Pamiętniki Miało się udać za pierwszym razem
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Miało się udać za pierwszym razem
O mnie: Mam 32, przez większość mojego życia nie myślałam o tym, ze będę chciała mieć dzieci. Jestem emerytowana tancerka, pełną pasji, której zawsze się wszystko udawało. Do czasu….
Czas starania się o dziecko: Początek starań - zaczęliśmy w lipcu 2021
Moja historia: 2021 w lipcu wzięliśmy ślub. Mój mąż był przekonany ze za pierwszym razem będziemy już w ciąży. Ale w ciąży nie jestem. W 2019 miałam pierwsze badanie AMH, które jest dosyć niskie 1.05, ale powtórzone badania w 2021 pokazały wynik 1,29.
Moje emocje: Niby to dopiero początek starań, ale presja bardzo duża, aby się udało i już być w ten ciąży i żeby było pięknie. Ale bardzo się wkurzam, bo Mąż nie chce się zbadać

2 września, 19:30

Myśle sobie, że może kupie sobie tego psa i wtedy mój instynkt macierzyński skupi się na małym fafiku i będzie mi jakoś lepiej.

3 września, 09:11

Nie rozumiem tych testów owulacyjnych. Przez ostatnie miesiące łapałam moja owulacje idealnie. Śluz cudo a kreska ciemna, że aż bolało. Nie wiem czy to kwestia zmiany pasków na inne? Czuje wszystkie objawy ale test nadal nie osiąga szczytu.

4 września, 12:18

Za szybko panikuje :) test owulacyjnych pozytywny! A my staramy się dalej i będzie dobrze. W przyszłym tygodniu mam wizytę u ginekologa.

5 września, 22:52

Ostatnio zaczytuje się w pamiętnikach innych dziewczyn. Źle mi z tymi historiami. Tyle dziewczyn tak długo się stara, przez tyle strat przechodzą. To na mnie wpływa w taki sposób, że od razu jestem przekonana, ze moja droga też będzie dokładnie taka sama, ze nie uda się naturalnie tylko invitro.
W każdym razie, przez ostatnie dni ciężko pracowaliśmy nad powiększeniem naszej rodziny i teraz czekamy :)

7 września, 19:45

3cs 2dpo

Dzisiaj wizyta u lekarza. Nie mógł uwierzyć w to, że mąż nie chce się zbadać. Ale zbadał mnie i owulacja była super, endometrium grubaśne. Wszystko cacy. Nic tylko zachodzić w ciąże. Plan jest taki, że jeśli nie będzie ciąży za dwa miesiące, to przychodzimy we dwójkę do niego i lekarz będzie gadał z Panem mężem. Jednak najlepiej to zajść w ciąże :)

15 września, 08:30

3cs 11dpo
Zrobiłam test. Bardziej się czuje na okres niż na ciąże. No i widzę druga kreskę, ale nie dałabym sobie ręki uciąć ze ona tam jest. Bardzo blada kreska, widać ja pod światło. Ale się nie nakręcam. Wątpię żeby to była ciąża, z zbyt piękne aby było prawdziwe.

16 września, 07:51

Ciemnieje, dzisiaj niczego nie trzeba się doszukiwać. Jadę zrobić badania krwi
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego