X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny wykres temperatury - pomocy
Odpowiedz

Dziwny wykres temperatury - pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Czy któraś z bardziej doświadczonych mogły spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi o co w nim chodzi?

    po wyznaczonej owulacji mam jeden dzień wyższa drugi niższą tempke... Nie wiem jak to interpretować? Czy to oznacza cykl bezowulacyjny?

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 9 lipca 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Masz podobny problem jak ja! Ja dzisiaj rozmawiałam z pielęgniarką która powiedziała mi, ze prawdopodobnie nie miałam jeszcze owulacji a cykl mam dośc długi ale to wynika z "dochodzeniem" do siebie po stracie maluszka:(

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ