Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Męska płodność - jakie składniki naprawdę warto suplementować w czasie starań o dziecko?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Brak owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny staram się o dziecko już 9 miesięcy i nic . Badania jakie wykonałam to TSH 1.82 prolaktyna 11.13 lh o FSH stosunek równy 1 . Estradiol 42.66 . Te wszystkie badania wykonalam w 3 DC . Progesteron 7 dni po owulacji 18.80 ,15, lub 12 zależy od cyklu . Teraz byłam u lekarza w 11 DC i mój pęcherzyk ma 11 mm. Cykle zwykle mam 29-30 dni . Lekarz powiedział mi że w tym miesiącu nie zapowiada się na owulację . Na macicy czysto . Nie mam żadnego polipa . Jajniki prawidłowej wielkości .
    Martwią mnie plamienia w środku cyklu które trwaja do 3 dni ale lekarz stwierdził że to plamienia okolowolacyjne. Od kiedy zaczęłam się starać o dziecko mam też plamienia w drugiej fazie cyklu w 20 lub 21 DC m co drugi cykl lekarz przepisał mi luteinę i duphaston ale on mi nie pomógł wręcz przeciwnie pogorszył problem po plamienia byly bardziej intensywne. martwi mnie wielkość mojego pęcherzyka czy faktycznie jest za mały jak na ten dzień cyklu?
    Miałam dwa monitoringi cyklu i przecherzyki pękały prawidłowo. Co może być nie tak ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ