Pamiętniki "Pomyśl, jutro może nie być rana."
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
"Pomyśl, jutro może nie być rana."
O mnie: 25 lat, PCOS, niedoczynność tarczycy, cukrzyca, cykle stymulowane
Czas starania się o dziecko:
Moja historia: 3 aniołki w niebie, jeden z nami
Moje emocje:

12 listopada 2017, 15:56

Ciąża rozpoczęta 10 października 2017

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 stycznia, 21:03

Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii

8 kwietnia, 13:28

Czekałam na wiosnę i jest. Cieplutko, większość dnia poza domem, spacerki, kawka na balkonie. Uwielbiam to. Oby pogoda się nie popsula.
Co u mnie? Przygotowuje się do kolejnych starań, niestety moja rezerwa jajnikowa nie jest ciekawa i mam mało czasu. W piątek ginekolog, w przyszłym tygodniu Diabetolog i endokrynolog. Plan ustabilizowac co trzeba i start.

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 kwietnia, 13:29

19 kwietnia, 10:23

Esperanza Mia, nie pamiętam już będę w przyszłym tygodniu u gina to zapytam bo został u niego w karcie mój wynik ale mówił że niskie i że jeżeli chce dziecko to mamy się starać już bo nie ma czasu, wspominał też o in vitro. Zobaczymy, na razie bez spiny, będzie to będzie nie to nie. Zawsze mamy opcje adopcji która bardzo poważnie rozważamy.
U nas sprzątanie, ostatnie przed świąteczne "rzeczy". Chcę dziś ogarnąć już wszystko na tip top i jutro juz mieć święto. Za 2,5 miesiąca mamy roczek naszego synka, matko jak to zleciało! Planujemy imprezę, wynajelismy już sale, będzie około 25 osób. I tutaj moje pytanie do dziewczyn które wyprawialy roczek, urodziny, imieniny, inna okoliczność...
Co przygotowac, może jakieś sprawdzone przepisy? Obiad, przekąski, może tylko tort i kawa? Pójść tradycyjnie w obiad tort i kolacja, czy może szwedzki stół? Jestem kompletnie zielona, licze na waszą pomoc!
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)