Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu
Odpowiedz

interpretacja wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PaulinaN Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej,

  mam problem z dniem owulacji - OF wyznacza mi 15, ja bym raczej dała 18, a z tego co czytałam na NPR, ze powinno być wstecz 6 niższych temp. od tej wyższej, to w ogóle wychodzi dopiero 22 - jak sądzicie?

  nie wiem, czy dzisiejszy spadek, to implementacja, czy już początek okresu, bo krwawienia nie ma, a poza tym, ostatnie 3 cykle temperatura spadała mi dopiero w 2 dniu nowego cyklu...

  https://ovufriend.pl/graph/d9f41ecc44cc3e970879f056d005630a

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Za mało danych, brak sluzu, testow owulacycjnych, dopiero przypuszczenie owu mozna stwierdzic na podstawie kilku czynników.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego