X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest możliwość braku owulacji mimo skoku ?
Odpowiedz

Czy jest możliwość braku owulacji mimo skoku ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :) chciałam o coś zapytac bo chyba miałam juz owulacje bo był skok temp i tak się trzyma narazie tylko martwi mnie jeden fakt ze dzisiaj zauważyłam że z piersi sączy mi się taki biały płyn czasami przezroczysty ? Co to może być ?

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/5061f1f2bc58974a55aedc6153a83bd1
    tu link do wykresu

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/uwaga-zanim-zalozysz-temat-nr-975124577-pt-czy-mialam-owulacje,7003,1.html?sd=1

    Polecam poczytac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta wydzielina pojawia się u kobiet w ciąży i karmiących tylko u Ciebie to jeszcze za wcześnie raczej na taki objaw. Pojawia się też w okresie reprodukcyjnym oraz może zwiastować różne choroby m.in zapalenie czy raka. Udaj się do ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lub po prostu za wysoki poziom prolaktyny... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 10:41

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 6 września 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja obstawiam ze to może być prolaktyna chociaż teraz już tego nie mam . Pojawiło się około owulacji i przeszło na szczęście :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podczas wysokiej prolaktyny nie było takich objawów ale pamiętam, że gin kazał mi sprawdzać czy nic nie leci. Jak się starasz to zrób test na poziom hormonów to będziesz przynajmniej wiedziała czy nic Cię nie blokuje:)

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 6 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie mam takiej możliwości bo jestem za granicą, dopiero w grudniu jak będę to musze zrobić sobie badania .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ