedy boli i wiadomo jakiś tam ból w podbrzuszu jak zawsze przed @.. ale za to pryszcze urządzają sobie istna sieste w tym czasie + moja Łuszczyca, która wychodzi na twarzy głównie, daje o sobie nieźle znać.. plama na plamie.. ale te piersi czemu nie bolą wcale ? I don't know .

Ogólne prywatnie nie jest źle, ale boje się, że gdy wrócimy do Polski rozpęta się wichura.. Oby wszystko szło dobrze.. boję się, bardzo, ale mam nadzieje, że zaraz wyjdzie słońce..

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 czerwca, 13:18

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.