X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy cos z tego bedzie
Odpowiedz

czy cos z tego bedzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiunia 29 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny zerknijcie na moj wykresik czy cos będzie z tego bo sie już gubie :( nie wiem czy owulacja była czy nie jestem poczatkująca byłabym bardzo wdzieczna za rade


    7cd4fa2d44532ae9e03d0060f1666975.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2013, 09:31

  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 9 lutego 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacje dopiero Ci zaznaczy narazie system ciagle zbiera dane. mnie tez zaskoczyl termin owulacji :/ ale ponoc to dziala... jak dla mnie Twoj wykres jest bardzo rowny wiec pewnie nie bedzie problemu z wykryciem ovu :)powodzenia

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Gosiunia 29 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 lutego 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba jestem przewrażliwona bo wydaje mi sie ze owulki nie bedzie nie wiem pierwszy cykl stosuje pomiar temperatury i troche płaski jak dla mnie hehhe chociaz może sie myle

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ