Pamiętniki zaczynamy starania z ovufriend
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
zaczynamy starania z ovufriend
O mnie: 30 lat, w związku od 6 lat, a od 2 lat szczęśliwa mężatka, z ovu od czerwca 2013 r.
Czas starania się o dziecko: W zasadzie od grudnia 2012 r. , ale odkąd jestem z ovu to widzę, że marnie się staraliśmy
Moja historia: Najpierw przez kilka lat zwodzona w pracy umową na stałe, czekałam na moment kiedy zajście w ciąże będzie bezpieczne z finansowego punktu widzenia. Teraz, kiedy już wszystko jest jak być powinno wiem, że nie jest to takie proste i nie należało czekać. Jednak odkąd jestem z ovu widzę, że moja wiedza na temat starania się o dziecko była raczej średnia i mam wielką nadzieję że w najbliższym czasie się uda. To mój pierwszy pełny cykl z ovu i na razie jest niemal książkowo (jak na mój obecny stan wiedzy) więc wiąże z tym duże nadzieje.Trzymajcie kciuki!
Moje emocje: podekscytowana

18 lipca 2013, 09:53

W koło mnie coraz więcej ciężarnych. Tu się rodzi Maciuś, tu Mikołaj, tu Natalka i Magda. Cieszą mnie porody koleżanek, ale bardzo chciałabym już do nich dołączyć. Mówią mi "musisz wyluzować, odpuścić i wtedy się uda". Łatwo mówić tym, którym się już udało. Wiem, że te kilka miesięcy starania się o dziecko to jeszcze nie jest długo, ale pojawiają się już u mnie lekkie obawy, zwłaszcza, że otaczającym mnie znajomym udawało się wcześniej. Nie pomagają też komentarze w stylu "a wy kiedy?". A my bardzo byśmy chcieli już! Co zrobię, że wychodzi inaczej. Mam nadzieje, że z ovu się uda. Zaczęłam nabierać świadomości swojego ciała i mogę podpatrywać jak to było u was. To bardzo pomaga. Trzymam kciuki za wszystkie "bardzo chcące" ;)

19 lipca 2013, 09:33

OOO matko i córko...jak bardzo ciągnie się czas kiedy się czeka na testowanie...a to dopiero 7 dpo.

26 lipca 2013, 11:49

No i niestety, nic z tego, przyszła @. A tak bardzo liczyłam na ten cykl...wyluzowani na urlopie, dużo serduszkowania i wykres tak się jakoś ładnie układał... Oczekiwanie w napięciu przez prawie 2 tygodnie i wielkie rozczarowanie. A miał być najpiękniejszy prezent na moje urodziny.Starań ciąg dalszy...
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego