X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja mojego wykresu \ Starania o dzidziusia od 2 lat
Odpowiedz

Interpretacja mojego wykresu \ Starania o dzidziusia od 2 lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beti25 Nowa
    Postów: 3 21

    Wysłany: 28 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretacje wykresu

  • Beti25 Nowa
    Postów: 3 21

    Wysłany: 28 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/6500348da2bfd8cab792c5e47cb623c6

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu jest do mówienia? Wykres ładny ;) Mogłabyś zrobić test jutro ;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti tak na marginesie, pod tym tematem jest grupa w ktorej interpretujemy wykresy i codziennie jest aktywna, po cholercie zakladalas oddzielny temat ?

    albumina lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ