Pamiętniki Makowe szczęście
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Makowe szczęście
O mnie: Jestem 30letnią Kobietą, wciąż uczącą się siebie i świata. Jestem głodna jego smaków, uwielbiam podróże i te kulinarne też :) oraz poznawać nowych ludzi :) Uwielbiam pozytywne i radosne osoby, uwielbiam inspirować i być nieinspirowana. Bardzo lubię zaczytać się w książce, pić kawę i podziwiać góry. Uwielbiam długie spacery. Wielką radość sprawia mi rękodzieło i dekorowanie mojego domu :)
Czas starania się o dziecko: o Dzidziusia staramy/śmy się 15 miesięcy
Moja historia: Mam PCOS, od kwietnia zaczęłam brać Metforminę
Moje emocje:

4 lipca 2018, 08:00

Boże błagam chroń Kruszynkę, która rośnie pod moim serduszkiem! Już jest całych Naszym sercem :) Boże dziękuję Ci i proszę o opiekę nas nami, mniej nas pod swoimi skrzydłami :) Lecimy na fiolet!

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 lipca 2018, 13:38

Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)