X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Analiza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisza Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 września 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym prosić o analizę mojego wykresu. Czy jest jakaś szansa?pierwszy raz prowadzę wykres temperatury i jeszcze nie wiem co i jak. Staramy się z narzeczonym od 10 miesięcy. Pozdrawiam :)
    feb0816f2403cd6538ccbf37cbc2662b.png

  • Monisza Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 września 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że wyższa temperatura na początku cyklu jest efektem infekcji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dlugi cykl ?

    Ogolnie dzien przed spodziewana miesiaczka temp powinna zaczac sie obnizac
    Jesli doszloby do zaplodnienia utrzymywala by sie na wyzszym poziomie;)
    Aby dokladnie moc zinterpretowac swoj wykres dobrze by bylo mierzyc przynajmniej z 3 msc aby moc porownac ;)

  • Monisza Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 września 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    A jak dlugi cykl ?

    Ogolnie dzien przed spodziewana miesiaczka temp powinna zaczac sie obnizac
    Jesli doszloby do zaplodnienia utrzymywala by sie na wyzszym poziomie;)
    Aby dokladnie moc zinterpretowac swoj wykres dobrze by bylo mierzyc przynajmniej z 3 msc aby moc porownac ;)


    Cykl 25 dniowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak ja z ta temp to dop gdy mierzylam jakies 3 msc to zrozumialam o co w tym moim organizmie chodzi ;)
    Mierz az do terminu miesiaczki bedziesz widziala czy temp sie obniza czy utrzymuje jesli utrzymuje sie wysoka w okolicach spodziewanej miesiaczki to mozna miec nadzieje;)
    Mi osoboscie dzien przed miesiaczka zaczyna sie obnizac;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak, dopiero patrząc na dłuższą histirię łatwiej coś interpretować:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ