X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

choroba czy ciaza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma

Wysłany: 4 marca 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/6211bb4cf887014b8897a4545aa248b5

co myslicie o moim wykresie? wczoraj bylam zupelnie zdrowa i mialam 36,6 rano, dzis rano 37,9. Nigdy nie mialam takiej wysokiej temperatury, ale jestem chora, boli mnie głowa, mięśnie, gardło, jest mi zimno, kaszle, kicham, zdycham. Czy mam w ogóle brać tę temp pod uwage?

• Unlike Autorytet

Wysłany: 4 marca 2014, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, przy chorobie temperatura rośnie zawsze, więc nie należy interpretować jej jako oznaki cyklu ;)

48f411ed51.png
  • Ninka92 Znajoma

Wysłany: 4 marca 2014, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziekuje :) w takim razie musze szybko wyzdrowiec. Rozumiem ze podczas choroby mie warto dokonywac porannego pomiaru temp?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ