X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Leczenie owulacji w UK
Odpowiedz

Leczenie owulacji w UK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MSoH Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmagam sie z brakiem owulacji, staram sie o dziecko juz 3 lata.
    Czy ktoras z Was ma jakies doswiadcznenie w leczeniu, skutecznym leczeniu cykli bezowulacynych w UK? Prosze o pomoc.

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 20 lutego 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Doświadczenia nie mam, bo u mnie występuje owulacja. Ale próbowałeś ziół, podobno pomagają ojca Sroki nr 3. Poczytaj o tym, na forum Ovufriend był taki temat. Trzymam kciuki ❤

    Irmina
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MSoH ja lecze sie z cyklami bezowulacyjnymi w klinice leczenia niepłodnosci w uk jak cos chcesz wiedziec pisz :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ