X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co jest z tą moją temp.? Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz

Co jest z tą moją temp.? Bardzo proszę o pomoc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane proszę Was o pomoc. Mierzyłam temperaturę rano po przebudzeniu wynosiła 36,7. Nie wstając z łóżka po 10 min zmierzyłam jeszcze raz (ponieważ byłam cała rozpalona) i była wyższa, później jeszcze raz po 10 min i znowu wyższa. W kalendarzyku zaznaczyłam tą najniższą, ale nie wiem czy dobrze. Miała tak któraś z Was? Czy coś ze mną nie tak? A może z termometrem? Jak myślicie?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • kaloryferka Koleżanka
    Postów: 48 107

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, u mnie jest odwrotnie. Za pierwszym razem jest wysoka, a za pięć minut (w bezruchu;p) jest dużo niższa...ja obstawiam, że to termometr robi psikusy.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może po prostu masz gorączkę?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest to normalne- w końcu organizm budzi się do życia więc temperatura wzrasta powoli, albo tak jak Mdf napisała może masz gorączkę.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś też tak mialam tyle że po pierwszym zamierzeniu o 4 rano była niska a po kolejnych 3-3.5h snu była o wiele wyższa. przestałam więc później mierzyć bo to nie ma sensu. Też mi się wydaje że możesz mieć temp. Albo jeśli mierzysz pod językiem to zmienilas miejsce pomiaru

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorączka myślę, że nie. Przynajmniej po wyjściu z łóżka nic nie wskazywało na to żebym miała temp. podwyższoną. Nie wiem co to może być, ja w ogóle jestem jakaś inna.. Kupiłam nowy termometr i od nowego cyklu o 5 rano będę temp mierzyć. Bo o tej godzinie mąż chcąc nie chcąc mnie budzi jak idzie do pracy;) Zobaczymy.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykład z dzisiaj: o 7:13 temp 36,87 a o 8:30 już 37 ;) Przyczyna: obudziłam się po 7, zmierzyłam temp i próbowałam spać dalej i znów z ciekawości zmierzyłam. Organizm po prostu zaczął się budzić :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dzisiaj miałam odwrotnie tzn. tak jak pisała Kaloryferka. 6:30- 36,9; 6:40- 36,8 ; 6:45- 36,7. I niestety przyszły plamienia...:(

    ckaik0s3070dl07t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ