X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo,bardzo późna owulacja czy dziwny początek @
Odpowiedz

Bardzo,bardzo późna owulacja czy dziwny początek @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pistacjowa Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie, może którejś z Was już się coś podobnego zdarzyło. Mój cykl zazwyczaj ma 29 dni, trochę się waha +/- 3 dni. Udało mi się kilka miesięcy wcześniej zaobserwować owulację w okolicach 17-18 dnia cyklu. Jestem aktualnie w 27 dniu cyklu, czekam na @, od kilku dni trochę kłują mnie... jajniki? Zaobserwowałam też od wczoraj intensywny, raczej wodnisty śluz. Dla mnie to nietypowe objawy przed okresem, ból był zazwyczaj rozległy i tępy, nie przypominał lekkiego kłucia, byłam rozdrażniona i było względnie sucho. Myśl o ciąży od siebie odsuwam, bo w zeszłym miesiącu odebraliśmy bardzo kiepskie wyniki nasienia i dopiero się suplementujemy dwa tygodnie. Możliwe są jakieś zaburzenia jajeczkowania do takiego stopnia? Bo właśnie o tym pomyślałam. Mogę dodać, że od 18 roku życia leczę niedoczynność tarczycy, tsh mam aktualnie poniżej 1,8, a na początku cyklu miałam robione HSG, ale to raczej nie ma wpływu.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 14 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed @ są bardzo różne objawy (kłucie jajnika i wodnisty śluz też do nich należą) i chyba większość pokrywa się z symptomami wczesnej ciąży, więc nie roztrząsałabym ich za bardzo :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ