X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Nadzieja widzi to, co niewidzialne, czuje to, co niewyczuwalne i zdobywa to, co nieosiągalne.
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Nadzieja widzi to, co niewidzialne, czuje to, co niewyczuwalne i zdobywa to, co nieosiągalne.
O mnie: Nade wszytsko pragnąca Dzieciątka...
Czas starania się o dziecko: 7 miesięcy
Moja historia: Moja historia rozpoczęła się w lipcu 2012, wtedy właśnie postanowiliśmy zacząć starać się o Dzieciątko. Jak wiele z Was myśleliśmy, ze uda się po dwóch, góra trzech cyklach...niestety pozostawało jedynie rozczarowanie. Z powodów osobistych odłożyliśmy starania na kilka miesięcy. Ponownie działamy od lutego 2013 ;) póki co bez szcześliwego zakończenia. W kwietniu zgłosiłam się do ginekologa, który zleca kolejne badania. Jedyne co mnie do tej pory zaniepokoiło to podwyższone, choć w granicach normy TSH. Zobaczymy co przyniosą kolejne wizyty.
Moje emocje: Choc każdego miesiąca przeżywam ogromne rozczarowanie, to głęboko wierzę, że wkrótce pod moim sercem zamieszka Malutkie Serduszko naszego Dzieciątka.

6 czerwca 2013, 16:52

Ponieważ jest to mój pierwszy wpis, chciałabym Was wszystkie serdecznie powitać i życzyć powodzenia w naszych staraniach. Dołączenie do OvuFriend uświadomiło mi, że nie jestem sama ze swoim problemem, że jest ktoś kto czuje podobnie jak ja, przeżywa podobne emocje.

Dziś wybrałam się na poranny jogging, liczyłam, że pomoże mi się odstresować w związku ze zbliżającą sie owulacją. Chciałabym mniej o tym wszystkim myśleć, niestety odkąd zaczęliśmy starania o Dziecko mam w głowie tylko jedną myśl, kiedy w końcu się uda. Chyba nie potrafię inaczej, tak bardzo pragnę naszego Maleństwa.

20 czerwca 2013, 16:59

Może wpisów nie robię zbyt często, ale jestem tu codziennie od momentu dołączenia do Was. Codzień czytam Wasze pamiętniki, poznaję Wasze historie. Moja obecność tu daje mi siłę, napawa nadzieją, że i nam się uda. Jednocześnie, z całego serca pragnę aby każda z Was Kochane Starczki doczekała się upragnionego Maleństwa. W tym tygodniu kilku z nas się udało :)

Pierwszy cykl z Ovu mam juz prawie za sobą, prawie bo zostaje jeszcze niecały tydzień do @. Potraktowałam go tylko i wyłącznie "testowo", chciałam sprawdzić jak to wszystko u mnie wygląda. Ovu wskazał owulację w 14dc, przytulanie było niby o czasie i teraz pozostaje już czekać co wydaży sie dalej. Prawdę mówiąc, nie wiążę dużych nadzieji z tym cyklem, myślę, że to jeszcze nie teraz. Dziwne są we mnie myśli, bo z jednej strony bardzo dużo myślę o Dziecku, ale przestałam się zastanawiać czy to już, przestałam się doszukiwać objawów ciąży, nie zastanawiam się kiedy to nastąpi. Nie wiem, być może sama się trochę oszukuję... Jest we mnie tylko wiara i nadzieja, że przy którejś próbie się uda. Wierzę, że Bóg pozwoli tej Małej Istotce zamieszkać w końcu i we mnie.

20 czerwca 2013, 16:59Wiadomość wyedytowana przez autora 20 czerwca 2013, 16:59

23 czerwca 2013, 14:16

Boże tak Bardzo Cie proszę o Dar Macierzyństwa.