Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Cykl rozpoczęty 13 marca 2013 8 cykl strań -Szczęśliwy!!!

Autor: kikki212
zoom
  • Temperatura
  • 37.35°
  • 37.01°
  • 36.68°
  • 36.34°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • biegunka
  • ból brzucha
  • ból jajników
  • ból miesiączkowy
  • ból owulacyjny
  • ból piersi
  • choroba
  • trądzik
  • wrażliwe piersi
  • zaburzenia snu
  • zgaga
  • zmęczenie
  • Bromokryptyna
  • Dydrogesteron
  • Gonadotropina
  • Kwas foliowy
  • Lewotyroksyna
  • Magnez
  • Wiesiołek
  • Żelazo
  • Notatki
  • Wizyty
Marzec 2013 Kwiecień 2013 Maj 2013 Czerwiec 2013 Lipiec 2013 Sierpień 2013
13śr 14cz 15pt 16so 17nd 18pn 19wt 20śr 21cz 22pt 23so 24nd 25pn 26wt 27śr 28cz 29pt 30so 31nd 01pn 02wt 03śr 04cz 05pt 06so 07nd 08pn 09wt 10śr 11cz 12pt 13so 14nd 15pn 16wt 17śr 18cz 19pt 20so 21nd 22pn 23wt 24śr 25cz 26pt 27so 28nd 29pn 30wt 01śr 02cz 03pt 04so 05nd 06pn 07wt 08śr 09cz 10pt 11so 12nd 13pn 14wt 15śr 16cz 17pt 18so 19nd 20pn 21wt 22śr 23cz 24pt 25so 26nd 27pn 28wt 29śr 30cz 31pt 01so 02nd 03pn 04wt 05śr 06cz 07pt 08so 09nd 10pn 11wt 12śr 13cz 14pt 15so 16nd 17pn 18wt 19śr 20cz 21pt 22so 23nd 24pn 25wt 26śr 27cz 28pt 29so 30nd 01pn 02wt 03śr 04cz 05pt 06so 07nd 08pn 09wt 10śr 11cz 12pt 13so 14nd 15pn 16wt 17śr 18cz 19pt 20so 21nd 22pn 23wt 24śr 25cz 26pt 27so 28nd 29pn 30wt 31śr 01cz 02pt 03so 04nd 05pn 06wt 07śr 08cz 09pt 10so 11nd 12pn 13wt 14śr 15cz 16pt 17so 18nd 19pn 20wt 21śr 22cz 23pt 24so 25nd 26pn
lepki kremowy kremowy kremowy rozciągliwy wodnisty kremowy kremowy lepki kremowy lepki lepki lepki lepki lepki lepki lepki kremowy kremowy lepki lepki lepki lepki lepki lepki kremowy lepki lepki lepki lepki kremowy lepki lepki lepki lepki krwawienie średnie krwawienie średnie krwawienie lekkie krwawienie lekkie plamienie wieczorem wieczorem rano wieczorem wieczorem rano wieczorem średnio/średnia/ - wysoko/miękka/ - wysoko/miękka/ - wysoko/miękka/otwarta średnio/średnia/zamknięta nisko/twarda/zamknięta nisko/twarda/zamknięta nisko/twarda/ - nisko/twarda/ - negatywny negatywny pozytywny pozytywny negatywny pozytywny pozytywny pozytywny (krew) pozytywny pozytywny (krew) biegunka biegunka ból brzucha ból jajników ból jajników ból jajników ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból owulacyjny ból owulacyjny ból piersi choroba trądzik wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi wrażliwe piersi zaburzenia snu zaburzenia snu zaburzenia snu zgaga zmęczenie bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna bromokryptyna dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron dydrogesteron gonadotropina kosmówkowa kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy kwas foliowy lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna lewotyroksyna magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka olej z wiesiołka żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo żelazo Wyniki badań. <br />
Tsh 2,1<br />
Fsh 7,58<br />
Lh 8,88<br />
Prolaktyna 290<br />
Testosteron 20,99 Hsg jajowody drożne. Krwawienie po hsg Plamienie Plamienie Pęcharzyk 23 mm w lewym jajniku, pregnyl podany, wizyta jutro o 12 i w środę. A i przed zastrzykiem test owulacyjny pozytywny. Byłam na usg, jest po ovu, widać płyn  w zatoce i ciałko żółte ;-) Blada krecha na tescien chyba polece na bete. Beta 195 :-) Morfologia ok, tsh 2,34 wizyta - 16:00<br /><br /> @ - 12:00<br /><br />
zoom
  • Temperatura
  • 37.35°
  • 37.01°
  • 36.68°
  • 36.34°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • biegunka
  • ból brzucha
  • ból jajników
  • ból miesiączkowy
  • ból owulacyjny
  • ból piersi
  • choroba
  • trądzik
  • wrażliwe piersi
  • zaburzenia snu
  • zgaga
  • zmęczenie
  • Bromokryptyna
  • Dydrogesteron
  • Gonadotropina
  • Kwas foliowy
  • Lewotyroksyna
  • Magnez
  • Wiesiołek
  • Żelazo
  • Notatki
  • Wizyty
Komentarze
Lilianka 25 maja 2013, 17:37

myszko o co chodzi ten pregnyl po co to si erobi

kikki212 10 maja 2013, 05:15

Paula moje piersi do tej pory nie sa jakies super obrzmiale. Wrazliwe byly pare dni po owu a nabrzmiale to dopiero jakies 17 dni po owu zaczely się powoli robic.

Paula222 9 maja 2013, 17:22

Kochana w którym dniu po owulce zaczęłaś mieć obrzmiałe piersi?

sylwiunia 7 maja 2013, 05:01

to super że czujesz się dobrze, byle tak dalej :)

Nina 7 maja 2013, 04:59

Madziu bardzo dobrze póki co, jedynie co, to bolą mnie piersi i mam zachcianki na lody :-) z dwa razy mnie zemdliło i narazie tyle, a Wy jak tam?

madzia7734 6 maja 2013, 17:54

Nina jak się czujesz? :)

kikki212 1 maja 2013, 08:36

Nina wam również spokojnych 9miesięcy

Nina 30 kwietnia 2013, 22:25

a u mnie wczoraj byl 6 tydz i 3 Dz,wiec moja fasolka 3 dni mlodsza;-) zycze zdrowia i bede do Was zagladac!

kikki212 30 kwietnia 2013, 18:52

Nina u mnie na usg 6 tydzien i 6 dzien ;-)

AniaKicia87 30 kwietnia 2013, 18:35

Super wiadomość :)Dbaj o siebie - wszystkiego dobrego <3

Nina 30 kwietnia 2013, 14:01

Kikki to super wiadomość! ja byłam wczoraj na usg i mam dokładnie 6 tydz i 3 dzień i widziałam serduszko, ale jeszcze nie słyszałam i u mnie wg usg i wg ostatniej @ termin na 21.12 :-) to ile jesteś do przodu ode mnie?

kikki212 30 kwietnia 2013, 10:09

Hej dziewczynki, bylam dziś u gina. Na usg widzialam dzidzie i slyszalam serducho :-) wedlug wyliczen doktora termin porodu 20 grudnia wedlug usg 16tego a wedlug ovu 18tego ;-)

Malgoo 29 kwietnia 2013, 10:46

jak milo popatrzec na taki wykresik i pozniejsze komentarze :) pozdrawiam i zycze spokojnej ciazy :) <3

inessa 29 kwietnia 2013, 10:25

:) <3

sylwiunia 28 kwietnia 2013, 05:45

cieszę się że wszystko dobrze z Tobą i z maleństwem

Rucia 27 kwietnia 2013, 05:19

Hej :) Jak się czujesz? Co u Ciebie?

Nina 23 kwietnia 2013, 14:48

To super, ja 29.04 idę na wizytę i tez mam nadzieję zobaczyć serduszko:-) dbajcie o siebie!

MałaMi83 23 kwietnia 2013, 07:22

fajnie czyta się takie wiadomości :) Tak trzymać dziewczyny!

Bozia 23 kwietnia 2013, 06:41

Super dziewczyny!!!!

Rucia 23 kwietnia 2013, 04:51

Hej :D

Moja dzidzia ma już całe 8,2 mm :) Serducho bije jak dzwon i jest wszystko w porządku :D

kikki212 22 kwietnia 2013, 18:13

Heja, byłam i wszystko jest ok, widziałam pęcherzyk ciążowy i zarodek maleńki 3 mm. Podobno serducho już pracuje, cieszę się strasznie. Oby tak dalej!

Nina 22 kwietnia 2013, 16:09

Hej i jak wizyta u gina? wszystko dobrze?

asiank 21 kwietnia 2013, 14:44

kikki212 gratulacje kochana. Super, że się udało.

inessa 21 kwietnia 2013, 09:38

dobrej niedzieli życze :D

kikki212 20 kwietnia 2013, 12:16

Heja, czuje się w miare choc coraz bardziej dokucza mi bol brzucha, w pon mam wizyte u gina i mam nadzieje ze jest wszystko ok. Co do hsg to moj lekarz powiedzial ze jak po paru miesiacach się nie uda to najpierw badania hormonow, potem monitoring cyklu a potem hsg. I tak się stalo. A zabieg robilam na nfz.

Bozia 20 kwietnia 2013, 05:46

Hej, jak sie czujesz?? A czy ta droznosc jajnikow robilas na fundusz czy prywatnie? Tak sama? Czy z zalecenia lekarza?

chucky 19 kwietnia 2013, 05:36

&&&&&&&

inessa 18 kwietnia 2013, 14:50

<3 :) i jak mamuśka ;)

kikki212 18 kwietnia 2013, 08:06

Ewcia zycze powodzenia, ja mam 32 lata i mialam obawy czy się uda. A z tymi pecherzykami zluteizowanymi cykle wygladaja podobnie jak te z owulacja więc mozna się oszukac.

Ewka31 18 kwietnia 2013, 07:17

No to widzis, nawet czlowiek nieraz nie wie i nie czuje, ze tam nic nie peka i sie dziwie, ze dlugo nie zachodzi w ciaze, nieraz trzeba jednak wszystko skontrolowac. Ja jestem w czwartym cyklu staran z ovu, jeszcze sobie dam troche czasu,a jak sie nie bedzie udawac, to trzeba bedzie zrobic ten dokladny monitoring :)Spokojnego dnia zycze :)

kikki212 18 kwietnia 2013, 05:28

Tak mialam dwa cykle monitoringu i pecherzyki się luteinizowaly zamiast pekac.

Ewka31 17 kwietnia 2013, 19:25

kikki, bedzie dobrze, ciaza to nie choroba-- tak mowia, czyli jak ma byc zdrowa dzidzia ,to sobie poradzi :) Jak mam takie pytanie do tego zastrzyku, mialas wczesiniej stwierdzone, ze pecherzyki nie pekaja i dlatego Ci podali pregnyl? Pozdrawiam

Paula222 17 kwietnia 2013, 08:15

kikki będzie ok... Ale CI dobrze...Ojj! Mam nadzieję że będę miesiąc za Tobą :*

Fedra 16 kwietnia 2013, 21:51

Gratuluje pięknego wykresu :)

kikki212 16 kwietnia 2013, 12:20

Bozia mam nadzieje ze wam tez się uda a sama troche się boje czy wszystko bedzie ok.

Bozia 16 kwietnia 2013, 12:18

O jejku, musisz byc szczesliwa, Boże kiedy my bedziemy mialy takie szczescie!!!!! Zycze zdrowka.

kikki212 16 kwietnia 2013, 11:17

Heja, bylam dziś u gina. Moja fasolinka ma 5mm :-). Nastepna wizyta 22, moze bedzie już slychac serducho. :-)

gabjee1992 15 kwietnia 2013, 16:56

gratuluję! :))

inessa 15 kwietnia 2013, 16:54

pamietam <3

sylwiunia 15 kwietnia 2013, 14:01

kikki gratuluję ci :) nie mogę się napatrzeć na te zielone kropki, zaraź mnie także i wtedy uniknę laparoskopii

kikki212 15 kwietnia 2013, 12:49

No to ja mam podobnie. Piersi budza mnie w nocy bo lubie spac na brzuchu i jest z tym klopot. Troche jestem zmeczona ale nie ma tragedi. :-)

Rucia 15 kwietnia 2013, 12:33

Hej hej :) Czuje się rewelacyjnie :) Dokuczają mi piersi ( strasznie szybko rosną ), i sennosć. Poza tym wszystko po staremu :) A ty jak się czujesz? :)

aisys 14 kwietnia 2013, 17:36

Udało Ci się po bromergonie i duphastonie, jest to dla mnie niezmiernie pocieszające bo rzadko widzę, zielone kropki u dziewczyn, które stosują te leki za mną na czele:)Trzymaj się :)

kikki212 14 kwietnia 2013, 11:29

Ogolnie na poczatku mialam ok 3. Po 3 miesiacach spadlo do 2,05 a teraz mam 2,3. We wtorek ide do endokrynologa. Zobaczymy co dalej.

Lilianka 14 kwietnia 2013, 08:05

gratulacje kochanie powiedz mi jaki miałaś wynik tsh?

agula 14 kwietnia 2013, 07:08

gratulacje :)

Bozia 13 kwietnia 2013, 05:41

Hej. Jak sie czujesz???

MałaMi83 12 kwietnia 2013, 14:36

gratulacje :)

Catherine 12 kwietnia 2013, 14:32

Serce mi się raduje! Zaraź mnie kochana hahahah <3 i GRATULUJĘ dbaj o WAS !

olimpia20111 12 kwietnia 2013, 09:30

Huuurrrrra :):):) Gratulacje !!! :)
I oby 9 następnych miesięcy było straaaaaasznie nudne :)

kikki212 12 kwietnia 2013, 09:21

Hej dziewczynki, do wczoraj nie czulam zupelnie nic nadzwyczajnego a dziś w nocy obudzil mnie piekielny bol piersi. A dziś zasypiam na stojaco, masakra.

kikki212 12 kwietnia 2013, 09:21

Hej dziewczynki, do wczoraj nie czulam zupelnie nic nadzwyczajnego a dziś w nocy obudzil mnie piekielny bol piersi. A dziś zasypiam na stojaco, masakra.

madzia7734 12 kwietnia 2013, 09:09

ja tez wczoraj robiłam test ovu i wyszedł mi pozytywny heh :) jak się czujesz ?:)

Magda_88 12 kwietnia 2013, 08:43

Kikki z tego co nie wiem nie zawsze wychodzą, to taki trochę mit. Test owu pozytywny jest,gdy masz hormon LH i to sporo,muszą być dwie mega mocne kreski. Ale wiem,że często w ciąży wychodzą, a jak którejś nie wyjdzie to panikuje :)

kikki212 12 kwietnia 2013, 06:04

Sprawdziłam, testy ovu w ciąży też wychodzą pozytywne :-)

polarmiś 12 kwietnia 2013, 00:22

Gratuluję!!

Ulala 11 kwietnia 2013, 20:45

Ja tu na urlopie nawet nie świadoma takich pięknych wieści! Gratuluje :*

inessa 11 kwietnia 2013, 19:32

pamiętam o Was <3

Kaja 11 kwietnia 2013, 16:57

Teraz tylko oby rosło zdrowo !!!!:-P:-P:-P:-P

Magda_88 11 kwietnia 2013, 08:18

Kikki pięknie rośnie, cieszę się bardzo :)

Paula222 10 kwietnia 2013, 18:41

Ojej jak tu ładnie ! GRATULUJĘ!

inessa 10 kwietnia 2013, 17:17

Pamiętam cały czas <3

madzia7734 10 kwietnia 2013, 16:39

Super beta dbaj o siebie i fasolinke ;)

Libra 10 kwietnia 2013, 14:39

czyli pieknie:) betka przyrasta prawidłowo:) superaśnie:)

kikki212 10 kwietnia 2013, 14:32

Dzięki dziewczyny, dziś beta 195 :-)

aisys 10 kwietnia 2013, 14:06

ojej Gratuluję!!!! spokojnych 9 miesięcy :):)

Rucia 10 kwietnia 2013, 08:57

Wpadnę 22 kwietnia pod wieczór zerknąć na relacje z wizyty ;)

chucky 10 kwietnia 2013, 07:22

Piękny widok, jak tak zielono!!!!;)

kikki212 9 kwietnia 2013, 18:25

Rucia a ja na16:20 :-)

Emiilkaa 9 kwietnia 2013, 18:06

Gratulacje!!! :) ależ zazdroszcze :):)

kikki212 9 kwietnia 2013, 18:05

Jutro beta, trzymajcie kciuki!!

Monia0812 9 kwietnia 2013, 13:31

Gratulacje!!!!!!!

Rucia 9 kwietnia 2013, 13:15

Ja również 22 kwietnia :) Godzina 16:00. :)

megan8 9 kwietnia 2013, 11:09

dałaś radę , super!!

gucia88 9 kwietnia 2013, 10:38

Gratuluje:) :) wiedziałam że się UDA:) :)

Paula222 9 kwietnia 2013, 08:41

Oooo ja! Super!

dusia 9 kwietnia 2013, 08:20

Gratuluję!!!:)

karola0607 9 kwietnia 2013, 07:21

Gratuluje :* I spokojnych 9 miesięcy zycze :)

szamanka 9 kwietnia 2013, 05:50

Gratulacje!! :) jak miło się patrzy na zielone zakończenie! :) zdrówka życzę

patrycja 9 kwietnia 2013, 05:44

Suuuper ! Gratuluję :)

Libra 9 kwietnia 2013, 05:28

kikki, od patrzenia można się zarazić? no to ja będę tu zaglądać;P

rudzielec 8 kwietnia 2013, 20:11

GRATULACJE :):):)

Ewka31 8 kwietnia 2013, 20:00

Fajnie, ze sie udalo! Dobrego czasu zycze :)

Paula90 8 kwietnia 2013, 19:40

Gratulacje :D

agulka01 8 kwietnia 2013, 19:28

gratuluję!!! :)

Monika 30 8 kwietnia 2013, 19:20

Kikki wielkie gratulacje !!!! Cieszę się ...

Magda_88 8 kwietnia 2013, 18:51

Piekna beta :)

Redis 8 kwietnia 2013, 18:39

Ale piękna Kropeczka-Fasoleczka. Gratuluje :)

Pola 8 kwietnia 2013, 18:35

Gratulacje ;)

Nina 8 kwietnia 2013, 18:26

Bozia wtedy gdy pęcherzyki są stymulowane Clo i same nie chcą pękać

Bozia 8 kwietnia 2013, 18:04

Jakie musza byc przyczyny do podania tego leku?

Bozia 8 kwietnia 2013, 18:03

Dziewczynki, kiedy podaje sie ten pregnyl? Lekarz to zleca? Na podstawie czego?

beatka81 8 kwietnia 2013, 17:57

Gratuluje serdecznie !
Cieszę się razem z Tobą!

kikki212 8 kwietnia 2013, 17:56

Uwaga uwaga ogłaszam że kto zerknie na mój wykres musi liczyć się z tym że zostanie zarażony !!!

Gabrysia 8 kwietnia 2013, 17:49

Gratulacje;***

Nina 8 kwietnia 2013, 16:52

Serdecznie Ci gratuluję!!! tym bardziej, że mamy bardzo podobna sytuację, ja też biorę bromergon i dupaston, a pregnyl miałam podany tak jak Ty w 13 dc, a w 14 była owu, ja jeszcze czekam czy się uda( dziś mój 10d po owu) Twój wykres daje mi nadzieję...pozdrawiam!

Libra 8 kwietnia 2013, 16:43

to już oficjalnie gratuluję:) beta w środę też będzie piękna;) GRATKI GRATKI GRATKI:)

Ewa 1982 8 kwietnia 2013, 16:37

gratuluję;)

jusy 8 kwietnia 2013, 16:18

gratulacje :)

kiti 8 kwietnia 2013, 15:55

gratuluje !!!! to teraz dmuchaj na nas :)

Jessica 8 kwietnia 2013, 15:45

Serdecznie i z całego serca Gratuluję Kikki!! Może to HSG pomogło :)

Gunia 8 kwietnia 2013, 15:40

Gratulacje, super! Aaaale wiadomość szczęśliwa!:)

magdaP82 8 kwietnia 2013, 14:44

Gratulacje :)

Marakuja 8 kwietnia 2013, 14:01

Gratuluje mocarnie :) Spokojnych dziewięciu :) Super- od razu lepszy dzień :)

kikki212 8 kwietnia 2013, 13:18

Wynik bety 77,5 więc mamy bardzo wczesna fasolke ;-). Dziś jest przewidywany termin @ i 13 dpo. W srode ide na powtorke bety i morfologie :-). A wiruski już niesmialo do was leca.

AniaKicia87 8 kwietnia 2013, 11:59

To ja już się w kolejce ustawiam po te wieczorne ciążowe fluidki dobrze ;)

chucky 8 kwietnia 2013, 10:58

Gratuluje Dbaj o swoją fasolkę. Czekam na wyniki Bety

aguś82 8 kwietnia 2013, 10:22

no, no kochana gratuluję i # mam kciuki za pozytywną betę

justysia8512 8 kwietnia 2013, 10:22

No i super!!! Zielono mi :-) GRATULACJE!!

iwmar 8 kwietnia 2013, 10:06

moje gratulacje

angela 8 kwietnia 2013, 09:14

leć , leć , ale ja myślę,że to już jest to i bardzo gratuluję

sylzab 8 kwietnia 2013, 09:06

Super:)Gratulacje:)

Kaja 8 kwietnia 2013, 08:52

gartuluję i znów ładnie zielono !!!rewelka :-)

m_d_f 8 kwietnia 2013, 08:51

Gratulacje, jak zobaczyłam wykres od razu wiedziałam, że skończy się happy endem ;)

Libra 8 kwietnia 2013, 08:46

kikki:) beta będzie piękna:) wpadnę wieczorkiem podziwiać wyniki:)

madzia7734 8 kwietnia 2013, 08:22

gratulacje czekamy na beta :) dbaj o siebie :)

inessa 8 kwietnia 2013, 07:52

GRATULACJE łał super!!!! :D

kikki212 8 kwietnia 2013, 07:50

Wieczorem beda wyniki ;-)

Bozia 8 kwietnia 2013, 07:22

Daj znac ile ta beta!!!

Bozia 8 kwietnia 2013, 07:22

ok slij slij!!!

kikki212 8 kwietnia 2013, 07:17

Dzięki dziewczynki wlasnie czekam aby zrobic bete.Jak wszystko dobrze pojdzie to beda wesole swieta :-) a wirusy porozsylam jak potwierdze bete, dobrze?

Rucia 8 kwietnia 2013, 07:15

Super :D gratulacje !!!!!!!!!

Bozia 8 kwietnia 2013, 07:10

Wiedzialam!!!!!! Gratuluje!!!

mala29_ 8 kwietnia 2013, 07:07

moje najserdeczniejsze gratulacje :) życzę teraz nudnej ciąży :)

Magda_88 8 kwietnia 2013, 07:03

Ooooooo gratuluję!!!! Fuksem załapałyśmy się na poród w 2013, witaj w "grudniówkach" :)

adzia 8 kwietnia 2013, 07:03

Gratulacje!!!!Kochana!!!

ANIKA1989 8 kwietnia 2013, 07:00

O Ja piernicze!!!!!!!!!! GRATULUJE KOCHANA!!!! <3 Uwielbiam takie zakonczenia!

mała mii 8 kwietnia 2013, 06:59

gratuluję :)

akluga_82 8 kwietnia 2013, 06:55

serdecznie gratuluję tym bardziej, że sama biorę bromergon i cieszę się, że Tobie się udało :)

zulka-m 8 kwietnia 2013, 06:53

to Twoja 13tka okazała sie szczęsliwa, GRATULACJE :)

Libra 8 kwietnia 2013, 06:50

hehehe:) tak czułam:) GRATULUJĘ!!!

Ancia77 8 kwietnia 2013, 06:48

kochana gratulacje super przeslij dalej tego wirusika:)

Monka 8 kwietnia 2013, 06:45

Kochana co ja widzę!!! Gratuluję :) i leć na betke :)

kopciuszek126 8 kwietnia 2013, 06:39

a który to był cykl starań?

kopciuszek126 8 kwietnia 2013, 06:38

Gratuluję Kikki i witaj w klubie zafasolkowanych ;)!!!

kikki212 8 kwietnia 2013, 06:12

Dziekuje dziewczyny, troche nie wierze w to. Kreska byla blada ale widoczna bez problemu. Chyba zaraz polece na bete. :-)

AniaKicia87 8 kwietnia 2013, 06:08

Super :) Czułam, że będzie piękna zielona kropka. Gratuluję z całego serca :) I też pozytywnie zazdroszczę :) Może kwiecień będzie moim miesiącem ;) <3

a-koczek 8 kwietnia 2013, 06:05

Mega gratulację i tak po cichu to strasznie zazdroszczę

rybka 8 kwietnia 2013, 06:01

gratuluje!!!! super ze sie udalo!!!

Calineczka 8 kwietnia 2013, 05:57

Kochana, gratuluje!!!

Kropek 8 kwietnia 2013, 05:55

Gratulacje!!

Kropla 8 kwietnia 2013, 05:54

Kochana, serdeczne gratulacje!!! Wczoraj zerkałam na Twój wykres i porównałam go z poprzednimi - czułam, że jest inny i że tym razem Ci się uda ;) Bardzo, bardzo się cieszę ;)

kikki212 7 kwietnia 2013, 19:47

Bozia u mni jest roznie fl od 11dni do 14 dni

Paula90 7 kwietnia 2013, 16:46

Trzymam kciuki <3

Monika 30 7 kwietnia 2013, 16:32

Kiki wykresik sliczny... Trzymam kciuki

Gunia 7 kwietnia 2013, 16:26

Hallo, hallo, i jak tam sytuacja na froncie? Czekamy!

Catherine 7 kwietnia 2013, 16:22

Teraz byle do góry :)

Lilianka 7 kwietnia 2013, 15:25

trzymam kciuki aż do jutra i życzę + :)

kikki212 7 kwietnia 2013, 13:50

A zatestuje jutro bo w tym cyklu miałam zastrzyk z pregnylu wiec jutro powinno być juž ok - 14 dni po zastrzyku.

kikki212 7 kwietnia 2013, 13:32

A tu wlasnie skucha. Chodze do niego prywatnie i jako klient lux medu zalezy w ktorym gabinecie.

Jessica 7 kwietnia 2013, 12:40

dziękuję za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź. :)
Lekarz do którego poszłaś po skierowanie, rozumiem, że też na nfz Ciebie prowadził?

kikki212 7 kwietnia 2013, 12:36

Jessica hsg mialam robione na NFZ. Zajelo mi to jeden dzien. Rano na izbe przyjec, sam zabieg trwa moze 15 minut. Kladziesz się na stole podaja ci znieczulenie przez wenflon.w ciagu minuty czujesz się jak po paru dobrych butelkach :-) Najgorsze jest naciaganie szyjki i zakladanie tego ustrojstwa i samo robienie zdjec. Odczucie nie jest fajne ale da się przezyc. U mnie było wszystko drozne więc ciezko mi powiedziec jakie sa odczucia przy niedroznych. Potem dostajesz wyrko i idziesz spac. Po ok 4 godzinach mozesz isc do domu ale samochodu tego dnia prowadzic nie mozna.

m_d_f 7 kwietnia 2013, 12:27

Super wykres, życzę udanego testowania :)

Jessica 7 kwietnia 2013, 12:01

Hej Kikki, masz bardzo ładny wykresik, trzymam za Ciebie kciuki!
Który to już cs?
Czy mogłabyś mi napisać coś więcej o HSG, też chcę się wybrać, czy robiłaś na NFZ czy prywatnie, jeśli prywatnie to jeśli byłabyś tak miła i napisała mi ile kosztował zabieg?
Miłej niedzieli życzę :)

Bozia 7 kwietnia 2013, 11:03

Ile wynosi u ciebie druga faza?

Magda_88 7 kwietnia 2013, 09:56

Jutro to zrób testa!!!! :)

kikki212 7 kwietnia 2013, 09:49

Dziś nie będzie tempki, zapomniałam zabrač trrmometra a nie nocowałam w domu :-) ciekawe co pokaże jutro?

miriiam 7 kwietnia 2013, 09:41

ładnie, ładnie. Trzymam kciuki

inessa 7 kwietnia 2013, 09:36

ale ładnie, moooocnoooo zaciskam kciuki kochana <3

Gabrysia 7 kwietnia 2013, 09:32

kiedy testujesz?

Monika 30 6 kwietnia 2013, 10:36

Ładny wykresik. kciuki zaciśnięte:)

inessa 6 kwietnia 2013, 10:07

no .....ładnie ;)

Libra 6 kwietnia 2013, 08:06

aaaa... ciekawie się zapowiada... kikki tak trzymaj:) powodzenia

sylwiunia 6 kwietnia 2013, 05:58

Wykres wygląda bardzo ładnie , trzymam kciuki :), jeśli chodzi o zmianę czasu, to ja akurat nie mierzyłam temp bo miałam @, a potem nic nie zmieniałam

Ancia77 6 kwietnia 2013, 05:54

o jak ladnie temp tu szybuje:)

Ancia77 5 kwietnia 2013, 18:14

ja tez tak robie tylko po zmianie zignorowałam

kikki212 5 kwietnia 2013, 18:03

Dziewczyny czy wy jakoś korygowałyście tempke po zmianie czasu? Ja w sumie wpisujez tyle ile wyszło, zignorowałam tylko tą z niedzieli po zmianie czasu.

patrycja 5 kwietnia 2013, 17:58

Trzymam kciuki :)

Ancia77 5 kwietnia 2013, 15:31

jeszcze nie przyszła @wiec nic straconego!3mam dalej mocno kciuki

Paula222 5 kwietnia 2013, 13:37

Trzymam kciuki!! Ja jak zaszłam w ciążę to miałam temp między 36,9 - 37,1... ;)

mała mii 5 kwietnia 2013, 07:27

trzymam kciuki :)

justysia8512 5 kwietnia 2013, 06:21

No ładnie się prezentuje ten wykresik :-)

kikki212 5 kwietnia 2013, 05:59

Dzięki chucky ale u mnie tez raczej slabo jest z tempka.

chucky 5 kwietnia 2013, 05:52

dzięki, może tobie się poszczęści

mała mii 4 kwietnia 2013, 13:39

no ładnie koleżanko :)

Ancia77 4 kwietnia 2013, 07:37

o jak tu u ciebie ładnie oby tak dalej:)

AniaKicia87 4 kwietnia 2013, 06:11

Ładna tempka u Ciebie, nie narzekaj kochana. U mnie dzisiaj już spadek, więc nie robię sobie nadziei, pozatym test wyszedł mi negatywny. Czekam na @...brzuch boli...Na razie daje sobie spokój z mierzeniem temp. Kciuki zaciśnięte :)

kikki212 4 kwietnia 2013, 06:08

Kurcze mogloby cos podskoczyc :-(

Libra 3 kwietnia 2013, 13:30

niom to teraz tylko kciuki trzymać

aguś82 3 kwietnia 2013, 12:46

no, no 3 mam kciuki, u mnie niestety wykresik był piękny ale tez był spadek i zaczynam miesiąc kolejny starań, pozdrawiam i zycze zielonej kropeczki

Rucia 3 kwietnia 2013, 09:10

Życze powodzenia :)

Ancia77 3 kwietnia 2013, 08:59

3mam kciuki zostaje czekac:)

Magda_88 3 kwietnia 2013, 07:42

Ładnie idzie, może się udało :)

Ulala 3 kwietnia 2013, 06:56

Jak płasko? Temp masz cały czas wyższa od najwyższej temp przed owu! Byle tak dalej! A jak chcesz popatrzeć na górki to wejdź na moj wykres ;)

kikki212 3 kwietnia 2013, 05:55

Ech jakoś tak plasko u mnie, jakis dziwny ten wykres.

AniaKicia87 2 kwietnia 2013, 19:01

To tak jak u mnie...ale nie tracę nadziei :) Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby się udało :)

kikki212 2 kwietnia 2013, 18:36

Obyście dziewczynki miały racje, moje wykresy są naogół ładne i jak na razie nici z tego :-(

Monka 2 kwietnia 2013, 18:28

Piękna tempka :) zapowiada się fasolkowo ;)

Calineczka 2 kwietnia 2013, 18:20

dziękuje za zaproszenie ;) u Ciebie zapowiada się owocnie... :D

aisys 2 kwietnia 2013, 14:05

też bromergon i duphaston :) powodzenia

iwmar 2 kwietnia 2013, 13:48

RÓWNA TEMP POWODZONKA

Marakuja 2 kwietnia 2013, 13:07

Pięknie to u Ciebie wygląda :) Bardzo obiecująco :)

AniaKicia87 2 kwietnia 2013, 12:36

No jak ładnie u Ciebie z tempką :) trzymam kciuki

inessa 2 kwietnia 2013, 11:00

no b.ładnie :D

zulka-m 2 kwietnia 2013, 06:40

u Ciebie również wygląda pięknie, powodzenia :)

Paula90 1 kwietnia 2013, 17:03

Powodzonka <3

Gabrysia 1 kwietnia 2013, 16:31

Dzięki za zaproszenie, powodzenia życzę;-)

ANIKA1989 31 marca 2013, 06:31

Oooo jaka sliczna temperaturka! ZYCZE POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI KOCHANA! :*

Catherine 29 marca 2013, 18:48

:) moze to ten czas ?

AniaKicia87 29 marca 2013, 06:59

U mnie dzisiaj też dokonał zmian z 14dc na 17 dc ;) Trzymam kciuki

kikki212 29 marca 2013, 06:36

System się poprawil, brawo! Teraz się wszystko zgadza.

inessa 28 marca 2013, 14:48

pamiętam :)

zulka-m 28 marca 2013, 11:16

idziemy równo, nawet owulkę miałyśmy tak samo, powodzenia :)

Marakuja 28 marca 2013, 07:14

Kikki dzięki za zaproszenie, miło mi. Widzę że zaczęłyśmy w tym samym czasie. Trzymam kciuki... i żeby się udało :)

AniaKicia87 28 marca 2013, 07:11

Hej :) Może jeszcze system coś zmieni? Mi dzisiaj zmienił dzień owulacji z 15dc na 14dc - więc dla mnie to lepiej ;) No zobaczymy co z tego wyjdzie, nie nastawiam się jakoś bardzo, bo boję sie znów rozczarowania.
Trzymam kciuki

kikki212 28 marca 2013, 06:52

System teź uznał że owu było w pon a było na pewno we wtorek bo potwierdzone usg :-) ale zobaczymy moze jeszcze cos system zmieni.

kikki212 27 marca 2013, 20:27

Witaj inessa, w poniedziałek popołudniu byłam na usg, był jeszcze pęcharzyk 23,9 mm a w środę rano już go nie było więc owu była raczej we wtorek. ;-)

inessa 27 marca 2013, 18:35

dziękuje za zaproszenie miło mi. Wygląda na to,że miałaś owulke w poniedziałek wg. tempki, a teraz ładnie przyrasta. dobrze,że badania są ładne mam nadzieję,że ten cykl będzie dla Ciebie udany i pokaże się zielona kropka :D

iwmar 27 marca 2013, 15:52

no faktycznie ładnie ci temp poszła do góry powodzonka

chucky 27 marca 2013, 11:28

No to pieknie!!!!!

kikki212 27 marca 2013, 09:59

A więc jestem po owu, na usg płyn w zatoce i ciałko zółte ;-) ciekawe kiedy system postawi krechę ;-)

kikki212 27 marca 2013, 06:44

Tempka skoczyla niesmialo a dziś o 11 wizyta u gina. Ciekawe czy byla ovu?

kikki212 27 marca 2013, 06:44

Tempka skoczyla niesmialo a dziś o 11 wizyta u gina. Ciekawe czy byla ovu?

sylwiunia 25 marca 2013, 20:27

to szansa jest :) powodzenia

kikki212 25 marca 2013, 18:49

Miałam tą podstawową tak mniej więcej w połowie normy ok 290 przy limicie do 490. Tylko że tą po obciążeniu miałam 20 krotnie większą.

kikki212 25 marca 2013, 18:46

A i test owulacyjny pozytywny przed podaniem pregnylu ;-)

kikki212 25 marca 2013, 18:43

No to u mnie pęcherzyk 23mm w lewym jajniku. Pregnyl już podany, teraz czas na serduszka ;-) wizyta kontrolna jutro o 12 i w razie czego w środę o 12.

iwmar 25 marca 2013, 18:32

czesc jak tam dzisiejsz wizyta u mnie dzisiaj 1 pecherzy 16 mm jutro i pojutrze pregnyl szkoda ze tylko 1, mam pytanie przed leczeniem jaka miałas prolaktyne pozdrawiam

kikki212 25 marca 2013, 07:40

Czuje się dobrze choc caly zabieg byl bolesny, potem przez ok 4-5 dni mialam plamienie.

sylwiunia 24 marca 2013, 19:36

dobrze że hsg wyszło dobrze, jak się czujesz po tym badaniu? przynajmniej masz już za sobą to badanie, mnie czeka laparoskopia

kikki212 20 marca 2013, 20:09

Nie robilam przerw, lekarz kazal mi brac po pol tab przez caly czas. A prolaktyna po obciazeniu wyszla mi taka jak bez obciazenia więc w pn ide do lekarza i pewnie zmniejszy mi dawke bromergonu.

beatka81 20 marca 2013, 18:18

Kikki jak wyszła ta prolaktyna po obciążeniu??

Robiłas przerwe w braniu leków na czas okresu czy tylko nie zaznaczylas na wykresie?

kikki212 20 marca 2013, 15:17

Iwmar trzymam kciuki, będzie dobrze!

iwmar 20 marca 2013, 14:09

ja mam tak samo tylko ze pierwsza wizyta kontrolna w piatek 10dc pn jestem stymulowana menopurem mam nadzieje ze te cykle beda udane

kikki212 19 marca 2013, 21:03

Ja mam w pn i to też będzie mój 13 dc ;-)

Ewka31 19 marca 2013, 19:38

Mam wizyte w czwartek,13dc,moze zobaczy pecherzyk co?

Ewka31 19 marca 2013, 19:37

No to ciekawa jestem jakie mi badania zaleca

kikki212 19 marca 2013, 14:48

Dziś Hsg - mało fajny zabieg :-( ale jajowody drożne ;-)

kikki212 18 marca 2013, 20:17

Norma prolaktyny 127 - 637 czyli mam w normie. Po obciążeniu wyniki będą jutro.

kikki212 18 marca 2013, 17:16

Prolaktyna przed tabletKa, ale tu sa jakies inne jednostki. Jak dotre do domu to wstawie norme. Ale to jest jakoś w polowie normy.

iwmar 18 marca 2013, 13:18

prolaktyna 290 po tabletce czy 29,0 normalnie

kikki212 17 marca 2013, 19:58

Odebrałam wyniki badañ 3dc
Tsh 2,1
Fsh 7,58 norma 3,5-12,5
Lh 8,88 norma 2,4-812,6
Prolaktyna 290
Testosteron 20, 99 norma 8-40
Co wy na to?

madzia7734 16 marca 2013, 15:23

trzymam kciuki :)

jooo 16 marca 2013, 10:06

Cześć kikki powodzenia w nowym cyklu :)

kikki212 15 marca 2013, 17:26

Byłam u gina. We wtorek mam badanie drożności hsg. No i badanie krwi zrobiłam - testosteron, LH, Tsh, prolaktyna, Fsh. Wyniki we wtorek ;-)

agulka01 15 marca 2013, 07:24

trzymam kciuki :)

kikki212 14 marca 2013, 10:55

Badania do zrobienia tsh, prolaktyna,lh, testosteron -plan na jutro :-)

kikki212 14 marca 2013, 10:53

Dzięki , jutro wizyta u gina i decyzja co dalej. Jutro tez badania krwi ;-) walczymy dalej

kikki212 14 marca 2013, 10:53

Dzięki , jutro wizyta u gina i decyzja co dalej. Jutro tez badania krwi ;-) walczymy dalej

karola0607 14 marca 2013, 07:11

:(

Wiec tutaj przesyłam ciazowe wiruski :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>

Owocnego cyklu życzę kochana :*

kikki212 13 marca 2013, 17:27

Heja, mam brac caly czas po pol tabletki na noc. Lekarz powiedzial ze badania kontrolne to dopiero po 2 miesiacach.

beatka81 13 marca 2013, 16:56

POWODZENIA !
napisz prosze jak długo lekarz kazal Ci brac bromergon i ile razy dziennie?? z prolaktyna mam podobny problem jak Ty.Podstawowa w normie, a po obciazeniu za wysoka.

chucky 13 marca 2013, 15:44

Powodzonka w nowym cyklu!!!;)