Cykl rozpoczęty 13 marca 2013 8 cykl strań -Szczęśliwy!!!
Autor: kikki212
- Temperatura
- 37.35°
- 37.01°
- 36.68°
- 36.34°
- 36.00°
- Dzień cyklu
- Śluz
- Miesiączka
- Szyjka macicy
- Współżycie
- Test owulacyjny
- Monitor owulacji
- Test ciążowy
- normalnie
- zmotywowana
- przypływ energii
- smutna
- wahania nastroju
- zestresowana
- płaczliwa
- poddenerwowana
- w depresji
- zła
- wściekła
- drażliwa
- przestraszona
- apatyczna
- poczucie winy
- radosna
- podekscytowana
- atak paniki
- apetyt na słodycze
- bezsenność
- biegunka
- ból brzucha
- bolesne współżycie
- ból gardła
- ból głowy
- ból jajników
- ból krzyża
- ból lewego jajnika
- ból miednicy
- ból miesiączkowy
- ból owulacyjny
- ból piersi
- ból pleców
- ból pochwy
- ból prawego jajnika
- ból sutków
- ból w szyjce macicy
- choroba
- chrypka
- ciężkie piersi
- ćwiczenia
- częstomocz
- dreszcze
- duszność
- dziwne sny
- gazy
- gorączka
- infekcja pochwy
- karmienie piersią
- katar
- kołatanie serca
- łamanie w kościach
- lęk
- łojotok
- mdłości
- metaliczny smak
- nadmierne owłosienie
- nadmierne pocenie
- nic mi nie dolega
- nocne poty
- omdlenie
- picie alkoholu
- PMS
- podróż
- pragnienie
- problemy ze snem
- problemy z koncentracją
- problemy z pamięcią
- przetłuszczająca się skóra
- puchnięcia
- samokontrola piersi
- senność
- senność po posiłku
- spadek apetytu
- spadek libido
- sucha skóra
- suchość pochwy
- swędzące piersi
- trądzik
- uczucie zimna
- uderzenia gorąca
- wilczy głód po posiłku
- wrażliwe piersi
- wrażliwe sutki
- wyciek z piersi
- wypadanie włosów
- wysoka glukoza
- wysoki cholesterol
- wysokie ciśnienie
- wzdęcie
- wzrost apetytu
- wzrost libido
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia odżywiania
- zaburzenia snu
- zaparcia
- zawroty głowy
- zgaga
- zmęczenie
- Bromokryptyna
- Chinagolid
- Chlormadynon
- Choriogonadotropina alfa
- Cynk
- Cyproteron
- Cytrynian klomifenu
- Dezogestrel
- Dienogest
- Drospirenon
- Dulaglutyd
- Dydrogesteron
- Estrogen
- Etonogestrel
- Etynyloestradiol
- Finasteryd
- Flutamid
- Folitropina alfa
- Gestoden
- Gonadotropina
- Goserelina
- Ibuprofen
- Kabergolina
- Kwas acetylosalicylowy
- Kwas foliowy
- Kwas Omega
- Letrozol
- Leuprorelina
- Lewonorgestrel
- Lewotyroksyna
- Liraglutyd
- Magnez
- Menotropina
- Metformina
- Niepokalanek
- Norelgestromin
- Norgestymat
- Olej rybi
- Wiesiołek
- Paracetamol
- Progesteron
- Semaglutyd
- Siemię lniane
- Spironolakton
- Tamoksyfen
- Tiamazol
- Tryptorelina
- Wapno
- Witamina B
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina D
- Wit. prenatalne
- Żelazo
- Notatki
- Wizyty
| Marzec 2013 | Kwiecień 2013 | Maj 2013 | Czerwiec 2013 | Lipiec 2013 | Sierpień 2013 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13śr | 14cz | 15pt | 16so | 17nd | 18pn | 19wt | 20śr | 21cz | 22pt | 23so | 24nd | 25pn | 26wt | 27śr | 28cz | 29pt | 30so | 31nd | 01pn | 02wt | 03śr | 04cz | 05pt | 06so | 07nd | 08pn | 09wt | 10śr | 11cz | 12pt | 13so | 14nd | 15pn | 16wt | 17śr | 18cz | 19pt | 20so | 21nd | 22pn | 23wt | 24śr | 25cz | 26pt | 27so | 28nd | 29pn | 30wt | 01śr | 02cz | 03pt | 04so | 05nd | 06pn | 07wt | 08śr | 09cz | 10pt | 11so | 12nd | 13pn | 14wt | 15śr | 16cz | 17pt | 18so | 19nd | 20pn | 21wt | 22śr | 23cz | 24pt | 25so | 26nd | 27pn | 28wt | 29śr | 30cz | 31pt | 01so | 02nd | 03pn | 04wt | 05śr | 06cz | 07pt | 08so | 09nd | 10pn | 11wt | 12śr | 13cz | 14pt | 15so | 16nd | 17pn | 18wt | 19śr | 20cz | 21pt | 22so | 23nd | 24pn | 25wt | 26śr | 27cz | 28pt | 29so | 30nd | 01pn | 02wt | 03śr | 04cz | 05pt | 06so | 07nd | 08pn | 09wt | 10śr | 11cz | 12pt | 13so | 14nd | 15pn | 16wt | 17śr | 18cz | 19pt | 20so | 21nd | 22pn | 23wt | 24śr | 25cz | 26pt | 27so | 28nd | 29pn | 30wt | 31śr | 01cz | 02pt | 03so | 04nd | 05pn | 06wt | 07śr | 08cz | 09pt | 10so | 11nd | 12pn | 13wt | 14śr | 15cz | 16pt | 17so | 18nd | 19pn | 20wt | 21śr | 22cz | 23pt | 24so | 25nd | 26pn |

- Temperatura
- 37.35°
- 37.01°
- 36.68°
- 36.34°
- 36.00°
- Dzień cyklu
- Śluz
- Miesiączka
- Szyjka macicy
- Współżycie
- Test owulacyjny
- Monitor owulacji
- Test ciążowy
- normalnie
- zmotywowana
- przypływ energii
- smutna
- wahania nastroju
- zestresowana
- płaczliwa
- poddenerwowana
- w depresji
- zła
- wściekła
- drażliwa
- przestraszona
- apatyczna
- poczucie winy
- radosna
- podekscytowana
- atak paniki
- apetyt na słodycze
- bezsenność
- biegunka
- ból brzucha
- bolesne współżycie
- ból gardła
- ból głowy
- ból jajników
- ból krzyża
- ból lewego jajnika
- ból miednicy
- ból miesiączkowy
- ból owulacyjny
- ból piersi
- ból pleców
- ból pochwy
- ból prawego jajnika
- ból sutków
- ból w szyjce macicy
- choroba
- chrypka
- ciężkie piersi
- ćwiczenia
- częstomocz
- dreszcze
- duszność
- dziwne sny
- gazy
- gorączka
- infekcja pochwy
- karmienie piersią
- katar
- kołatanie serca
- łamanie w kościach
- lęk
- łojotok
- mdłości
- metaliczny smak
- nadmierne owłosienie
- nadmierne pocenie
- nic mi nie dolega
- nocne poty
- omdlenie
- picie alkoholu
- PMS
- podróż
- pragnienie
- problemy ze snem
- problemy z koncentracją
- problemy z pamięcią
- przetłuszczająca się skóra
- puchnięcia
- samokontrola piersi
- senność
- senność po posiłku
- spadek apetytu
- spadek libido
- sucha skóra
- suchość pochwy
- swędzące piersi
- trądzik
- uczucie zimna
- uderzenia gorąca
- wilczy głód po posiłku
- wrażliwe piersi
- wrażliwe sutki
- wyciek z piersi
- wypadanie włosów
- wysoka glukoza
- wysoki cholesterol
- wysokie ciśnienie
- wzdęcie
- wzrost apetytu
- wzrost libido
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia odżywiania
- zaburzenia snu
- zaparcia
- zawroty głowy
- zgaga
- zmęczenie
- Bromokryptyna
- Chinagolid
- Chlormadynon
- Choriogonadotropina alfa
- Cynk
- Cyproteron
- Cytrynian klomifenu
- Dezogestrel
- Dienogest
- Drospirenon
- Dulaglutyd
- Dydrogesteron
- Estrogen
- Etonogestrel
- Etynyloestradiol
- Finasteryd
- Flutamid
- Folitropina alfa
- Gestoden
- Gonadotropina
- Goserelina
- Ibuprofen
- Kabergolina
- Kwas acetylosalicylowy
- Kwas foliowy
- Kwas Omega
- Letrozol
- Leuprorelina
- Lewonorgestrel
- Lewotyroksyna
- Liraglutyd
- Magnez
- Menotropina
- Metformina
- Niepokalanek
- Norelgestromin
- Norgestymat
- Olej rybi
- Wiesiołek
- Paracetamol
- Progesteron
- Semaglutyd
- Siemię lniane
- Spironolakton
- Tamoksyfen
- Tiamazol
- Tryptorelina
- Wapno
- Witamina B
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina D
- Wit. prenatalne
- Żelazo
- Notatki
- Wizyty
myszko o co chodzi ten pregnyl po co to si erobi
Paula moje piersi do tej pory nie sa jakies super obrzmiale. Wrazliwe byly pare dni po owu a nabrzmiale to dopiero jakies 17 dni po owu zaczely się powoli robic.
Kochana w którym dniu po owulce zaczęłaś mieć obrzmiałe piersi?
to super że czujesz się dobrze, byle tak dalej
Madziu bardzo dobrze póki co, jedynie co, to bolą mnie piersi i mam zachcianki na lody
z dwa razy mnie zemdliło i narazie tyle, a Wy jak tam?
Nina jak się czujesz?
Nina wam również spokojnych 9miesięcy
a u mnie wczoraj byl 6 tydz i 3 Dz,wiec moja fasolka 3 dni mlodsza;-) zycze zdrowia i bede do Was zagladac!
Nina u mnie na usg 6 tydzien i 6 dzien
Super wiadomość :)Dbaj o siebie - wszystkiego dobrego
Kikki to super wiadomość! ja byłam wczoraj na usg i mam dokładnie 6 tydz i 3 dzień i widziałam serduszko, ale jeszcze nie słyszałam i u mnie wg usg i wg ostatniej @ termin na 21.12
to ile jesteś do przodu ode mnie?
Hej dziewczynki, bylam dziś u gina. Na usg widzialam dzidzie i slyszalam serducho
wedlug wyliczen doktora termin porodu 20 grudnia wedlug usg 16tego a wedlug ovu 18tego 
jak milo popatrzec na taki wykresik i pozniejsze komentarze
pozdrawiam i zycze spokojnej ciazy

cieszę się że wszystko dobrze z Tobą i z maleństwem
Hej
Jak się czujesz? Co u Ciebie?
To super, ja 29.04 idę na wizytę i tez mam nadzieję zobaczyć serduszko:-) dbajcie o siebie!
fajnie czyta się takie wiadomości
Tak trzymać dziewczyny!
Super dziewczyny!!!!
Hej
Serducho bije jak dzwon i jest wszystko w porządku 
Moja dzidzia ma już całe 8,2 mm
Heja, byłam i wszystko jest ok, widziałam pęcherzyk ciążowy i zarodek maleńki 3 mm. Podobno serducho już pracuje, cieszę się strasznie. Oby tak dalej!
Hej i jak wizyta u gina? wszystko dobrze?
kikki212 gratulacje kochana. Super, że się udało.
dobrej niedzieli życze
Heja, czuje się w miare choc coraz bardziej dokucza mi bol brzucha, w pon mam wizyte u gina i mam nadzieje ze jest wszystko ok. Co do hsg to moj lekarz powiedzial ze jak po paru miesiacach się nie uda to najpierw badania hormonow, potem monitoring cyklu a potem hsg. I tak się stalo. A zabieg robilam na nfz.
Hej, jak sie czujesz?? A czy ta droznosc jajnikow robilas na fundusz czy prywatnie? Tak sama? Czy z zalecenia lekarza?
&&&&&&&
Ewcia zycze powodzenia, ja mam 32 lata i mialam obawy czy się uda. A z tymi pecherzykami zluteizowanymi cykle wygladaja podobnie jak te z owulacja więc mozna się oszukac.
No to widzis, nawet czlowiek nieraz nie wie i nie czuje, ze tam nic nie peka i sie dziwie, ze dlugo nie zachodzi w ciaze, nieraz trzeba jednak wszystko skontrolowac. Ja jestem w czwartym cyklu staran z ovu, jeszcze sobie dam troche czasu,a jak sie nie bedzie udawac, to trzeba bedzie zrobic ten dokladny monitoring :)Spokojnego dnia zycze
Tak mialam dwa cykle monitoringu i pecherzyki się luteinizowaly zamiast pekac.
kikki, bedzie dobrze, ciaza to nie choroba-- tak mowia, czyli jak ma byc zdrowa dzidzia ,to sobie poradzi
Jak mam takie pytanie do tego zastrzyku, mialas wczesiniej stwierdzone, ze pecherzyki nie pekaja i dlatego Ci podali pregnyl? Pozdrawiam
kikki będzie ok... Ale CI dobrze...Ojj! Mam nadzieję że będę miesiąc za Tobą :*
Gratuluje pięknego wykresu
Bozia mam nadzieje ze wam tez się uda a sama troche się boje czy wszystko bedzie ok.
O jejku, musisz byc szczesliwa, Boże kiedy my bedziemy mialy takie szczescie!!!!! Zycze zdrowka.
Heja, bylam dziś u gina. Moja fasolinka ma 5mm
. Nastepna wizyta 22, moze bedzie już slychac serducho.
gratuluję!
)
pamietam
kikki gratuluję ci
nie mogę się napatrzeć na te zielone kropki, zaraź mnie także i wtedy uniknę laparoskopii
No to ja mam podobnie. Piersi budza mnie w nocy bo lubie spac na brzuchu i jest z tym klopot. Troche jestem zmeczona ale nie ma tragedi.
Hej hej
Czuje się rewelacyjnie
Dokuczają mi piersi ( strasznie szybko rosną ), i sennosć. Poza tym wszystko po staremu
A ty jak się czujesz? 
Udało Ci się po bromergonie i duphastonie, jest to dla mnie niezmiernie pocieszające bo rzadko widzę, zielone kropki u dziewczyn, które stosują te leki za mną na czele:)Trzymaj się
Ogolnie na poczatku mialam ok 3. Po 3 miesiacach spadlo do 2,05 a teraz mam 2,3. We wtorek ide do endokrynologa. Zobaczymy co dalej.
gratulacje kochanie powiedz mi jaki miałaś wynik tsh?
gratulacje
Hej. Jak sie czujesz???
gratulacje
Serce mi się raduje! Zaraź mnie kochana hahahah
i GRATULUJĘ dbaj o WAS !
Huuurrrrra

Gratulacje !!! 

I oby 9 następnych miesięcy było straaaaaasznie nudne
Hej dziewczynki, do wczoraj nie czulam zupelnie nic nadzwyczajnego a dziś w nocy obudzil mnie piekielny bol piersi. A dziś zasypiam na stojaco, masakra.
Hej dziewczynki, do wczoraj nie czulam zupelnie nic nadzwyczajnego a dziś w nocy obudzil mnie piekielny bol piersi. A dziś zasypiam na stojaco, masakra.
ja tez wczoraj robiłam test ovu i wyszedł mi pozytywny heh
jak się czujesz ?
Kikki z tego co nie wiem nie zawsze wychodzą, to taki trochę mit. Test owu pozytywny jest,gdy masz hormon LH i to sporo,muszą być dwie mega mocne kreski. Ale wiem,że często w ciąży wychodzą, a jak którejś nie wyjdzie to panikuje
Sprawdziłam, testy ovu w ciąży też wychodzą pozytywne
Gratuluję!!
Ja tu na urlopie nawet nie świadoma takich pięknych wieści! Gratuluje :*
pamiętam o Was
Teraz tylko oby rosło zdrowo !!!!
:-P:-P:-P
Kikki pięknie rośnie, cieszę się bardzo
Ojej jak tu ładnie ! GRATULUJĘ!
Pamiętam cały czas
Super beta dbaj o siebie i fasolinke
czyli pieknie:) betka przyrasta prawidłowo:) superaśnie:)
Dzięki dziewczyny, dziś beta 195
ojej Gratuluję!!!! spokojnych 9 miesięcy

Wpadnę 22 kwietnia pod wieczór zerknąć na relacje z wizyty
Piękny widok, jak tak zielono!!!!
Rucia a ja na16:20
Gratulacje!!!
ależ zazdroszcze 

Jutro beta, trzymajcie kciuki!!
Gratulacje!!!!!!!
Ja również 22 kwietnia
Godzina 16:00.
dałaś radę , super!!
Gratuluje:)
wiedziałam że się UDA:) 
Oooo ja! Super!
Gratuluję!!!
Gratuluje :* I spokojnych 9 miesięcy zycze
Gratulacje!!
jak miło się patrzy na zielone zakończenie!
zdrówka życzę
Suuuper ! Gratuluję
kikki, od patrzenia można się zarazić? no to ja będę tu zaglądać;P
GRATULACJE


Fajnie, ze sie udalo! Dobrego czasu zycze
Gratulacje
gratuluję!!!
Kikki wielkie gratulacje !!!! Cieszę się ...
Piekna beta
Ale piękna Kropeczka-Fasoleczka. Gratuluje
Gratulacje
Bozia wtedy gdy pęcherzyki są stymulowane Clo i same nie chcą pękać
Jakie musza byc przyczyny do podania tego leku?
Dziewczynki, kiedy podaje sie ten pregnyl? Lekarz to zleca? Na podstawie czego?
Gratuluje serdecznie !
Cieszę się razem z Tobą!
Uwaga uwaga ogłaszam że kto zerknie na mój wykres musi liczyć się z tym że zostanie zarażony !!!
Gratulacje;***
Serdecznie Ci gratuluję!!! tym bardziej, że mamy bardzo podobna sytuację, ja też biorę bromergon i dupaston, a pregnyl miałam podany tak jak Ty w 13 dc, a w 14 była owu, ja jeszcze czekam czy się uda( dziś mój 10d po owu) Twój wykres daje mi nadzieję...pozdrawiam!
to już oficjalnie gratuluję
beta w środę też będzie piękna;) GRATKI GRATKI GRATKI:)
gratuluję
gratulacje
gratuluje !!!! to teraz dmuchaj na nas
Serdecznie i z całego serca Gratuluję Kikki!! Może to HSG pomogło
Gratulacje, super! Aaaale wiadomość szczęśliwa!
Gratulacje
Gratuluje mocarnie
Spokojnych dziewięciu
Super- od razu lepszy dzień 
Wynik bety 77,5 więc mamy bardzo wczesna fasolke
. Dziś jest przewidywany termin @ i 13 dpo. W srode ide na powtorke bety i morfologie
. A wiruski już niesmialo do was leca.
To ja już się w kolejce ustawiam po te wieczorne ciążowe fluidki dobrze
Gratuluje Dbaj o swoją fasolkę. Czekam na wyniki Bety
no, no kochana gratuluję i # mam kciuki za pozytywną betę
No i super!!! Zielono mi
GRATULACJE!!
moje gratulacje
leć , leć , ale ja myślę,że to już jest to i bardzo gratuluję
Super:)Gratulacje:)
gartuluję i znów ładnie zielono !!!rewelka
Gratulacje, jak zobaczyłam wykres od razu wiedziałam, że skończy się happy endem
kikki:) beta będzie piękna:) wpadnę wieczorkiem podziwiać wyniki:)
gratulacje czekamy na beta
dbaj o siebie 
GRATULACJE łał super!!!!
Wieczorem beda wyniki
Daj znac ile ta beta!!!
ok slij slij!!!
Dzięki dziewczynki wlasnie czekam aby zrobic bete.Jak wszystko dobrze pojdzie to beda wesole swieta
a wirusy porozsylam jak potwierdze bete, dobrze?
Super
gratulacje !!!!!!!!!
Wiedzialam!!!!!! Gratuluje!!!
moje najserdeczniejsze gratulacje
życzę teraz nudnej ciąży 
Ooooooo gratuluję!!!! Fuksem załapałyśmy się na poród w 2013, witaj w "grudniówkach"
Gratulacje!!!!Kochana!!!
O Ja piernicze!!!!!!!!!! GRATULUJE KOCHANA!!!!
Uwielbiam takie zakonczenia!
gratuluję
serdecznie gratuluję tym bardziej, że sama biorę bromergon i cieszę się, że Tobie się udało
to Twoja 13tka okazała sie szczęsliwa, GRATULACJE
hehehe:) tak czułam:) GRATULUJĘ!!!
kochana gratulacje super przeslij dalej tego wirusika:)
Kochana co ja widzę!!! Gratuluję
i leć na betke 
a który to był cykl starań?
Gratuluję Kikki i witaj w klubie zafasolkowanych
!!!
Dziekuje dziewczyny, troche nie wierze w to. Kreska byla blada ale widoczna bez problemu. Chyba zaraz polece na bete.
Super
Czułam, że będzie piękna zielona kropka. Gratuluję z całego serca
I też pozytywnie zazdroszczę
Może kwiecień będzie moim miesiącem

Mega gratulację i tak po cichu to strasznie zazdroszczę
gratuluje!!!! super ze sie udalo!!!
Kochana, gratuluje!!!
Gratulacje!!
Kochana, serdeczne gratulacje!!! Wczoraj zerkałam na Twój wykres i porównałam go z poprzednimi - czułam, że jest inny i że tym razem Ci się uda
Bardzo, bardzo się cieszę 
Bozia u mni jest roznie fl od 11dni do 14 dni
Trzymam kciuki
Kiki wykresik sliczny... Trzymam kciuki
Hallo, hallo, i jak tam sytuacja na froncie? Czekamy!
Teraz byle do góry
trzymam kciuki aż do jutra i życzę +
A zatestuje jutro bo w tym cyklu miałam zastrzyk z pregnylu wiec jutro powinno być juž ok - 14 dni po zastrzyku.
A tu wlasnie skucha. Chodze do niego prywatnie i jako klient lux medu zalezy w ktorym gabinecie.
dziękuję za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź.
Lekarz do którego poszłaś po skierowanie, rozumiem, że też na nfz Ciebie prowadził?
Jessica hsg mialam robione na NFZ. Zajelo mi to jeden dzien. Rano na izbe przyjec, sam zabieg trwa moze 15 minut. Kladziesz się na stole podaja ci znieczulenie przez wenflon.w ciagu minuty czujesz się jak po paru dobrych butelkach
Najgorsze jest naciaganie szyjki i zakladanie tego ustrojstwa i samo robienie zdjec. Odczucie nie jest fajne ale da się przezyc. U mnie było wszystko drozne więc ciezko mi powiedziec jakie sa odczucia przy niedroznych. Potem dostajesz wyrko i idziesz spac. Po ok 4 godzinach mozesz isc do domu ale samochodu tego dnia prowadzic nie mozna.
Super wykres, życzę udanego testowania
Hej Kikki, masz bardzo ładny wykresik, trzymam za Ciebie kciuki!
Który to już cs?
Czy mogłabyś mi napisać coś więcej o HSG, też chcę się wybrać, czy robiłaś na NFZ czy prywatnie, jeśli prywatnie to jeśli byłabyś tak miła i napisała mi ile kosztował zabieg?
Miłej niedzieli życzę
Ile wynosi u ciebie druga faza?
Jutro to zrób testa!!!!
Dziś nie będzie tempki, zapomniałam zabrač trrmometra a nie nocowałam w domu
ciekawe co pokaże jutro?
ładnie, ładnie. Trzymam kciuki
ale ładnie, moooocnoooo zaciskam kciuki kochana
kiedy testujesz?
Ładny wykresik. kciuki zaciśnięte:)
no .....ładnie
aaaa... ciekawie się zapowiada... kikki tak trzymaj:) powodzenia
Wykres wygląda bardzo ładnie , trzymam kciuki
, jeśli chodzi o zmianę czasu, to ja akurat nie mierzyłam temp bo miałam @, a potem nic nie zmieniałam
o jak ladnie temp tu szybuje:)
ja tez tak robie tylko po zmianie zignorowałam
Dziewczyny czy wy jakoś korygowałyście tempke po zmianie czasu? Ja w sumie wpisujez tyle ile wyszło, zignorowałam tylko tą z niedzieli po zmianie czasu.
Trzymam kciuki
jeszcze nie przyszła @wiec nic straconego!3mam dalej mocno kciuki
Trzymam kciuki!! Ja jak zaszłam w ciążę to miałam temp między 36,9 - 37,1...
trzymam kciuki
No ładnie się prezentuje ten wykresik
Dzięki chucky ale u mnie tez raczej slabo jest z tempka.
dzięki, może tobie się poszczęści
no ładnie koleżanko
o jak tu u ciebie ładnie oby tak dalej:)
Ładna tempka u Ciebie, nie narzekaj kochana. U mnie dzisiaj już spadek, więc nie robię sobie nadziei, pozatym test wyszedł mi negatywny. Czekam na @...brzuch boli...Na razie daje sobie spokój z mierzeniem temp. Kciuki zaciśnięte
Kurcze mogloby cos podskoczyc
niom to teraz tylko kciuki trzymać
no, no 3 mam kciuki, u mnie niestety wykresik był piękny ale tez był spadek i zaczynam miesiąc kolejny starań, pozdrawiam i zycze zielonej kropeczki
Życze powodzenia
3mam kciuki zostaje czekac:)
Ładnie idzie, może się udało
Jak płasko? Temp masz cały czas wyższa od najwyższej temp przed owu! Byle tak dalej! A jak chcesz popatrzeć na górki to wejdź na moj wykres
Ech jakoś tak plasko u mnie, jakis dziwny ten wykres.
To tak jak u mnie...ale nie tracę nadziei
Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby się udało 
Obyście dziewczynki miały racje, moje wykresy są naogół ładne i jak na razie nici z tego
Piękna tempka
zapowiada się fasolkowo 
dziękuje za zaproszenie
u Ciebie zapowiada się owocnie... 
też bromergon i duphaston
powodzenia
RÓWNA TEMP POWODZONKA
Pięknie to u Ciebie wygląda
Bardzo obiecująco 
No jak ładnie u Ciebie z tempką
trzymam kciuki
no b.ładnie
u Ciebie również wygląda pięknie, powodzenia
Powodzonka
Dzięki za zaproszenie, powodzenia życzę
Oooo jaka sliczna temperaturka! ZYCZE POWODZENIA I TRZYMAM KCIUKI KOCHANA! :*
U mnie dzisiaj też dokonał zmian z 14dc na 17 dc
Trzymam kciuki
System się poprawil, brawo! Teraz się wszystko zgadza.
pamiętam
idziemy równo, nawet owulkę miałyśmy tak samo, powodzenia
Kikki dzięki za zaproszenie, miło mi. Widzę że zaczęłyśmy w tym samym czasie. Trzymam kciuki... i żeby się udało
Hej
Może jeszcze system coś zmieni? Mi dzisiaj zmienił dzień owulacji z 15dc na 14dc - więc dla mnie to lepiej
No zobaczymy co z tego wyjdzie, nie nastawiam się jakoś bardzo, bo boję sie znów rozczarowania.
Trzymam kciuki
System teź uznał że owu było w pon a było na pewno we wtorek bo potwierdzone usg
ale zobaczymy moze jeszcze cos system zmieni.
Witaj inessa, w poniedziałek popołudniu byłam na usg, był jeszcze pęcharzyk 23,9 mm a w środę rano już go nie było więc owu była raczej we wtorek.
dziękuje za zaproszenie miło mi. Wygląda na to,że miałaś owulke w poniedziałek wg. tempki, a teraz ładnie przyrasta. dobrze,że badania są ładne mam nadzieję,że ten cykl będzie dla Ciebie udany i pokaże się zielona kropka
no faktycznie ładnie ci temp poszła do góry powodzonka
No to pieknie!!!!!
A więc jestem po owu, na usg płyn w zatoce i ciałko zółte
ciekawe kiedy system postawi krechę 
Tempka skoczyla niesmialo a dziś o 11 wizyta u gina. Ciekawe czy byla ovu?
Tempka skoczyla niesmialo a dziś o 11 wizyta u gina. Ciekawe czy byla ovu?
to szansa jest
powodzenia
Miałam tą podstawową tak mniej więcej w połowie normy ok 290 przy limicie do 490. Tylko że tą po obciążeniu miałam 20 krotnie większą.
A i test owulacyjny pozytywny przed podaniem pregnylu
No to u mnie pęcherzyk 23mm w lewym jajniku. Pregnyl już podany, teraz czas na serduszka
wizyta kontrolna jutro o 12 i w razie czego w środę o 12.
czesc jak tam dzisiejsz wizyta u mnie dzisiaj 1 pecherzy 16 mm jutro i pojutrze pregnyl szkoda ze tylko 1, mam pytanie przed leczeniem jaka miałas prolaktyne pozdrawiam
Czuje się dobrze choc caly zabieg byl bolesny, potem przez ok 4-5 dni mialam plamienie.
dobrze że hsg wyszło dobrze, jak się czujesz po tym badaniu? przynajmniej masz już za sobą to badanie, mnie czeka laparoskopia
Nie robilam przerw, lekarz kazal mi brac po pol tab przez caly czas. A prolaktyna po obciazeniu wyszla mi taka jak bez obciazenia więc w pn ide do lekarza i pewnie zmniejszy mi dawke bromergonu.
Kikki jak wyszła ta prolaktyna po obciążeniu??
Robiłas przerwe w braniu leków na czas okresu czy tylko nie zaznaczylas na wykresie?
Iwmar trzymam kciuki, będzie dobrze!
ja mam tak samo tylko ze pierwsza wizyta kontrolna w piatek 10dc pn jestem stymulowana menopurem mam nadzieje ze te cykle beda udane
Ja mam w pn i to też będzie mój 13 dc
Mam wizyte w czwartek,13dc,moze zobaczy pecherzyk co?
No to ciekawa jestem jakie mi badania zaleca
Dziś Hsg - mało fajny zabieg
ale jajowody drożne 
Norma prolaktyny 127 - 637 czyli mam w normie. Po obciążeniu wyniki będą jutro.
Prolaktyna przed tabletKa, ale tu sa jakies inne jednostki. Jak dotre do domu to wstawie norme. Ale to jest jakoś w polowie normy.
prolaktyna 290 po tabletce czy 29,0 normalnie
Odebrałam wyniki badañ 3dc
Tsh 2,1
Fsh 7,58 norma 3,5-12,5
Lh 8,88 norma 2,4-812,6
Prolaktyna 290
Testosteron 20, 99 norma 8-40
Co wy na to?
trzymam kciuki
Cześć kikki powodzenia w nowym cyklu
Byłam u gina. We wtorek mam badanie drożności hsg. No i badanie krwi zrobiłam - testosteron, LH, Tsh, prolaktyna, Fsh. Wyniki we wtorek
trzymam kciuki
Badania do zrobienia tsh, prolaktyna,lh, testosteron -plan na jutro
Dzięki , jutro wizyta u gina i decyzja co dalej. Jutro tez badania krwi
walczymy dalej
Dzięki , jutro wizyta u gina i decyzja co dalej. Jutro tez badania krwi
walczymy dalej
Wiec tutaj przesyłam ciazowe wiruski
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>>>>>
Owocnego cyklu życzę kochana :*
Heja, mam brac caly czas po pol tabletki na noc. Lekarz powiedzial ze badania kontrolne to dopiero po 2 miesiacach.
POWODZENIA !
napisz prosze jak długo lekarz kazal Ci brac bromergon i ile razy dziennie?? z prolaktyna mam podobny problem jak Ty.Podstawowa w normie, a po obciazeniu za wysoka.
Powodzonka w nowym cyklu!!!