X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów bardzo proszę o interpretację wykresu
Odpowiedz

bardzo proszę o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Rzućcie okiem na mój wykres. Od początku cyklu miałam dość wysokie temperatury, ale 3 dni temu bardzo spadła mi tempka a teraz powoli rośnie. Myślicie, że była ovu?

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko to określić tylko po wykresie i jednym śluzie ale widać jakby temperatura miała iść w górę, więc może i była:) musisz poczekać jak sytuacja się rozwinie

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sadzicie o moim wykresie ?

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    Żabcia41
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre głowy proszę o opinie :) Ovu nadal nie wyznaczył mi owulacji, a temperatura dziś to 37,1. Już nie wiem co o tym mysleć.

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    kasiulek1201 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    20140607580114.png

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec88 tempertatura nie jest 100% wyznacznikiem owulacji, dlatego że ma na nią wpływ wiele czynników (wystarczy inna temperatura w pokoju rano i już jest zaburzona).

    By program wyznaczył owulkę ciągłą linią musiałabyś mieć 6 niższych temperatur. Jednak moim zdaniem patrząc na śluz i to co tam masz owulka była ok 17dc.

    Jeśli nie chcesz wydawać kasy na testy owulacyjne polecam samobadanie szyjki macicy

    zabcia 41 Kiniacz ma rację, najprawdopodobniej bezowulacyjny, kobieta w roku ma do dwóch takich, wiec spokojnie. Jeśli nie dostaniesz @ do tygodnia po terminie idź do ginka po luteinę na wywołanie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • happy Znajoma
    Postów: 20 25

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a0b28f2e60ff692779978d135e45ed25.png

    Proszę o interpretację wykresu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ