Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy nocne wstawanie zaburza temperature?
Odpowiedz

czy nocne wstawanie zaburza temperature?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.. Tempke mierze zazwyczaj o 4:30 albo 5. Ale dzis w nocy wstałam o 3 bo moj pecherz sie odezwał ... Czy moglam w ten sposob zaburzyc temperature tym wstawaniem nocnym i wstac znowu o 4:30 na mierzenie? Bo no wiem czy moja tempka tak poszla w górę w sposób naturalny czy została zaburzona :( help

1usamg7yobts6kpo.png

7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Ezia90 Autorytet

Wysłany: 26 marca 2015, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie, ze tak. radze najpierw poczytac podstawy obserwacji w "bazie wiedzy".

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aga23 Ekspertka

Wysłany: 26 marca 2015, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mogę się wypowiedzieć na swoim przykładzie, bo zdarzało mi się mierzyć o różnej godzinie i fakt różni się ale po owulacji w drugiej fazie cyklu nie wiele.W tym cyklu w którym zaszłam była troszkę wyższa niż zwykle, miałam dwa skoki. Porównując najniższa temperatura z 1 fazy 36,1 a najwyższa z drugiej 37,2 po wstaniu dochodziła do 37,6 więc ja miałam duże skoki :)

Chichibi, nataliano lubią tę wiadomość

Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • rybkunia Przyjaciółka

Wysłany: 27 marca 2015, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czytałam że nocne wstawanie nie ma dużego znaczenia w temp. najważniejsze to spać 3 godziny przed mierzeniem temp. Sama wstaje w nocy na siku;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ