Cykl rozpoczęty 12 maja 2026
Autor: Martuśka87
- Temperatura
- 37.20°
- 36.90°
- 36.60°
- 36.30°
- 36.00°
- Dzień cyklu
- Śluz
- Miesiączka
- Szyjka macicy
- Współżycie
- Test owulacyjny
- Monitor owulacji
- Test ciążowy
- normalnie
- zmotywowana
- przypływ energii
- smutna
- wahania nastroju
- zestresowana
- płaczliwa
- poddenerwowana
- w depresji
- zła
- wściekła
- drażliwa
- przestraszona
- apatyczna
- poczucie winy
- radosna
- podekscytowana
- atak paniki
- apetyt na słodycze
- bezsenność
- biegunka
- ból brzucha
- bolesne współżycie
- ból gardła
- ból głowy
- ból jajników
- ból krzyża
- ból lewego jajnika
- ból miednicy
- ból miesiączkowy
- ból owulacyjny
- ból piersi
- ból pleców
- ból pochwy
- ból prawego jajnika
- ból sutków
- ból w szyjce macicy
- choroba
- chrypka
- ciężkie piersi
- ćwiczenia
- częstomocz
- dreszcze
- duszność
- dziwne sny
- gazy
- gorączka
- infekcja pochwy
- karmienie piersią
- katar
- kołatanie serca
- łamanie w kościach
- lęk
- łojotok
- mdłości
- metaliczny smak
- nadmierne owłosienie
- nadmierne pocenie
- nic mi nie dolega
- nocne poty
- omdlenie
- picie alkoholu
- PMS
- podróż
- pragnienie
- problemy ze snem
- problemy z koncentracją
- problemy z pamięcią
- przetłuszczająca się skóra
- puchnięcia
- samokontrola piersi
- senność
- senność po posiłku
- spadek apetytu
- spadek libido
- sucha skóra
- suchość pochwy
- swędzące piersi
- trądzik
- uczucie zimna
- uderzenia gorąca
- wilczy głód po posiłku
- wrażliwe piersi
- wrażliwe sutki
- wyciek z piersi
- wypadanie włosów
- wysoka glukoza
- wysoki cholesterol
- wysokie ciśnienie
- wzdęcie
- wzrost apetytu
- wzrost libido
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia odżywiania
- zaburzenia snu
- zaparcia
- zawroty głowy
- zgaga
- zmęczenie
- Bromokryptyna
- Chinagolid
- Chlormadynon
- Choriogonadotropina alfa
- Cynk
- Cyproteron
- Cytrynian klomifenu
- Dezogestrel
- Dienogest
- Drospirenon
- Dulaglutyd
- Dydrogesteron
- Estrogen
- Etonogestrel
- Etynyloestradiol
- Finasteryd
- Flutamid
- Folitropina alfa
- Gestoden
- Gonadotropina
- Goserelina
- Ibuprofen
- Kabergolina
- Kwas acetylosalicylowy
- Kwas foliowy
- Kwas Omega
- Letrozol
- Leuprorelina
- Lewonorgestrel
- Lewotyroksyna
- Liraglutyd
- Magnez
- Menotropina
- Metformina
- Niepokalanek
- Norelgestromin
- Norgestymat
- Olej rybi
- Wiesiołek
- Paracetamol
- Progesteron
- Semaglutyd
- Siemię lniane
- Spironolakton
- Tamoksyfen
- Tiamazol
- Tryptorelina
- Wapno
- Witamina B
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina D
- Wit. prenatalne
- Żelazo
- Ketonal
- Nimesil
- No-spa max
- Witamina c
- Notatki
- Wizyty
| Maj 2026 | Czerwiec 2026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12wt | 13śr | 14cz | 15pt | 16so | 17nd | 18pn | 19wt | 20śr | 21cz | 22pt | 23so | 24nd | 25pn | 26wt | 27śr | 28cz | 29pt | 30so | 31nd | 01pn | 02wt | 03śr | 04cz | 05pt | 06so | 07nd | 08pn | 09wt | 10śr | 11cz | 12pt | 13so | 14nd | 15pn | 16wt |

- Temperatura
- 37.20°
- 36.90°
- 36.60°
- 36.30°
- 36.00°
- Dzień cyklu
- Śluz
- Miesiączka
- Szyjka macicy
- Współżycie
- Test owulacyjny
- Monitor owulacji
- Test ciążowy
- normalnie
- zmotywowana
- przypływ energii
- smutna
- wahania nastroju
- zestresowana
- płaczliwa
- poddenerwowana
- w depresji
- zła
- wściekła
- drażliwa
- przestraszona
- apatyczna
- poczucie winy
- radosna
- podekscytowana
- atak paniki
- apetyt na słodycze
- bezsenność
- biegunka
- ból brzucha
- bolesne współżycie
- ból gardła
- ból głowy
- ból jajników
- ból krzyża
- ból lewego jajnika
- ból miednicy
- ból miesiączkowy
- ból owulacyjny
- ból piersi
- ból pleców
- ból pochwy
- ból prawego jajnika
- ból sutków
- ból w szyjce macicy
- choroba
- chrypka
- ciężkie piersi
- ćwiczenia
- częstomocz
- dreszcze
- duszność
- dziwne sny
- gazy
- gorączka
- infekcja pochwy
- karmienie piersią
- katar
- kołatanie serca
- łamanie w kościach
- lęk
- łojotok
- mdłości
- metaliczny smak
- nadmierne owłosienie
- nadmierne pocenie
- nic mi nie dolega
- nocne poty
- omdlenie
- picie alkoholu
- PMS
- podróż
- pragnienie
- problemy ze snem
- problemy z koncentracją
- problemy z pamięcią
- przetłuszczająca się skóra
- puchnięcia
- samokontrola piersi
- senność
- senność po posiłku
- spadek apetytu
- spadek libido
- sucha skóra
- suchość pochwy
- swędzące piersi
- trądzik
- uczucie zimna
- uderzenia gorąca
- wilczy głód po posiłku
- wrażliwe piersi
- wrażliwe sutki
- wyciek z piersi
- wypadanie włosów
- wysoka glukoza
- wysoki cholesterol
- wysokie ciśnienie
- wzdęcie
- wzrost apetytu
- wzrost libido
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia odżywiania
- zaburzenia snu
- zaparcia
- zawroty głowy
- zgaga
- zmęczenie
- Bromokryptyna
- Chinagolid
- Chlormadynon
- Choriogonadotropina alfa
- Cynk
- Cyproteron
- Cytrynian klomifenu
- Dezogestrel
- Dienogest
- Drospirenon
- Dulaglutyd
- Dydrogesteron
- Estrogen
- Etonogestrel
- Etynyloestradiol
- Finasteryd
- Flutamid
- Folitropina alfa
- Gestoden
- Gonadotropina
- Goserelina
- Ibuprofen
- Kabergolina
- Kwas acetylosalicylowy
- Kwas foliowy
- Kwas Omega
- Letrozol
- Leuprorelina
- Lewonorgestrel
- Lewotyroksyna
- Liraglutyd
- Magnez
- Menotropina
- Metformina
- Niepokalanek
- Norelgestromin
- Norgestymat
- Olej rybi
- Wiesiołek
- Paracetamol
- Progesteron
- Semaglutyd
- Siemię lniane
- Spironolakton
- Tamoksyfen
- Tiamazol
- Tryptorelina
- Wapno
- Witamina B
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina D
- Wit. prenatalne
- Żelazo
- Ketonal
- Nimesil
- No-spa max
- Witamina c
- Notatki
- Wizyty
Tak mi przykro
Oby to był pierwszy dzień twojej ciąży
Ale moje łózysko podzielone na dwa🤷♀️🤔
Wszystko jest dobrze. Dziewczynka rosnie zgodnie z terminem. Buzie otwiera. Lekarz pytał co ja jadłam smacznego ze dzidzie sie podoba😁🤭🥰
Robiłam od 10 dpo, każdy był negatywny. Robiłam pinki z Roska. W 16dpo zrobiłam Facelle i wyszedł pozytyw
Bardzo Ci dziękuję.
Ja w Was wierzę. Póki nie ma @ to wszystko możliwe. Ja w pierwszej ciąży miałam negatywne testy do 15dpo.
Moze faktycznie rozregulowało w tym cyklu. Rozumiem ciebie, jeszcze trochę I będziecie juz podchodzic 🤗♥️☺️ Bardzo dziękuję, dam znac 🤗♥️😘 Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏 Probuje dózo nie stresowac ale...wiadomo jak to🫣
Mi bardzo przykro Kochana 🫂😔♥️
Bardzo mocno przytuliam Kochana 🫂♥️
Piłka nadal w grze!
A pamiętasz jak dużo brałaś tego proga?
Dziękuję
ale nie robię sobie wielkich nadziei ... Również życzę powodzenia i trzymam kciuki ✊✊✊✊🍀🍀
*Mocno mocno🤗♥️
Super. Trzymam kciuki za jutrzejszy test🤞☘️💚🤗♥️🙏 Niech niemożliwe stanie się możliwym🤗♥️🌠
Będę w takim razie jutro z rana wypatrywać wieści od Ciebie ❤️
Zrób test Kochana🤗♥️ Jesli to to co ja mysle możesz potrzebować dodatkowego progesteronu, ty mówiłaś ze masz zaniski zazwyczaj.
Błagam Cię zrób już ten test bo ileż można nas trzymać w niepewności
Wowowow😍😍😍Temperatura twoja rosnie, okresu brak, plamienie moze byc implantacja. Naprawdę bardzo ciekawe🤔
Moi podejzenia mogą się spewnic. Ja zadko się mylie...Ale zobaczymy🤔♥️😘🤗
Trzymam mocno kciuki🤞🤞🤞☘️💚
Dziękuję Kochana 🤗♥️
Cykl naturalny.
Za tydzień idę na monitoring i zobaczymy kiedy transfer...to brzmi...az nierealnie
Jak dla mnie to tutaj nie ma co czekać na okres 💚🤞🏻🍀
Tu chyba będzie zielono 😁
Rozumiem. Ale nadzieja zawsze jest🤗♥️😍
Mam się dobrze. Przyjmuje Nos-pe i wiencej odpoczywam. jeszcze kilka dni i wizyta. Tak bardzo tego czekam, rachuje dni🫣♥️Bardzo chce zyby wszystko było dobrze 🙏
Ale to i tak szacun, że nie wparowałaś do żadnego sklepu/apteki, żeby go kupić 😂
Podziwiam, że wytrzymujesz bez zrobienia testu. Ja to bym na twoim miejscu na pewno nie wytrzymała do środy. Trzymam kciuki!
Ależ to wygląda dobrze! Planujesz zrobić test czy czekasz?
Jak tam po wizycie ?
I te twoje symptomy🤔♥️🤗😉
Wow,widzę niema okresu a temperatura rośnie 😍🤗♥️ Coś mi się wydaje ze to bardzo dobry znak🤗♥️🤔
Uwierz u mnie tez to byl cud . Ostatni rok miesiaczki mialam wywolywane duphastonem nawet ta w ktorej zaszlam
Ja zaszlam w ciaze po takiej spontanicznej owulacji przed kolejnym transferem
No u mnie wszystko wyszło ok, jednak nic nie wycięli złego, tylko tak napisali, bo wszystkim wpisują...no comment
Wszystkie wyniki sa ok, więc czekam na okres i działamy...
Aż się boję...czy jednak czegoś nie przeoczyłam...
Dziekuje😘♥️🤗 Nospe wziełam i położyłam się. A magnez nie brałam ponieważ zbadałam i mam na górnej granicę normy. Nie wiem czy mi mozna go brac bo jak zadózo tez nie dobrze. Narazie tylko nospa i odpoczynek.
Moze faktycznie zoczal pracowac 🤔Wszystko moze się stac. Cuda się zdarzają.🤗♥️ Ja dzisia trochę więcej pochodziłam i boli mnie dół brzucha I krzych. Ja trochę się stresuje 😔 Mam nadzieję ze z dzidziulką wszystko dodrze 🙏🙏🙏 Nie wiem jak ja wytrzymam do 11 czerwca. Strach niesamowity jakis dzis.
Super, bardzo się cieszę ze wynniki dobrze i ze juz w następnym cyklu działacie ♥️🤗😘 My z cureczką czekamy z niecierpliwością jak Wy dowączycie do Nas🤞🤞♥️♥️🙏🙏
Moze twój organizm chciał Was zaskoczyc owulacją🤗♥️😉
Ciekawa ta twoja temperatura,naprawde. Przychodzisz jutro na wizyte a Wam muwą " Państwo są w ciąży "? Cuda są zdążają...😉 Tak, juz niedługo zobacze kochaną cureczke🥰🥰🥰 Bardzo dziękuję 🤗♥️😘 Bardzo się cieszę ze masz się dobrze. I wierze w to ze tym razem wszystko u Was będzie cudownie. Trzymałam,trzymam i będzie trzymać mocno kciuki za Was 🤗♥️😘🤞☘️🙏
🤗♥️ Mam się dobrze, mdłosci juz tak nie mam. Ruchów dużo nie odczuwam tylko cos jak przelewanie się z prawa w lewo. Buło b spokojniej jak bym czułam ruchy. Ponieważ codzienie sprawdzam czy rosnie brzuch, boje się o maliuszku. Bardzo czekam na 11 czerwca zeby zobaczyc na USG ze wszystko dobrze I się uspokoję.
A ty jak się czujesz?🤗♥️
Masz naprawde cudowną temperaturę 😍
Trzymam mocno kciuki za wizyte 🤞🤞♥️♥️🤗🤗🙏🙏
Rozumiem 🤗♥️
Trzymam cały czas mocno kciuki zeby to byl kolejny cykl🤞🤗♥️
Dziękuję ale ja biorę luteine wiec to jej zasługa ☺️
🤞🤞🍀
Bardzo dziękuję 🤗♥️ To ciekawe ze tak nie miałaś wcześniej, moze to faktycznie owulacja i Wam się uda 🤗♥️ Trzymam mocno kciuki 🤞💚🤗
Mam się dobrze. Jem wszystko, tylko nie moga jesc ciasteczka, ciasto i czekoladki ponieważ staje od tego złe. To i dobrze, słodycze nie są zdrowe☺️🙃 Cierzko chodzic więcej czym pół godziny, muszę usąc, ponieważ zaczyna mi się boleć brzuch i krzyż. Pewnie przez to ze macica się rozciąga. Mam nadzieję ze to przejdzie albo kupie sobie pas ciązowy 🤷♀️ Za niedługo tez mam wizyte 11 czerwca, juz nie mogę się doczekać się jak znów zobacze dziedziulke🥰☺️ Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏
Super ze macie za niedługo wizyte🤗♥️ Trzymam mocno kciuki żebyś to wszystko było juz w kolejnym cyklu🤞🤞♥️♥️🤗🤗🙏🙏
A jak samopoczucie? Twoja temperatura wzrosła, moze miałaś owulacje?
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Jest nieźle, zmęczenie jest spore i ból pleców daje w kość ale jest w porządku a jak tam u Was ? Jakie plany dalsze ?
Trzymam kciuki, aby u Ciebie wszystko dobrze wyszło.
Wiesz ja tak wzdycham, ale doceniam, że lekarka jest taka dokładna w tym.
Trochę się martwię, czy na pewno wszystko, ale pewnie jakby bylo coś ewidentnie nie tak to by dali jakoś znać, ale miejmy nadzieję, ze to ostatnia komplikacja...
Są dni gdy czuję się juz gotowa na 2 dziecko, ale są dni, że jestem troche przerażona, ale to chyba normalne...
Dziękuję ! Powodzenia, trzymam kciuki 🤞
Rozumiem ♥️ Mój mąz był do końca. Teraz tez chce, ale mam nadzieję ze zdąze. Nie wiem czy w tym czasie w pracy nie będzie🤷♀️
No czasem tak bywa, nastepny transfer zakonczy sie sukcesem
Ja miałam w czwartek histerioskopię z biopsją endometrium, coś tam wycięli przy okazji, więc wyniki histopatologiczne będą w połowie czerwca.
Na początku czerwca idę na wizytę do mojej lekarki to ustalimy jaki plan...
Eh...myślałam, że jak schudłam i ważę 10kg mniej niż przed ciążą to rozwiążą się moje problemy...a tu takie atrakcje...No cóż...to jednak są ważne sprawy, mamy 1 zarodek, więc dobrze, że lekarka chce mnie idealnie przygotować...
Chociaż myślałam, że to wszystko szybciej będzie, ale widocznie tak musi być...
Super ze wszystko dobrze i ze byłasz pod opieką lekarzy☺️🤗♥️
Ciekawe jak u mnie będzie 🤔
A twój mąz był na porodzie. Zdązył?
*indukcje porodu
Bardzo szczęśliwa ze tym razem lepiej ☺️♥️ A ty miałaś indukcje?
Ale dobrze ze ryzyk preeklampsji do 37 i 34 tygodnia niskie☺️
Hej🤗♥️
Wszystkie ryzyko z testu PAPPA niskie, tylko ryzyk preeklampsji przed 42 tygodniem ciązy 1:53.
Bardzo dziękuję 🤗😘♥️
Staram się ☺️😓
Na Pewno Wam się uda, wierze w to♥️🤗😘
Ja zadzwoniłam do kliniki i juz gotowe wyrachowanie ryzyków z testu PAP-A. Jutro odbiorę. Powiem ci duzo stresuje się. Oby tam było wszystko dobrze 🙏🙏🙏
Naprawdę lepiej wszystko się sprawdzić. Ale mysle ze to co wcześniej nie nieudało się tylko przez niski progesteron.
Ciekawe dlaczego jemu tak biopsja potrzebna🤔 Moze chce być pewnym ze wszystko jest i wszędzie dobrze.
Ale super ze podpisaliscie juz dokumenty. I ze juz cos wiadomo. Trzymam kciuki zeby wynnik był ładny I zyby wszystko było dobrze 🤞🤗♥️🙏🙏🙏
niecierpliwie gdzieś uciekł mi Twój wykres 🙈
dziękuję że pytasz ..czuję się dobrze z motywowana do dalszej walki ,została nam ostatnia procedura więc jeszcze szansa jest 😅
teraz czekamy na telefon z kliniki jak będzie wynik biopsji endometrium,ustalą dalszy plan działania
a jak Ty się czujesz ?? jak dobrze pamiętam to w czerwcu u was transfer ?
Bardzo mi przykro
Jak się czujesz?
Rozumiem ♥️🤗 Ja czasami odczuwam niby gilgotanie lub pływanie w środku z lewej akkurat strony gdzie dzidzia zyje☺️ Moze to jest to? Bardzo chce czuc zeby miec potwierdzenie że wszystko dodrze. Mam nadzieję🙏🙏🙏🙏
Niech tam wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏♥️🤗 Daj znac po wizycie co lekarz powiedział.
A w jakim tygodniu poczułasz ruchy? Mam nadzieję ze przynajmniej 16-18. Jak będzie ich miałam to będzie spokojniejsza o dzidziulke. Ja mam dobrze, mdłosci raz jest raz niema ale juz nie take mocne. Nadal jestem leniwa nic mi się nie chce🤦♀️🤭🫣🤣 Jak byłam na wizycie lekarz powiedział ze ten krwiak juz znika pod uciskiem rosnące macicy i dzidzi.
A ty jak,jak samopoczucie?🤗♥️
U ciebie jutro wizyta, trzymam mocno kciuki zeby wszystko było dobrze i jaknajszybciej podeszli do procedury 🤞💚🙏♥️🤗
Nie wiem jakos czuje niepewnosc co do tego cyklu 😔 ale 3mam ✊️ za Twój cykl kochana
Odpisałam ☺️
Odpisałam ☺️
Napisałam w priv♥️
Próbowałam imbir, nie bardzo pomaga. Moze dzis trochę więcej zjadłam i dlatego tak🤷♀️
Bardzo dziękuję♥️🤗😘 Dam znać😉♥️
Mi bardzo przykro, przytulam mocno🫂😔♥️ Niech ta ból minie jaknajszybciej ♥️🤗
Ja dzis trochę złe, mdłosci mocne i mam mocną kwaśność w buzi, próbuje wszystko ale nie pomaga. Jeszcze do tego wczoraj pewnie zadózo zjadłam fistaszek i mam chyba na palcach alergie 🤦♀️😓 Tak mi one smakowałi😁 a teraz mam z nich zrezygnować. W tym dobrze to ze jutro zobacze maleństwo na ekranie♥️☺️
Jak ty Kochana?
Jak samopoczucie?♥️🤗
No fajnie ze w sumie sie udalo za 1 . U mnie za pierwszym razem poronienie ale za to w 3 cyklu ciaza naturalna.
Nam zostal 1 .
Przykro mi. Macie jeszcze zarodki ?