Pamiętniki nadzieja nigdy nie może umrzeć:) a marzenia o dziecku może się spełnią:)
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
nadzieja nigdy nie może umrzeć:) a marzenia o dziecku może się spełnią:)
O mnie: Mam na imię Elina mam 19 lat. Nadal się uczę a moim marzeniem jest mieć dziecko jeszcze przed pójściem na studia.
Czas starania się o dziecko: Staramy się o dzidziusia od 13 miesięcy na razie bez skutku ale nadziei nigdy nie stracimy.
Moja historia: Kiedy zaczęliśmy się starać o dziecko na samym początku wszystko było dobrze w tym roku nagle pewnego dnia zaczął mnie boleć prawy bok brzucha i ból stawał się coraz mocniejszy. lekarz rodzinny odesłał mnie na pogotowie tam mnie przyjęli na ginekologie dowiedziałam się żę mam guza na jajniku we wrześniu 2014 rok czyli za miesiąc czeka mnie operacja modlę się tylko do Boga aby nie trzeba było usunąć jajnika. Ale nie poddaje się mimo guza nadal staramy się o dziecko bóle ustąpiły i jest dobrze a co dalej to zobaczymy.
Moje emocje: Jestem szczęśliwa że mam tak wspaniałego chłopaka mimo że ma dużo pracy i jest wciąż zabiegany to wieczorem zawsze poświęci mi czas i rozmawiamy szczerze. Najwspanialsze jest to że nie ucieka od problemów z ciążą tylko chętnie podejmuje temat.

5 sierpnia 2014, 11:46

Dzień 1.
Moja historia jest dość nieprzyjemna z guzem ale z dnia na dzień coraz bardziej przyjmuje to do świadomości i jestem spokojniejsza. Dni płodne miałam niedawno i w tym czasie się kochaliśmy zobaczymy co to będzie na razie odczekam ale w przyszłym tygodniu albo pod koniec tego zrobię test ciążowy i zobaczymy jaki będzie wynik. marzę o dwóch kreseczkach, ale najważniejsze to nie zakładać wszystkiego na tak albo na nie do przodu lepiej podejść do tego z dystansem i być cierpliwym bo po co potem się rozczarować:)

15 marca 2015, 12:26

dziaij od ostatniego wpisu już troche minęło nie ma dwóch kreseczek i ciężko jest mi i smutno. ale co poradzić trzeba czekać. może wybiore sie wkońcu na badania i może to pomoże.