Pamiętniki Starając się o bąbelka
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Starając się o bąbelka
O mnie: Mam na imię Sylwia, od 7 września 2013 roku najszczęśliwsza żona na świecie. Jesteśmy razem od ponad 6 lat, ja mam 23 lata, mąż 27. Zdecydowaliśmy się na dziecko, ponieważ oboje czujemy że to już ten czas, gdy całą naszą miłość chcemy przelać również na nasze maleństwo. Będzie to nasze pierwsze dziecko - mam nadzieję że się uda.
Czas starania się o dziecko: Wcześniej byłam w ciąży, ale okazało się to być pustym pęcherzykiem ciążowym, teraz znów staramy się o dziecko i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Moja historia:
Moje emocje: Staram się podchodzić do tego zdroworozsądkowo, choć czasem są dni że jestem poddenerwowana i boję się że znów powtórzy się pusty pęcherzyk ciążowy.

17 grudnia 2015, 11:20

Dziś 22 dc, sama nie wiem czy owulacja była czy też nie. Robiłam testy owulacyjne tak jak to było wyjaśnione w ulotce i co? I wyszły wszystkie negatywne. Dopiero dwa dni po zakończeniu testowania pojawił się śluz rozciągliwy. Niby serduszkowanie było ale jakoś nie wierzę żeby się udało. Od kilku dni ciągle chodzę poddenerwowana, ze wszystkimi dookoła się kłócę, a już najbardziej z mężem. Denerwuje mnie dosłownie wszystko ... już sama nie wiem co się ze mną dzieje :-(