X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ginekolog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anx.123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 maja 2022, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Będę szła za niedługo 1 raz do ginekologa i mam 16 lat. Chciałabym mieć tabletki antykoncepcyjne i to jest powodem tej wizyty. Jednak nie mam 18 lat i muszę iść z mamą. Ona nie będzie miała z tym problemu, ale boje się powiedzieć jej, że zrobiłam już to w prezerwatywach. Nie chce tego zatajać bo zastanawiam się czy przy doborze takich tabletek istotnym aspektem jest to czy jest się dziewicą czy nie? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie

  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 31 maja 2022, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie powinno miec to wplywu, ale lekarz moze Cie zapytac o dotychczasowe wspolzycie po to, zeby wiedziec jak Cie zbadac

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ