Pamiętniki Starania mamy
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
Starania mamy
O mnie: Szczęśliwa żona i mama 2 letniego Mikołajka przydał by się ktoś jeszcze do kochania. Moim marzeniem jest córeczka czy się uda ???zobaczymy jak się będzie pisać nasza historia
Czas starania się o dziecko: Bezstresowe 4 miesiace
Moja historia: Jestesmy z mezem 9lat od 2012 roku jestesmy szczesliwym malzenstwem.2014 roku przyszedł na świat nasz największy skarb Mikołaj jednak staraliśmy się o niego 2 lata nasza historia nie była zbyt kolorowa a brzmiała tak.... Po 2 latach staran udalo nam sie znalez lekarza ktory stwierdzil ze posiadam drobne polipy w pazdzierniku nastapilo wyciecie polipa w ujsciu pochwy (podobno nie przeszkadzal w zajsciu w ciaze ale wycieto) zakonczenie brania hormonów stosownych przez wrzesień, październik (closilbregiht duphaston jakos tak sie nazywały) 27 listopad test ciazowy z jasna kreseczka 6 grudzien potwierdzenie ciąży przez ginekologa widzialam moją kropeczke 19 grudzień lekarz stwierdza ze ciąża obumarla 22 grudzien przyjazd do szpitala hcg rosnie 32tys 38tys 42 tys diagnozy lekarzy: ciaza blizniacza jedno dziecko w macicy drugie po za, zasniad, patologia łozyska,,, w koncu gdy z 42 tyś hcg spada 38 potwierdzenie ze płód obumarł zal a zarazem ulga ze juz wiadomo że obumarło i byli tego pewni... 25 grudzien zabieg lyzeczkowania... załamanie rozpacz żal do wszystkich a zwłaszcza do siebie a już w lutym po kłótni z mężem ze nasze życie nie może polegać na ciągłym sprawdzaniu leczeniu wielki szok pozytywny test i ciąża w miarę spokojna zakończona cesarskim cięciem w październiku. ..
Moje emocje: Mam obawy ze starania będę tak długo trwały jak przy synie pragnę przytulic ta mała istotke do siebie... Marzy mi się zdrowa córeczka. ..

27 listopada 2013, 10:29

Ciąża rozpoczęta 31 października 2013
Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii

21 lutego 2014, 19:08

Ciąża rozpoczęta 23 stycznia 2014
Przejdź do pamiętnika ciążowego i czytaj kontynuację mojej historii
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego