X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy się uda? Pomocy
Odpowiedz

Czy się uda? Pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasnąć nie mogę zastanawiam się czy coś z tego będzie??
    https://ovufriend.pl/graph/dcf2eacd8384094d4bc21ccb23e40aff

  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglada bardzo ladnie, sa widoczne 3 skoki temperatury. Juz za pare dni mozesz testowac :)

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś robiłam test - 11dni po owulacji, negatyw. Robiłam go popołudniu bo nie wytzymalam. Teraz wciąż sie łudze ze jeszcze sie uda.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie owu miałaś wcześniej - koło 10 dc. Ten spadek niestety może zwiastować @, zwłaszcza, że pojawił się nagle śluz płodny.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ovu właśnie zaznaczylo mi tak owulacje-10 dc. A później przesunelo sie to :-\. Czemu ovu tak zaznaczyl?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ