X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów @ 24dc a owulacja była 15dc co jest ??
Odpowiedz

@ 24dc a owulacja była 15dc co jest ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak jak w temacie... według ovufriend owulację miałam 15dc (14dc pęcherzyk domunujący 25mm-usg) temp średnio chciała iść w górę ale w końcu doszła 5 dnia po ovu do 36,7 (temp przed ovu 36,45). Utrzymywała się tak przez kolejne dwa dni. 8dpo skoczyła do 37 ( troszkę zarwana noc wiec bardzo nie brałam pod uwagę tej temp No ale było 37), no i 9 dpo spadła do 36,4( myślałam ze to jednorazowe ale niestety przyszła @ :(. Mój cykl trwał 23 dni gdzie zawsze miałam 31-36 dni. Pytanie czy któraś z Was tak miała ? Dodam jeszcze ze w 12-14 dc miałam delikatne plamienia. Poprzedni cykl niestety ciaza biochemiczna:( czy możliwe ze coś się rozregulowało po tej ciazy ? Jutro idę zrobić badania hormonów i z wynikami wybiorę się do lekarza.

    Lancer
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porób wyniki. Możliwe ze ciąża biochemiczna cos zmieniła w tym cyklu.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH: 6,92 ( norma 3,5-12,5)
    LH: 7,98 (2,4-12,6)
    Prolaktyna:16,94(5,18-26,53)
    Estradiol:8,49 (12,4-233)
    Co może być przyczyną tak niskiego estradiolu ?? :( jeszcze 3-4 miesiące temu misłam wynik 34,56. Lekarza mam dopiero za tydzień, może któraś z Was miała podobnie? Co myślicie ?

    Lancer
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH: 6,92 ( norma 3,5-12,5)
    LH: 7,98 (2,4-12,6)
    Prolaktyna:16,94(5,18-26,53)
    Estradiol:8,49 (12,4-233)
    Co może być przyczyną tak niskiego estradiolu ?? :( jeszcze 3-4 miesiące temu misłam wynik 34,56. Lekarza mam dopiero za tydzień, może któraś z Was miała podobnie? Co myślicie ? Badania robione w 4 dc.

    Lancer
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ