X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów ciąża czy wyimaginowane objawy?
Odpowiedz

ciąża czy wyimaginowane objawy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 10 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 dni mam popołudniowe mdłości, ból jak na @ i taki ciągnący ból jakby pęcherza.Czasem uderzenia gorąca i zimne poty. Za kilka dni powinna pojawić się @ (mam nadzieje że nie przyjdzie :) ) Możliwa ciąża czy po prostu już sfiksowałam na tym punkcie i wszystkie objawy odczytuje tak jak bym chciała aby było? Dołączam link do wykresu https://ovufriend.pl/graph/1ce41f438f086c2c6ef6bccd2f426ccf

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika94 no wszystko jest mozliwe ;) trzymam kciuki zeby sie udalo;) ja powinnam miec okres wczoraj ale nie dostalam choc mam objawy jak przed miesiaczka (bolace piersi) wiec raczej dostane tylko sie spozni..;/

    Anna25
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres bardzo ładny! W 6 dniu spadek temperatury więc mogło być zagnieżdżenie. Trzymam kciuki :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:) Boję się, że to tylko wynik mojej wyobraźni :/

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki i zrob test ;)

    Anna25
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nika masz wyyyysokie temperatury...

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aguska_021087 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moimi pierwszymi objawami to byl wlasnie ciagnacy bol, tez myslalam ze to pecherz czy inna infekcja, nawet wzielam urofuraginum a drugi objaw to ciezar w klatce piersiowej. Na mdlosci to chyba za szybko :)

  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam problem, kurcze sama nie wiem czy jestem w ciąży czy nie. Może zacznę od tego że jestem w drugim cyklu po odstawieniu tabletek, kwiecień zeszłego roku urodziłam dzidzię i staramy się o drugą. Wiem że miałam owulację 16.02 bo wyszła mi na testach, ogólnie obserwowałam śluz i współżyliśmy z mężem przed, w trakcie i po owulacji. było tego sporo :) miałam nadzieję że się uda. Do dzisiaj test nie wyszedł pozytywny ale przy pierwszej ciąży też po ok. 1t od spodziewanej @ pokazały się 2 krechy. Kilka dni temu miałam straszne kłucie w jednym sutku. Ogólnie chwyciłam jakieś chyba przeziębienie temp była dość wysoka (22.02, 23.02). 4 dni temu pojawiły się skąpe brunatne plamienia śluzu, ale tylko popołudniu. i trwały do wczoraj. Dzisiaj koło południa dostałam obfitszego plamienia, ale nie jest ono żywo różowe tylko też takie brązowawe, badałam szyjkę i jest bardzo miękka na moje oko. Dodam że nie mam żadnych typowych objawów jak na @, żadnego bólu brzucha, ani skurczy tylko większe plamienie, ale teraz jest dużo mniejsze niż w południe. Na miesiączkę to napewno za wcześnie. bo mam ją dostać ok.4.03. Test zrobiłam dziś i nic nadal nie wyszło. Dziewczyny poradźcie co mam o tym wszystkim mysleć. Sorki za chaos. :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Elliza Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi88 moze idz na bete z krwi chyba daje 100% pewnosci.

    ***
  • tabaluga Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ,ze sie podepne do postu ale nie wiem juz co mam myśleć.
    W grudniu odstawiłam tabletki,nie staramy sie z mężem o kolejnego dzidziusia.zalozylam profil bo potrzebuje Waszej porady. Ostatnia miesiączkę miałam 7 lutego. zazwyczaj cykle mam 28 dniowe.jednak styczniowy byl 3 dni krotszy. dzisiaj 31 dc. brzuch mnie boli od dwoch dni. nie pamietam kiedy konkretnie kochalismy sie z mezem ,ponieważ nie staramy sie o kolejnego dzidziusia.; jeszcze nie teraz.mamy juz dwojeczkę. zabezpieczamy sie prezerwatywą. mam mleczny śluz ,temp nadal wysoką,test robilam kilka dni temu i byl negatywny.na jutro mam kupiony kolejny bo zbyt dlugo sie to ciągnie. troszke sie stresuje. czy ktoras z Was tak może miala? ze temp ciala byla podwyzszona,temp w pochwie tez,podbrzusze bolało i sluz był mleczny?
    z gory pieknie dziekuje za odpowiedz.nie chce tablicy glownej zasmiecać i mam nadzieje ze autorka nie pogniewa sie ,ze sie podlaczyłam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ