Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co się dzieje? kiedy ta owulka?
Odpowiedz

Co się dzieje? kiedy ta owulka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! Proszę o pomocną radę...Od miesiąca biorę Eutyrox 25 na tarczycę. Wcześniej miałam problemy z @ tzn raz było wszystko jak w zegarku, innym razem totalny bałagan w cyklu. Obecnie prowadzę bardzo wnikliwą swoją obserwację i :
    1. Temperatura lekko rośnie jednego dnia, następnego spada
    2. Rano szyjka jest bardzo wysoko, nie mogę określić jej poziomu otwarcia ani twardości, wieczorem znowu jest tak nisko, że wyczuwam ją na wysokości pół palca.
    3. (w nawiązaniu do poprzedniego punktu) gdy badam szyjkę w tym dziwnie niskim położeniu po chwili jakby się wydłuża i jest o wiele wyżej mimo, że nie zmieniam pozycji w jakiej ją badam.
    4. Rano nie badam śluzu bo zwykle jest serduszkowanie więc nie ma to sensu ale wieczorem śluz wygląda jak białko jaja ale w formie bardziej strzępków, takich skrzepów w kolorze przeźroczystym

    Co u licha? Cykle mam różnie ale oscylują między 29-33 dniami.
    Tasty owu robię codziennie i wpisuję na wykres,że są negatywne ale jak teraz na nie patrze, to jedne są bardziej wybarwione (te które robiłam wcześniej) dziś natomiast druga kreska ledwie widoczna, bardzo blada...Nie wiem, co z tą owulacją?
    Mój wykresik:
    https://ovufriend.pl/graph/567028f57563c55286db0008df7d00be

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ