X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Beta hcg za niska w 6 tygodniu
Odpowiedz

Beta hcg za niska w 6 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 31 maja 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc czy coś sie dzieje nie tak :(zrobiłam dziś betę chodz lekrz mówił żeby nie robic ale moja psychoza zrobiła no i wyszła że przyrost za niski 31.05 data beta - 50245,990 tylko 57,4 % a wcześniej robilam 24. 05 i przysrotu był prawidłowy 10076,360. Może ktoś tak już miał i było wszytko oki??

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia00 wrote:
    Proszę o pomoc czy coś sie dzieje nie tak :(zrobiłam dziś betę chodz lekrz mówił żeby nie robic ale moja psychoza zrobiła no i wyszła że przyrost za niski 31.05 data beta - 50245,990 tylko 57,4 % a wcześniej robilam 24. 05 i przysrotu był prawidłowy 10076,360. Może ktoś tak już miał i było wszytko oki??

    Powyżej 8000 przyrost jest mniejszy :) już nie rób więcej bety, już powinno być widać serduszko na USG :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ