Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Cykl rozpoczęty 15 maja 2026

Autor: DK
zoom
  • Temperatura
  • 37.20°
  • 36.90°
  • 36.60°
  • 36.30°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • ból jajników
  • ból lewego jajnika
  • ból miesiączkowy
  • ból owulacyjny
  • ból piersi
  • ból prawego jajnika
  • ciężkie piersi
  • wrażliwe piersi
  • wzrost libido
  • zgaga
  • Lametta
  • Notatki
Maj 2026 Czerwiec 2026
15pt 16so 17nd 18pn 19wt 20śr 21cz 22pt 23so 24nd 25pn 26wt 27śr 28cz 29pt 30so 31nd 01pn 02wt 03śr 04cz 05pt 06so 07nd 08pn 09wt 10śr 11cz 12pt 13so 14nd 15pn 16wt 17śr 18cz 19pt
krwawienie średnie krwawienie średnie krwawienie średnie krwawienie lekkie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie krwawienie średnie rano rano rano rano rano wieczorem rano rano rano rano negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny negatywny pozytywny negatywny rozciągliwy rozciągliwy rozciągliwy rozciągliwy rozciągliwy wodnisty rozciągliwy kremowy rozciągliwy ból jajników ból jajników ból jajników ból jajników ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból owulacyjny ból owulacyjny ból piersi ból piersi ból piersi ból piersi ból piersi ból piersi ból piersi ból prawego jajnika ból prawego jajnika ból prawego jajnika ból prawego jajnika ciężkie piersi ciężkie piersi ciężkie piersi ciężkie piersi ciężkie piersi ciężkie piersi ciężkie piersi wrażliwe piersi wzrost libido zgaga zgaga Lametta Lametta Lametta Lametta Lametta Jednorazowe plamienie co jest z tym plamieniem.. zaznaczam pozytywny, ale nie jestem pewna. miałam wrazenie,ze testowa nie jest taka sama jak kontrolna,byla cit ciut jaśniejsza. delikatne pasma krwi progesteron  15,30ng/ml
zoom
  • Temperatura
  • 37.20°
  • 36.90°
  • 36.60°
  • 36.30°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • ból jajników
  • ból lewego jajnika
  • ból miesiączkowy
  • ból owulacyjny
  • ból piersi
  • ból prawego jajnika
  • ciężkie piersi
  • wrażliwe piersi
  • wzrost libido
  • zgaga
  • Lametta
  • Notatki
Komentarze
1Klaudziaa1 15 czerwca, 13:38

Aaa to króciutko 🤭 no ja też mam wrażenie, że tylko tutaj spotykamy osoby, które mają jakiś problem, a wokół mnie wszyscy bez problemu 😁

Gorzkax33333 15 czerwca, 12:40

Mnie już szlag trafił 😂 jeszcze brzuch boli jak na miesiączkę

Gorzkax33333 15 czerwca, 07:47

I znowuż spadła 😭

1Klaudziaa1 15 czerwca, 07:23

Oby 🤭
Dobre nastawienie to połowa sukcesu, a który cykl się staracie?

Gorzkax33333 14 czerwca, 13:15

Uuu wredna małpa idzie 😤 dam znać na pewno, wynik będzie po 15, ja w sumie też nic nie czuję, nawet nie mam pms 😂

1Klaudziaa1 14 czerwca, 13:13

A u Ciebie to plemienie to okres?

1Klaudziaa1 14 czerwca, 13:13

Czekam 🙈 albo na okres albo na dwie kreski 😂 jeszcze 7 dni

Gorzkax33333 14 czerwca, 10:44

Żeby zobaczyć jak aplikacja wyznaczy bez testu 😂 u Ciebie tu chyba będzie zielono 😁 tak idę jutro na progesteron, chce wiedzieć czy w ogóle ta owulacja w końcu była 😂 przy okazji zrobię sobie TSH

Gorzkax33333 14 czerwca, 06:54

I gdzie ten okres? 😂

Gorzkax33333 12 czerwca, 18:51

Dobre podejście haha 😀 a ja już sama nie wiem czy była ta owulacja czy nie, temperatura nie rośnie więc chyba nie xD

Gorzkax33333 11 czerwca, 18:18

No przecież działam działam 😂😂 kiedy będziesz testować?

1Klaudziaa1 11 czerwca, 12:56

No tak, jak się już było raz to wiadomo czego można się spodziewać 🤭
Nie mamy dzieci :)
Oby jak najszybciej się to zmieniło

1Klaudziaa1 10 czerwca, 17:51

4dpo zaczynam brać progesteron w tabletkach 🤭 w zeszłym cyklu badałam, ale lekarz powiedział, że jak biorę tabletki to nie muszę bo i tak będzie dobry 🙈
Kiedy test 😁?

Gorzkax33333 10 czerwca, 08:41

Nie robiłam 😂 mamy dwójkę synów, pierwszy na stymulacji a drugi w pierwszym cyklu starań, a teraz nie wiem kiedy owulacja w końcu będzie 😂

rudaa95 10 czerwca, 08:38

Kiedy zamierzasz testowac ? ✊🏼✊🏼🍀

Gorzkax33333 10 czerwca, 08:11

Pierwszy cykl starań

Gorzkax33333 10 czerwca, 08:08

No przybliżony do kreski testowej, dzisiaj też sprawdzę

1Klaudziaa1 9 czerwca, 20:41

🤞

Gorzkax33333 9 czerwca, 08:48

O ładny progesteron, ja będę robić 8 dni po

Gorzkax33333 8 czerwca, 17:31

U mnie test też nie wiadomo jaki a czuje się jak już po owulacji

rudaa95 29 maja, 12:32

Tak średnio odkąd tak staramy się na prawdę , tak na serio to wychodzi 57cs.
Mamy córkę która w tym roku kończy 8 lat. Jakieś tam starania po porodzie były ale bez spiny . No a tak z testami owulacyjnymi , z kontrolami usg i badaniami wychodzi nam 5-6 lat z kilkoma ciążami biochemicznymi w ciągu ostatnich 2 lat.

A jak sytuacja u Was ?

Mag32 28 maja, 18:47

Ja również trzymam kciuki i życzę powodzenia ✊🍀🍀✊

rudaa95 28 maja, 14:09

W jakim terminie masz zwykle owulację ?
Może coś się przesunęło w tym cyklu i będzie pozniej.
Będę zaglądać i trzymam kciuki ✊🏼✊🏼🍀