X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ciągle negatywne testy owu
Odpowiedz

Ciągle negatywne testy owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Berenika90 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 3 listopada 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jeśli w każdym cyklu mam negatywne testy owulacyjne paskowe (sprawdzam w okolicach dni, gdzie powinna być owulacja, zawsze popołudniu lub na wieczór) to prawdopodobnie nie mam owulacji? :(
    Miałam bardzo dziwne i nieregularne okresy, potem branie Progesteron Basis mi je wyrównał (już 3 cykl 28-dniowy), a testy wciąż negatywne... Mam IO i PCOS, nadwagę... Może faktycznie nie mam co liczyć na owulację... ;(

  • Jc94 Autorytet
    Postów: 450 262

    Wysłany: 4 listopada 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chodzisz na monitoring ?

    U mnie troche inna sytuacja była ale dzięki temu się dowiedziałam że pęcherzyk nie pękł i zrobila się torbiel.

    👱‍♀️ 94
    ❌ AMH 51,19 pmol/l ❌PCOS ❌LH/FSH 1.9

    🧔 92
    ❌ Teratozoospermia (2%) -> 1%

    💛 Początek starań -> maj 2021
    😔 Wrzesień 2021 - cykl bezowulacyjny, torbiel na jajniku
    🥳 Październik 2021 - ⏸️
    💔 Listopad - 18.11 - puste jajo - 27.11 - poronienie
    😔 Styczeń 2022 - 14.01.22 - torbiel na prawym jajniku
    💛Luty 2022 - wracamy do starań 💛
    ⏸️ 21.03.22 ⏸️
    🍀02.04.22 - beta HCG 13096,46 🍀
    p19u43r8e3z63ea2.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7635 9998

    Wysłany: 4 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika90 wrote:
    Hej, czy jeśli w każdym cyklu mam negatywne testy owulacyjne paskowe (sprawdzam w okolicach dni, gdzie powinna być owulacja, zawsze popołudniu lub na wieczór) to prawdopodobnie nie mam owulacji? :(
    Miałam bardzo dziwne i nieregularne okresy, potem branie Progesteron Basis mi je wyrównał (już 3 cykl 28-dniowy), a testy wciąż negatywne... Mam IO i PCOS, nadwagę... Może faktycznie nie mam co liczyć na owulację... ;(

    Jeśli masz nieregularne cykle to spróbuj sobie jeden cykl sikać od pierwszego dnia po okresie do okresu. Może masz ale jej nie wyłapujesz w odpowiednim terminie 😊 a najlepiej by było jakbyś sobie z 3 miesiące na monitoringi pochodziła. Żeby zobaczyć czy jest pęcherzyk i czy pęka 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 18 listopada 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okazało się, że testy wychodzą negatywne i jest brak śluzu ze względu na to, że pęcherzyki nie pękają same. Dostałam zastrzyk Ovitrelle w tym cyklu i na monitoringu 4 dni później dowiedziałam się, że pękł :) następnego dnia po zastrzyku miałam również bardzo dużo płodnego śluzu :)

    Monii11 lubi tę wiadomość

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 26 listopada 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wszystkie testy negatywne i podobnie jak u koleżanki atwysz okazało się że pęcherzyki nie pękają i trzeba było podawać zastrzyk ovitrelle, w pierwszym cyklu po ovitrelle pękł ale się nie udało w 2 cyklu po 2 zastrzykach ovitrelle nie pękł i zrobila się torbiel. Teraz jestem na cyklu stymulowanym Clostilbegytem plus ovitrelle. Wizyta w 13 dniu cyklu. Zobaczymy czy Clo podgoni dojrzewanie pecherzyka bo poprzedni był kiepskiej jakości. Więc moim zdaniem powinnas iść do gin na monitoring cyklu. I pochodzić kilka cykli żebyś wiedziala co się dzieje.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ