Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Cykl rozpoczęty 12 maja 2026

Autor: Martuśka87
zoom
  • Temperatura
  • 37.20°
  • 36.90°
  • 36.60°
  • 36.30°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • poddenerwowana
  • drażliwa
  • biegunka
  • ból gardła
  • ból jajników
  • ból krzyża
  • ból lewego jajnika
  • ból miesiączkowy
  • ból piersi
  • ból prawego jajnika
  • częstomocz
  • gazy
  • mdłości
  • swędzące piersi
  • uczucie zimna
  • uderzenia gorąca
  • wzrost libido
  • zmęczenie
  • Magnez
  • Witamina D
  • Wit. prenatalne
  • Ketonal
  • Nimesil
  • No-spa max
  • Witamina c
  • Notatki
Maj 2026 Czerwiec 2026
12wt 13śr 14cz 15pt 16so 17nd 18pn 19wt 20śr 21cz 22pt 23so 24nd 25pn 26wt 27śr 28cz 29pt 30so 31nd 01pn 02wt 03śr 04cz 05pt 06so 07nd 08pn 09wt 10śr 11cz 12pt 13so 14nd 15pn 16wt
krwawienie mocne krwawienie lekkie krwawienie mocne krwawienie średnie krwawienie lekkie krwawienie lekkie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie plamienie krwawienie średnie wieczorem wieczorem wieczorem wieczorem rano wieczorem wieczorem rano i wieczorem wieczorem wieczorem wieczorem lepki lepki wodnisty rozciągliwy rozciągliwy lepki kremowy kremowy kremowy suchy kremowy lepki lepki rozciągliwy //otwarta //zamknięta negatywny poddenerwowana drażliwa drażliwa biegunka ból gardła ból gardła ból gardła ból gardła ból jajników ból jajników ból krzyża ból krzyża ból krzyża ból krzyża ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból lewego jajnika ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból miesiączkowy ból piersi ból piersi ból piersi ból piersi ból prawego jajnika ból prawego jajnika częstomocz gazy gazy mdłości mdłości mdłości swędzące piersi swędzące piersi swędzące piersi uczucie zimna uderzenia gorąca uderzenia gorąca wzrost libido wzrost libido zmęczenie zmęczenie magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez magnez witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witamina d witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne witaminy prenatalne Ketonal Ketonal Ketonal Ketonal Ketonal Nimesil Nimesil Nimesil No-spa max No-spa max No-spa max No-spa max No-spa max No-spa max No-spa max Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c Witamina c mam wrażenie że ten okres i ból nigdy się nie skończy ..<br />
już mam dość 😣 wizyta w klinice <br />
dokumenty podpisane ,czekamy na jeden wynik i ruszamy z procedurą 🤗 cały czas mnie ćmi jak na okres🤷‍♀️<br />
nigdy w życiu nie maiłam plamien w połowie cyklu <br />
może organizm regeneruje się po CB <br />
dużo śluzu rozciągliwego zabarwiony krwią chyba dostanę okres ,ból miesiączkowy dziś jest na prawdę mocny 🥴<br />
nadal śluz zabarwiony krwią 🤷‍♀️ ból miesiączkowy był już tak mocny że musiałam wziąć nospe max i magnez 🥴<br />
po tych tabletkach wszystko ustało <br />
<br />
nie mam tak długich cykli żeby owulacja nawet jak w tym miesiącu była wypadała w 18dc🤷‍♀️ znów pokazał się śluz z krwią krew z nosa wizyta w klinice <br />
jak wszystko dobrze pójdzie to działamy od następnego cyklu 🤗<br />
Owulacja potwierdzona z lewego jajnika - lekarz był tak samo zdziwiony jak ja że wystąpiła i to z lewego jajnika 🤷‍♀️<br />
Endometrium 18,28 mm<br />
<br />
czekam na okres i zaczynamy🤗<br />
biopsja endometrium- wycięty polip enodmetrialny w całości ,wszystko dobrze 😌 . okres?<br />
dobrze że nie mam testów w domu ,więc grzecznie czekam na rozwój sytuacji 😅<br />
<br />
pokazał się śluz zabarwiony na brązowo więc dziś lub jutro przyjdzie pewnie okres <br />
<br />
zaznaczam plamienia ale na chwilę obecną jest to sluź zabarwiony na brązowo który po paru godzinach minął <br />
ten cykl jest jakiś dziwny...🤷‍♀️<br />
nie mam dłuższych cykli niż 28 dc więc jutro powinno wszystko się wyjaśnić okres lub test ?<br />
dziś kupię test jak okres nie przyjdzie i temperatura będzie wysoko to zrobię go jutro lub pojutrze <br />
nie chce robić testu bo zawsze jak go robiłam to zaraz dostawałam okresu ... a tak to jakaś nadzieja dalej się tlii<br />
<br />
znów pokazał się śluz zabarwiony krwią  przez chwilę więc pewnie okres już nadchodzi 😏<br />
ten śluz jest inny bo miał żywe nitki czerwonej krwi ale szybko minął okres ? <br />
temperatura dziś zmierzona pół godziny wcześniej bo tak mała mnie obudziła .<br />
test biały 🤷‍♀️<br />
<br />
śluz na chwilę obecną czysty ,aplikacja znów przestawiła owulację <br />
na wieczór pokazał się trochę śluz z krwią więc pewnie jutro okres <br />
<br />
śluz zabarwiony na brązowo <br />
pewnie przy tak grubym endometrium w 25dc te plamienia są zapowiedzią jutrzejszego @<br />
<br />
ból miesiączkowy jest już typowy jak @<br />
więc nie tym razem 😏<br />
ja już nie wiem czy to nadal plamienie czy już okres <br />
zaznaczam plamienie bo jest tylko na papierze a podpaska czysta 🤷‍♀️ 13 miesięcy Martynki 🎂<br />
jak ten czas szybko leci 🤗❤️<br />
<br />
ta endometrioza w każdy okres zabiera mi chęć do życia ,ból nie do wytrzymania 😔
zoom
  • Temperatura
  • 37.20°
  • 36.90°
  • 36.60°
  • 36.30°
  • 36.00°
  • Dzień cyklu
  • Śluz
  • Miesiączka
  • Szyjka macicy
  • Współżycie
  • Test owulacyjny
  • Monitor owulacji
  • Test ciążowy
  • poddenerwowana
  • drażliwa
  • biegunka
  • ból gardła
  • ból jajników
  • ból krzyża
  • ból lewego jajnika
  • ból miesiączkowy
  • ból piersi
  • ból prawego jajnika
  • częstomocz
  • gazy
  • mdłości
  • swędzące piersi
  • uczucie zimna
  • uderzenia gorąca
  • wzrost libido
  • zmęczenie
  • Magnez
  • Witamina D
  • Wit. prenatalne
  • Ketonal
  • Nimesil
  • No-spa max
  • Witamina c
  • Notatki
Komentarze
Skowronek 12 czerwca, 09:34

Tak mi przykro :( Oby to był pierwszy dzień twojej ciąży <3

Irenka07 11 czerwca, 19:51

Ale moje łózysko podzielone na dwa🤷‍♀️🤔

Irenka07 11 czerwca, 18:58

Wszystko jest dobrze. Dziewczynka rosnie zgodnie z terminem. Buzie otwiera. Lekarz pytał co ja jadłam smacznego ze dzidzie sie podoba😁🤭🥰

Skowronek 11 czerwca, 10:10

Robiłam od 10 dpo, każdy był negatywny. Robiłam pinki z Roska. W 16dpo zrobiłam Facelle i wyszedł pozytyw

Skowronek 10 czerwca, 18:27

Bardzo Ci dziękuję.
Ja w Was wierzę. Póki nie ma @ to wszystko możliwe. Ja w pierwszej ciąży miałam negatywne testy do 15dpo.

Irenka07 10 czerwca, 16:07

Moze faktycznie rozregulowało w tym cyklu. Rozumiem ciebie, jeszcze trochę I będziecie juz podchodzic 🤗♥️☺️ Bardzo dziękuję, dam znac 🤗♥️😘 Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏 Probuje dózo nie stresowac ale...wiadomo jak to🫣

Irenka07 10 czerwca, 10:01

Mi bardzo przykro Kochana 🫂😔♥️
Bardzo mocno przytuliam Kochana 🫂♥️

Skowronek 10 czerwca, 08:48

Piłka nadal w grze!

Clausix 9 czerwca, 16:58

A pamiętasz jak dużo brałaś tego proga? ;)

Mag32 9 czerwca, 15:38

Dziękuję :) ale nie robię sobie wielkich nadziei ... Również życzę powodzenia i trzymam kciuki ✊✊✊✊🍀🍀

Irenka07 9 czerwca, 14:47

*Mocno mocno🤗♥️

Irenka07 9 czerwca, 14:46

Super. Trzymam kciuki za jutrzejszy test🤞☘️💚🤗♥️🙏 Niech niemożliwe stanie się możliwym🤗♥️🌠

Skowronek 9 czerwca, 14:31

Będę w takim razie jutro z rana wypatrywać wieści od Ciebie ❤️

Irenka07 9 czerwca, 13:02

Zrób test Kochana🤗♥️ Jesli to to co ja mysle możesz potrzebować dodatkowego progesteronu, ty mówiłaś ze masz zaniski zazwyczaj.

Skowronek 9 czerwca, 13:02

Błagam Cię zrób już ten test bo ileż można nas trzymać w niepewności :P

Irenka07 9 czerwca, 12:59

Wowowow😍😍😍Temperatura twoja rosnie, okresu brak, plamienie moze byc implantacja. Naprawdę bardzo ciekawe🤔
Moi podejzenia mogą się spewnic. Ja zadko się mylie...Ale zobaczymy🤔♥️😘🤗
Trzymam mocno kciuki🤞🤞🤞☘️💚

Dziękuję Kochana 🤗♥️

Niecierpliwie, 9 czerwca, 12:17

Cykl naturalny.
Za tydzień idę na monitoring i zobaczymy kiedy transfer...to brzmi...az nierealnie

Dżasta88 9 czerwca, 09:44

Jak dla mnie to tutaj nie ma co czekać na okres 💚🤞🏻🍀

Gorzkax33333 9 czerwca, 08:54

Tu chyba będzie zielono 😁

Irenka07 8 czerwca, 14:52

Rozumiem. Ale nadzieja zawsze jest🤗♥️😍
Mam się dobrze. Przyjmuje Nos-pe i wiencej odpoczywam. jeszcze kilka dni i wizyta. Tak bardzo tego czekam, rachuje dni🫣♥️Bardzo chce zyby wszystko było dobrze 🙏

Skowronek 8 czerwca, 13:49

Ale to i tak szacun, że nie wparowałaś do żadnego sklepu/apteki, żeby go kupić 😂

Skowronek 8 czerwca, 13:30

Podziwiam, że wytrzymujesz bez zrobienia testu. Ja to bym na twoim miejscu na pewno nie wytrzymała do środy. Trzymam kciuki!

Skowronek 8 czerwca, 12:50

Ależ to wygląda dobrze! Planujesz zrobić test czy czekasz?

Nn 8 czerwca, 12:24

Jak tam po wizycie ?

Irenka07 8 czerwca, 09:57

I te twoje symptomy🤔♥️🤗😉

Irenka07 8 czerwca, 09:56

Wow,widzę niema okresu a temperatura rośnie 😍🤗♥️ Coś mi się wydaje ze to bardzo dobry znak🤗♥️🤔

Komanuss 7 czerwca, 18:18

Uwierz u mnie tez to byl cud . Ostatni rok miesiaczki mialam wywolywane duphastonem nawet ta w ktorej zaszlam

Komanuss 6 czerwca, 16:06

Ja zaszlam w ciaze po takiej spontanicznej owulacji przed kolejnym transferem

Niecierpliwie, 5 czerwca, 21:29

No u mnie wszystko wyszło ok, jednak nic nie wycięli złego, tylko tak napisali, bo wszystkim wpisują...no comment
Wszystkie wyniki sa ok, więc czekam na okres i działamy...
Aż się boję...czy jednak czegoś nie przeoczyłam...

Irenka07 5 czerwca, 20:33

Dziekuje😘♥️🤗 Nospe wziełam i położyłam się. A magnez nie brałam ponieważ zbadałam i mam na górnej granicę normy. Nie wiem czy mi mozna go brac bo jak zadózo tez nie dobrze. Narazie tylko nospa i odpoczynek.

Irenka07 5 czerwca, 18:33

Moze faktycznie zoczal pracowac 🤔Wszystko moze się stac. Cuda się zdarzają.🤗♥️ Ja dzisia trochę więcej pochodziłam i boli mnie dół brzucha I krzych. Ja trochę się stresuje 😔 Mam nadzieję ze z dzidziulką wszystko dodrze 🙏🙏🙏 Nie wiem jak ja wytrzymam do 11 czerwca. Strach niesamowity jakis dzis.

Irenka07 5 czerwca, 12:54

Super, bardzo się cieszę ze wynniki dobrze i ze juz w następnym cyklu działacie ♥️🤗😘 My z cureczką czekamy z niecierpliwością jak Wy dowączycie do Nas🤞🤞♥️♥️🙏🙏
Moze twój organizm chciał Was zaskoczyc owulacją🤗♥️😉

Irenka07 4 czerwca, 12:33

Ciekawa ta twoja temperatura,naprawde. Przychodzisz jutro na wizyte a Wam muwą " Państwo są w ciąży "? Cuda są zdążają...😉 Tak, juz niedługo zobacze kochaną cureczke🥰🥰🥰 Bardzo dziękuję 🤗♥️😘 Bardzo się cieszę ze masz się dobrze. I wierze w to ze tym razem wszystko u Was będzie cudownie. Trzymałam,trzymam i będzie trzymać mocno kciuki za Was 🤗♥️😘🤞☘️🙏

Irenka07 4 czerwca, 09:46

🤗♥️ Mam się dobrze, mdłosci juz tak nie mam. Ruchów dużo nie odczuwam tylko cos jak przelewanie się z prawa w lewo. Buło b spokojniej jak bym czułam ruchy. Ponieważ codzienie sprawdzam czy rosnie brzuch, boje się o maliuszku. Bardzo czekam na 11 czerwca zeby zobaczyc na USG ze wszystko dobrze I się uspokoję.
A ty jak się czujesz?🤗♥️

Irenka07 4 czerwca, 09:28

Masz naprawde cudowną temperaturę 😍

Irenka07 4 czerwca, 09:25

Trzymam mocno kciuki za wizyte 🤞🤞♥️♥️🤗🤗🙏🙏

Irenka07 30 maja, 15:31

Rozumiem 🤗♥️
Trzymam cały czas mocno kciuki zeby to byl kolejny cykl🤞🤗♥️

Anka96 30 maja, 08:43

Dziękuję ale ja biorę luteine wiec to jej zasługa ☺️
🤞🤞🍀

Irenka07 29 maja, 20:53

Bardzo dziękuję 🤗♥️ To ciekawe ze tak nie miałaś wcześniej, moze to faktycznie owulacja i Wam się uda 🤗♥️ Trzymam mocno kciuki 🤞💚🤗

Irenka07 29 maja, 14:33

Mam się dobrze. Jem wszystko, tylko nie moga jesc ciasteczka, ciasto i czekoladki ponieważ staje od tego złe. To i dobrze, słodycze nie są zdrowe☺️🙃 Cierzko chodzic więcej czym pół godziny, muszę usąc, ponieważ zaczyna mi się boleć brzuch i krzyż. Pewnie przez to ze macica się rozciąga. Mam nadzieję ze to przejdzie albo kupie sobie pas ciązowy 🤷‍♀️ Za niedługo tez mam wizyte 11 czerwca, juz nie mogę się doczekać się jak znów zobacze dziedziulke🥰☺️ Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏
Super ze macie za niedługo wizyte🤗♥️ Trzymam mocno kciuki żebyś to wszystko było juz w kolejnym cyklu🤞🤞♥️♥️🤗🤗🙏🙏

A jak samopoczucie? Twoja temperatura wzrosła, moze miałaś owulacje?

Nn 28 maja, 09:21

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Nn 28 maja, 09:21

Jest nieźle, zmęczenie jest spore i ból pleców daje w kość ale jest w porządku a jak tam u Was ? Jakie plany dalsze ?

Niecierpliwie, 25 maja, 13:54

Trzymam kciuki, aby u Ciebie wszystko dobrze wyszło.

Niecierpliwie, 25 maja, 13:54

Wiesz ja tak wzdycham, ale doceniam, że lekarka jest taka dokładna w tym.
Trochę się martwię, czy na pewno wszystko, ale pewnie jakby bylo coś ewidentnie nie tak to by dali jakoś znać, ale miejmy nadzieję, ze to ostatnia komplikacja...
Są dni gdy czuję się juz gotowa na 2 dziecko, ale są dni, że jestem troche przerażona, ale to chyba normalne...

BillieJean 24 maja, 23:34

Dziękuję ! Powodzenia, trzymam kciuki 🤞

Irenka07 24 maja, 09:15

Rozumiem ♥️ Mój mąz był do końca. Teraz tez chce, ale mam nadzieję ze zdąze. Nie wiem czy w tym czasie w pracy nie będzie🤷‍♀️

Komanuss 23 maja, 19:41

No czasem tak bywa, nastepny transfer zakonczy sie sukcesem

Niecierpliwie, 23 maja, 09:15

Ja miałam w czwartek histerioskopię z biopsją endometrium, coś tam wycięli przy okazji, więc wyniki histopatologiczne będą w połowie czerwca.
Na początku czerwca idę na wizytę do mojej lekarki to ustalimy jaki plan...
Eh...myślałam, że jak schudłam i ważę 10kg mniej niż przed ciążą to rozwiążą się moje problemy...a tu takie atrakcje...No cóż...to jednak są ważne sprawy, mamy 1 zarodek, więc dobrze, że lekarka chce mnie idealnie przygotować...
Chociaż myślałam, że to wszystko szybciej będzie, ale widocznie tak musi być...

Irenka07 22 maja, 19:01

Super ze wszystko dobrze i ze byłasz pod opieką lekarzy☺️🤗♥️
Ciekawe jak u mnie będzie 🤔
A twój mąz był na porodzie. Zdązył?

Irenka07 22 maja, 18:38

*indukcje porodu

Irenka07 22 maja, 18:05

Bardzo szczęśliwa ze tym razem lepiej ☺️♥️ A ty miałaś indukcje?

Irenka07 22 maja, 17:47

Ale dobrze ze ryzyk preeklampsji do 37 i 34 tygodnia niskie☺️

Irenka07 22 maja, 17:45

Hej🤗♥️
Wszystkie ryzyko z testu PAPPA niskie, tylko ryzyk preeklampsji przed 42 tygodniem ciązy 1:53.

Irenka07 21 maja, 17:19

Bardzo dziękuję 🤗😘♥️
Staram się ☺️😓

Irenka07 21 maja, 16:55

Na Pewno Wam się uda, wierze w to♥️🤗😘
Ja zadzwoniłam do kliniki i juz gotowe wyrachowanie ryzyków z testu PAP-A. Jutro odbiorę. Powiem ci duzo stresuje się. Oby tam było wszystko dobrze 🙏🙏🙏

Irenka07 21 maja, 15:12

Naprawdę lepiej wszystko się sprawdzić. Ale mysle ze to co wcześniej nie nieudało się tylko przez niski progesteron.

Irenka07 21 maja, 13:48

Ciekawe dlaczego jemu tak biopsja potrzebna🤔 Moze chce być pewnym ze wszystko jest i wszędzie dobrze.
Ale super ze podpisaliscie juz dokumenty. I ze juz cos wiadomo. Trzymam kciuki zeby wynnik był ładny I zyby wszystko było dobrze 🤞🤗♥️🙏🙏🙏

Martuśka87 21 maja, 13:12

niecierpliwie gdzieś uciekł mi Twój wykres 🙈

dziękuję że pytasz ..czuję się dobrze z motywowana do dalszej walki ,została nam ostatnia procedura więc jeszcze szansa jest 😅

teraz czekamy na telefon z kliniki jak będzie wynik biopsji endometrium,ustalą dalszy plan działania

a jak Ty się czujesz ?? jak dobrze pamiętam to w czerwcu u was transfer ?

Niecierpliwie, 21 maja, 07:35

Bardzo mi przykro :(

Niecierpliwie, 21 maja, 07:35

Jak się czujesz?

Irenka07 20 maja, 21:24

Rozumiem ♥️🤗 Ja czasami odczuwam niby gilgotanie lub pływanie w środku z lewej akkurat strony gdzie dzidzia zyje☺️ Moze to jest to? Bardzo chce czuc zeby miec potwierdzenie że wszystko dodrze. Mam nadzieję🙏🙏🙏🙏
Niech tam wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏♥️🤗 Daj znac po wizycie co lekarz powiedział.

Irenka07 20 maja, 13:59

A w jakim tygodniu poczułasz ruchy? Mam nadzieję ze przynajmniej 16-18. Jak będzie ich miałam to będzie spokojniejsza o dzidziulke. Ja mam dobrze, mdłosci raz jest raz niema ale juz nie take mocne. Nadal jestem leniwa nic mi się nie chce🤦‍♀️🤭🫣🤣 Jak byłam na wizycie lekarz powiedział ze ten krwiak juz znika pod uciskiem rosnące macicy i dzidzi.

A ty jak,jak samopoczucie?🤗♥️
U ciebie jutro wizyta, trzymam mocno kciuki zeby wszystko było dobrze i jaknajszybciej podeszli do procedury 🤞💚🙏♥️🤗

PaniGeneral 17 maja, 13:44

Nie wiem jakos czuje niepewnosc co do tego cyklu 😔 ale 3mam ✊️ za Twój cykl kochana

Irenka07 14 maja, 13:26

Odpisałam ☺️

Irenka07 14 maja, 12:55

Odpisałam ☺️

Irenka07 14 maja, 11:20

Napisałam w priv♥️

Irenka07 13 maja, 21:08

Próbowałam imbir, nie bardzo pomaga. Moze dzis trochę więcej zjadłam i dlatego tak🤷‍♀️
Bardzo dziękuję♥️🤗😘 Dam znać😉♥️

Irenka07 13 maja, 19:01

Mi bardzo przykro, przytulam mocno🫂😔♥️ Niech ta ból minie jaknajszybciej ♥️🤗
Ja dzis trochę złe, mdłosci mocne i mam mocną kwaśność w buzi, próbuje wszystko ale nie pomaga. Jeszcze do tego wczoraj pewnie zadózo zjadłam fistaszek i mam chyba na palcach alergie 🤦‍♀️😓 Tak mi one smakowałi😁 a teraz mam z nich zrezygnować. W tym dobrze to ze jutro zobacze maleństwo na ekranie♥️☺️

Irenka07 13 maja, 18:41

Jak ty Kochana?
Jak samopoczucie?♥️🤗

Komanuss 13 maja, 17:12

No fajnie ze w sumie sie udalo za 1 . U mnie za pierwszym razem poronienie ale za to w 3 cyklu ciaza naturalna.

Komanuss 13 maja, 14:40

Nam zostal 1 .

Komanuss 13 maja, 08:42

Przykro mi. Macie jeszcze zarodki ?