X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych
Odpowiedz

Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Asta Autorytet
  Postów: 490 303

  Wysłany: 11 lipca 2014, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  1. spadek może się pojawić, nic złego nie oznacza. Rozważyłabym w tym przypadku możliwość błędu pomiaru (gdzie mierzysz temperaturę?). Jesteś w okresie płodnym i to teraz jest najważniejsza informacja. (Może dojść do spadku przed samą owulacją).

  2. Jeżeli byłaś u lekarza i nie zaobserwował nieprawidłowości w czasie badania - nie martwiłabym się śluzem. Wspomnij mu o tym przy następnej wizycie.
  Z moich doświadczeń? Do tej pory dwa razy zdarzył mi się taki dziwny śluz. Pojawił się krótkoterminowo i późniejsze badania nie pokazywały nieprawidłowości, więc jeżeli to był krótki, jednorazowy incydent nie ma się co stresować.

  3. O ile mnie pamięć nie zawodzi to w przypadku anty TG im niższa wartość tym lepiej, więc tutaj bym się nie martwiła.
  Cytując wujka Google (z rezerwą należy do niego podchodzić, ale potwierdza moje przypuszczenia: "Przeciwciała anty-Tg, czyli przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie, są jedym z czynników wywołujących autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Jeśli ich stężenie jest powyżej 100 j.m./ml, możemy stwierdzić takie zapalenie."

  4. Ja bym się jednak trochę zaniepokoiła wyższym wynikiem TSH. Niby nieznacznie, ale z tego co pamiętam (ręki sobie uciąć nie dam) to dla kobiet starających się nie powinno przekraczać 2,5.

  Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
  d92562f68b.png
 • kurrraa Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 11 lipca 2014, 09:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co wiem, to temperaturę w ustach mierzy się pod językiem...

  gigsa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ