X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Nauka Cierpliwości
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Nauka Cierpliwości
O mnie: 22 lata, mężatka, szczęśliwa oczywiście, zakochana po uszy, nieco upierdliwa, niecierpliwa, roztrzepana, zamyślona i ucząca się młoda kobieta.
Czas starania się o dziecko: 4 tc
Moja historia: Od zawsze chciałam mieć dzieci, na samym początku zarzekałam sie że dopiero pare lat po ślubie ale kiedy już było po jakoś tak mnie coś tknęło. Razem z M poczuliśmy że to jest nasz czas. Wiecie myślałam sobie że to będzie takie siup, przecież jesteśmy młodzi, w rodzinie żadnych chorób uniemożliwiających posiadanie dzieci nie było wiec czemu miało by nam się nie udać. ... Jedyne co M był chory na raka jak był młodym chłopakiem, w sumie myśleliśmy sobie no i co związku z tym. Coś nas tknęło żeby zrobić badania nasienia i ... Jak grom z jasnego nieba nie jest dobrze czy to skreśla nasze plany, czy mamy w ogolę jakaś szanse. Uczę się cierpliwości i wiary w to że jeśli planem Boga jest danie nam dziecko to nam je da. Natomiast ten pamiętnik jest moim zwierzeniem tym co przezywam i takim odbiciem lustrzanym które ma mi pomóc zrozumieć siebie i swoje nadzieje.
Moje emocje: Na początku.. żal, poczucie niesprawiedliwości, smutek, pustka Teraz... smutek, powoli wiara..spokój i oczekiwanie.

29 grudnia 2016, 14:19

1dc
Tak sobie jeszcze do dzisiaj rana myślałam że może to ten cykl, jakoś było tym razem inaczej na luzie spokojnie bez mierzenia temperatury i z luzem.
Niestety wchodząc do sklepu poczułam taki ból w podbrzuszu że już wiedziałam że przyszła.
Co ciekawe ostatnio zauważyłam że moja @ jest nadzwyczaj punktualna i nie wiem czy jest to jakiś żart od losu czy co ale ostatni cykl zaczął się dokładnie o 00:01 wiec musi coś w tym być. Bóg chce mnie czegoś na pewno nauczyć.
Czasem myślę sobie czemu tak łatwo się innym udaje czemu ludzie którzy normalnie dzieci mieć nie chcą je dostają a później słyszę jak mój M mówi "Dłuższe czekanie lepiej smakuje". I myślę sobie może racja.
Do przeprowadzki jeszcze parę miesięcy a po za tym we wrześniu rodzić nieee.. Za dużo rocznic w jednym czasie lepszy będzie następny miesiąc. Wiec nie pozostaje nic innego jak czekać i wierzyć w to że będzie jak ma być i jak jest to ustalone.