Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: I nagle przyszedł instynkt

Autor: Kasiakatarynka
Wstęp

O mnie: Jestem Kasia . W kwietniu skończe 30 lat. Choruje na nadczyność tarczycy. TSH =0,273 norma 0,42 Dwa lata temu brałam metizol. Wyrównałam hormony pod kontrolą endykronologa,później wstzymał lek.

Czas starania się o dziecko: W zasadzie pierwszy miesiąc

Moja historia: Do tej pory nie myśleliśmy z męzem o dzieciach. Nagle uderzyło nas to pragnienie jak grom z jasnego nieba. Od sierpnia współzyjemy bez żadnych ograniczeń :D ale również bez zwracania uwagi na to czy mam owulacje czy nie. Kochaliśmy się kiedy mielismy na to ochote a nie naciskąjąc żeby była ciąża. Poprostu będzie to super nie to nie. Oczywiście od kilku miesięcy prowadzę sobie kalendarzyk w aplikacji flo. W listopadzie postanowiliśmy współżyć pod kalenadarzyk,żeby się udało mi zajść w ciąże. Pragnienie jest wielkie. Z tyłu głowy mam jednak wynik tsh z końca października poniżej normy.Cykle mam raczej reguralne. Na tę chwilę okres mi się spóźnia 2 dni. Nie wiem czy robić test.

Moje emocje: Bardzo pragnę dzidzi. Sprawdzam codzień swoje ciało. Bradzo cieszyłabym się gdyby się udało . Czuje,że teraz jest najlepszy moment.

4 grudnia, 08:39

Wczoraj kupiłam test. Miałam zrobić od razu ,ale przemyślałam ,że lepiej poczekać do rana i mieć wiarygodne wyniki. Nie mogłam się doczekać ranka. Rano szybko zmierzyłam tempke i zrobiłam test. Zaczęłam szykować się do pracy. Po paru minutach spojrzałam. Jedna kreseczka,...tylko jedna :( Okresu nadal nie mam. To chyba przez to,że psychicznie zakodowałam sobie ,że się udało.Wcześniej cykle reguralne. Już teraz wiem,że nie można podejść do tego tematu w jakiejś psychozie. Muszę wyluzować,mniej się spinać,mniej czytać. Czekam na Panią @ pewnie za moment przyjdzie...

0 komentarzy (pokaż)
6 grudnia, 08:31

@brak 5 dni opóźnienia. W dalszym ciągu ból piersi ,bóle w jajnikach,menstruacyjne. Szyjka raz twarda, zamknięta raz miękka otwarta.Brak innch dolegliwości ciążowych. Tempka spadła do 36,8. Test zrobie w sobote rano jeśłi nie przyjdzie @ :/

0 komentarzy (pokaż)
7 grudnia, 12:56

:( Dziś zaczęłam plamienia, brązowa wydzielina . Mam lekkie zawroty głowy. Jest mi smutno. Myślałam,że się udało. Niestety. Kupiłam dziś testy owulacyjne. Zaczynam nowy cykl starań. Dziewczyny boję się ,że mi się nie uda.

Kiedyś lekarz powiedział mi,że przy mojej nadczynności mogę mieć problemy z zajsciem w ciążę.

Boli mnie też jedna rzecz. Przypominałam mojemu mężowi o tym okoła dwa lata temu,że mogę mieć problemy z ciążą. Miałam nadzieje,że powie "może zacznijmy się starać".Mówiłam również wprost ,że chciałabym dzidziusia. Mam wrażenie ,że on nie wziął tego na poważnie. Tak mnie to rozwala, i prowadzi do płaczu.Wiem już teraz ,że jeśli by lekarz mial racje,(błagam Boga oby nie)to będę jego winić ,że nie przejął się tym co mówie.

0 komentarzy (pokaż)
11 grudnia, 13:03

@przyszła. W między czasie zrobłam badnia . Nadczynnośc powróciła.TSH -0,092 (0,27-4,2) FT4-26(16-22) FT3 w normie. W czwartek jestem umówiona do endokrynolga-ginekologa.
Gdyby nie to ,że kiedyś lekarz rodzinna nie skierowałaby mnie badania tarczycy do dziś pewnie nie wiedziałabym ,że mogę mieć jakieś problemy z tarczycą. Proćz złych wyników nie mam jakis zauważalnych objawów . Jedyne objawy jakie mam to potliwość i wypieki na klatce piersiowej w sytuacjach stresujących oraz przyspieszone bicie serca czasami kołotanie,ale to też rzadko. Bardzo sie martwie.

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)