X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy wszystko jest prawidłowo?
Odpowiedz

Czy wszystko jest prawidłowo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dziewczyny - to jest pierwszy cykl, kiedy mierzę temperaturę, dlatego potrzebuję pomocy w interpretacji wyniku. Mam cykle zazwyczaj 30 dniowe, temperaturę mierzę o godzinę 4:50 (codziennie), tym samym termometrem.

    Miesiączka zaczęła się 14 grudnia. Nie będę podawać temperatury w czasie okresu, bo chyba ona (z tego co czytałam), to się nie liczy.

    19.12. - 36, 1
    20.12 - 36, 2
    21.12 - 36,2
    22.12 - 36, 1
    23. 12 - 36, 3
    24. 12 - 36,0
    25. 12 - 36, 1
    26.12 - 36,0
    27. 12 - 36, 1
    28. 12 - 36, 1
    29. 12 - 36, 2
    30. 12 - 36, 3
    31. 12 - 36, 3
    01.01 - nie zmierzona (sylwester)
    02. 01 - 36, 6 (wzrost)
    03. 01 - 36, 4

    Na razie tyle. Czy wszystko przebiega dobrze? Zmartwiłam się tym dzisiejszym spadkiem. Bardzo proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję!

    Martyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ