X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Oczekiwania na CUD
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Oczekiwania na CUD
O mnie: Mam 28 lat. Mieszkam na śląsku wraz z moim kochanym mężem. Ślub braliśmy 09.10.2010r. Ach co to był za ślub i wesele:D Na rok po ślubie odłożyliśmy staranka o dzidzię, żeby poznać siebie, pomieszkać razem bez większych zobowiązań.
Czas starania się o dziecko: W sierpniu 2011 poczuliśmy pustkę w naszym domku... i uznaliśmy, że to ten czas, żeby pojawiła się w naszym życiu dzidzia... Ale niestety w naszym przypadku nie jest to takie łatwe. Miesiące mijają a dzidziusia nie ma. Zrobiłam badania krwi - są ok. Mąż zrobił badania nasienia, też są ok, jedynie co to nasienie upłynnia się po 2 godz. Miał już konsultacje z adrologiem i teraz czekamy na rezultaty.
Moja historia:
Moje emocje:

2 czerwca 2013, 16:30

Witajcie,
dzisiaj jest mój 24 dc. Piersi bolą strasznie jak zawsze.
Mąż pomiędzy 10dc a 16dc brał syrop Tusipect i witaminę C na upłynnienie nasienia. Ma to brać w tym okresie przez 3 cykle, jak to nie pomoże, to ma iść na USG jąder i coś tam jeszcze.
Dobija nas to wszystko. U mnie może być taki problem, że mogę mieć niedrożne jajowody. Czeka mnie laparoskopia, ale mój gino nie chce mnie tym męczyć dopóki nie będzie wszystko ok z mężem.
W ogóle widzę że coś się ze mną dzieje nie tak... jestem strasznie nerwowa, zmierła, ciągle się kłócę z mężem, bo wiecznie coś mi nie pasuje... męczy mnie ta sytuacja...

26 listopada 2013, 04:54

Ciąża rozpoczęta 30 lipca 2013
Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii