X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwny wzrosy temp po @. nie wiem co sie dzieje
Odpowiedz

dziwny wzrosy temp po @. nie wiem co sie dzieje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki mam problem nie wiem co się dzieje. Nigdy tak nie miałam. Mój wykres jest strasznie dziwny może jest wśród nas osoba która też tak miała. POMOCY. wyczytałam gdzieś w necie ze to wykres trójfazowy. Co wy o tym sądzicie. Zrobiłam dziś test ale nie z pierwszego moczu. Był negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 12:20

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94d3146ed3eae6d46227911a7319d82d.png

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1988 - a od ilu cykli się obserwujesz?
    Wiesz, temperatura jest podatna na zaburzenia, obserwuj się dalej - mierz temperaturę i badaj śluz. Może to jakaś specyficzna reakcja Twojego organizmu - np na alergeny w powietrzu.

    Hm, a na czym miałby niby polegać wykres trójfazowy?

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno gdy temp po owu spada w czasie implantacji. jest to tak zwany dołek implantacyjny. a obserwuje się od 4 miesięcy. Wiec pewnie to krótki czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 14:38

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i niby ten dołek to jakaś faza?

    Tzw dołek implantacyjny nie zawsze jest widoczny. A wykresy są dwu fazowe: faza niższej i wyższej temperatury. I tyle wystarczy ;)

    Mam jeszcze pytanie: czy w poprzednim cyklu miałaś skok temperatury?

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/445f18fa9c8bf60a6cd1f75b653a557f

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 20 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że właśnie miałam podobnie 2 dniowy skąpy okres i temp utrzymująca się na poziomie 36,6-36,8 no i w 6 dc licząc od tego skąpego okresu czyli dziś temp spadła na 36,3 no i jakiś cień cienia wyszedł mi z porannego moczu, ale raczej nic to mi nie wywróżyło, bo temperatura spadła. Także poczekaj jeszcze z 2-3 dni :) i zapraszam do naszego wątku starających się z rocznika '88

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 21:59



Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ