Pamiętniki Jak nie zwariowac
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Jak nie zwariowac
O mnie: Mam 28 lat , staramy się bez wspomagaczy, bez chorób wykrytych, bez większych badań. W tym cyklu już odpuscilam, bo wiem że stres pogarsza sprawę, dlatego poszukuje nowych sposobów na odstresowanie. Pamiętnik ma mi w tym pomóc .
Czas starania się o dziecko: 8cykl starań
Moja historia: Staramy się z mężem bez wspomagaczy , na razie bez większych badań i bez chorób wykrytych
Moje emocje: Staram się obniżać stres i nie napinac

23 października 2016, 17:41

Jak większość kobiet rozpoczynających starania, myślałam że "chwyci " za pierwszym razem, ale niestety ten z góry ćwiczy moja cierpliwość. Do siódmego cyklu starań strasznie przeżywałam każdy jednokreskowy test , teraz zaczynam szukać sposobów na odstresowanie, bo wciąż wokół słyszę ze stres mocno obniża płodność. Siadam wygodnie w fotelu i myślę sobie :

" jestem w miarę młoda, mam zdrową tarczycę , regularne cykle, dobry obraz usg jajników, więc musi się udać, tylko trzeba poczekać. Nie myślę o minusach, bo przecież mam się odstresowywać. Myślę, że warto myśleć o plusach naszego życia. Plusem może być dobra sytuacja finansowa , dobre małżeństwo , ładne mieszkanie... To wszystko zaczynam doceniać i czerpać z tego przyjemność i cieszyć się życiem. Nie mogę myśleć tylko o dziecku, bo będę zestresowana, a mam być silna i uśmiechnięta i gotowa na to, żeby je przyjąć. W moim pamiętniku będę się starała opisywać moje poszukiwania optymizmu życiowego."'

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 października 2016, 20:07

Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego