Termometr owulacyjny, czy zwykły termometr - co wybrać?

Jakim termometrem należy dokonywać pomiaru temperatury? Czy termometr owulacyjny to konieczność?

Najlepszym termometrem jest specjalny elektroniczny termometr owulacyjny lub tradycyjny termometr rtęciowy. Możesz jednak mierzyć temperaturę zwykłym termometrem elektronicznym mierzącym temperaturę do dwóch miejsc po przecinku. Jeśli zauważysz jednak, że pomiary dokonane zwykłym termometrem elektronicznym nie wydają się wiarygodne (występują zbyt duże wahania lub „płaskie” temperatury - sprawdź swoją interpretację cyklu) spróbuj zmienić termometr na rtęciowy, który jest bardziej dokładny (niestety pomiar termometrem rtęciowym zajmuje więcej czasu, ok. 5 minut).
 
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)