X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Z radością informujemy, że jesteśmy w trakcie wdrażania w OvuFriend wyników naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce, oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W związku z tym, jeśli śledzisz swoją płodność z aplikacją OvuFriend wraz z rozpoczęciem swojego najbliższego nowego cyklu, zobaczysz szereg zmian i nowości. Nowe algorytmy z początkiem cyklu zaczną analizować Twoje dane, płodność i przewidywać termin owulacji. Z nowym cyklem towarzyszyć Ci będzie również Inteligentny Komunikator Użytkownika, który wesprze Cię w aplikacji, pokaże ciekawe porady i dopyta o ważne obserwacje z perspektywy Twojej sytuacji. 

CO NOWEGO W OVUFRIEND?  
 

Nowości dotyczące aplikacji mobilnej: 

 • wdrożenie innowacyjnych na skalę światową algorytmów sztucznej inteligencji badających Twój cykl i zdrowie hormonalne, wyznaczające dni płodne, owulację, kolejną miesiączkę, co ważne nawet dla bardzo skomplikowanych, nieregularnych cykli.  

 • Inteligentny komunikator użytkownika, czyli Asystent Zdrowia OvuFriend wspierający użytkowników w aplikacji, który pokaże Ci ciekawe analizy, w razie potrzeby dopyta o brakujące dane, które w danym momencie w Twojej konkretnej sytuacji są ważne lub na co warto zwrócić uwagę w Twoich cyklach i zdrowiu hormonalnym. 

 • wykrywanie potencjalnych problemów i anomalii hormonalnych, np. rekomendacja w kierunku diagnostyki chorób tarczycy, endometriozy, PCOS, niedomogi fazy lutealnej i innych anomalii w cyklu. 

 • nowy Detektor Płodności i Prognoza Płodności na 3 dni do przodu

 • nowa Interpretacja Bieżącego i Poprzedniego cyklu 

 • ulepszony Przegląd Cykli

 • ulepszona Prognoza Cykli

 • lepsza personalizacja porad dnia / porad ekspertów

 • nowe etykiety anomalii i problemów wymagających konsultacji lekarskich 

 • możliwość wygodnego przeglądania swoich poprzednich cykli z poziomu koła cyklu i wykresu temperatur z nawigacją za pomocą strzałek.  

 • nowy tryb aplikacji przeznaczony dla użytkowniczek nie planujących ciąży / nie starających się o ciążę). Tryb dla użytkowniczek chcących zadbać o swoją płodność i poznać swoje cykle.


Nowości dotyczące wersji komputerowej / strony www OvuFriend:

 • przeniesienie całego widoku kalendarza dni płodnych w wersji komputerowej (“Moje Ovu”) do aplikacji mobilnej - wiemy, wiemy, część z Was korzystała tylko z wersji komputerowej, ale przy nowych tak zaawansowanych algorytmach i mechanizmach, nie jest możliwe pozostanie w wersji komputerowej...Jeśli potrzebujesz wsparcia w przejściu na wersję mobile, napisz do nas. Chętnie pomożemy Ci w tym procesie. Obiecujemy, że nie będziesz żałować, a po poznaniu nowych mechanizmów analizujących Twój cykl będziesz zadowolona! 

 • Nie rezygnujemy w całości z widoku komputerowego (www), tam zostawiliśmy wszystko inne: Ustawienia, Wiadomości, Galerię Wykresów i Testów, Bazę Wiedzy oraz oczywiście całą, wspaniałą Społeczność OvuFriend 

 • Wdrożenie nowej grafiki i ułatwienie nawigacji dla niektórych podstron.  
   

Ważne - od kiedy zobaczysz wszystkie zmiany i nowości? 

Powyższe zmiany związane z nowymi, lepszymi algorytmami, ulepszoną analizą cykli miesiączkowych i zdrowia hormonalnego zobaczysz dopiero po rozpoczęciu swojego nowego cyklu. Od początku Twojego kolejnego cyklu zobaczysz już w pełni nasze nowości, również z Inteligentnym Asystentem Zdrowia OvuFriend, który podpowie Ci które dane i kiedy warto uzupełniać, dopyta o brakujące dane, które w Twoim przypadku są ważne, aby zwiększyć szanse na ciążę lub wykryć potencjalne nieprawidłowości. 

 

Okres przejściowy

W związku z tym ogromnymi zmianami mechanizmów analizujących Twój cykl, w okresie przejściowym czyli od teraz aż do momentu rozpoczęcia przez Ciebie nowego cyklu mogą (oczywiście nie muszą ;) wystąpić niewielkie problemy lub rozbieżności. Jeśli takie się w ogóle pojawią, to na pewno znikną one po rozpoczęciu Twojego nowego cyklu.

Jeśli cokolwiek będzie się działo, masz do nas dodatkowe pytania, ciężko Ci się odnaleźć bez wersji komputerowej lub szukasz swojej ulubionej funkcjonalności, napisz do nas, odpowiadamy natychmiastowo!  Jesteśmy tutaj dla Ciebie! 
 

Zapraszamy Cię do aplikacji: 

Oceń ten artykuł:
(12)
Korek 7.09.2020, 15:01
Ciekawi mnie wykrywanie tych schorzeń, bo mam podejrzenie pcos...
bertha 8.09.2020, 14:47
Czy jest szansa ze do aplikacji dodacie możliwość przechodzenia do cyklu użytkowniczki która skomentowała mój cykl abym mogła pod jej cyklem zostawić komentarz? To jest jedna z podstawowych funkcjonalności z których korzystamy a w aplikacji tego nie ma.....
gosiek19 11.09.2020, 09:26
Niestety nie podoba mi się brak możliwości oglądania bieżącego wykresu na komputerze, w telefonie ten widok jest ograniczony trzeba przesuwać albo pomniejszać, każda opcja jest dla mnie kłopotliwa i denerwująca.
Anna89 21.09.2020, 09:50
Ekstra zmiany, bardzo duży plus za wsparcie asystenta i detektor plodnosci. Dopóki nie zamknęłam wcześniejszego cyklu trochę mi mechanizmy wariowały ale rozumiem ze to przez te zmiany bo ten cykl juz jest super. Dzieki :)
OvuFriend 7.10.2020, 10:08
bertha - już wkrótce w aplikacji będzie możliwość bezpośredniego przechodzenia do cyklu użytkowniczki, która zostawiła komentarz :)
julka_kulka 7.10.2020, 10:10
Bardzo podoba mi się aplikacja po zmianach :) Bardzo pomocna prognoza płodności na kilka dni do przodu, tego wcześniej mi brakowało. I duży plus za komunikator :)
mgielka 16.10.2020, 21:20
Czy jest możliwość drukowania wykresów?
Księgowa 11.03.2021, 22:04
Wykrywanie chorób - ja nie rozumiem dlaczego ciągle mam napisane, że mam podejrzenie endometriozy. Nie zmienia się to w żadnym cyklu, jak się wyświetlilo raz, tak zostało. Koleżanka natomiast cierpi na te chorobę, ma jej klasyczne objawy, a algorytm tego nie odnotował. Przechodzenie z własnego wykresu na wykres innej osoby, która komentuje też by się przydała. No i klasycznie powtórzę - przydałoby się więcej możliwości niż tylko "lubię to" ewentualnie możliwość odznaczenia - często zdarza nam się przez przypadek nacisnąć.
Tina 2702 1.05.2021, 06:46
Hej dziewczyny jestem w trakcie stymulacji od 15 kwietnia biorę zastrzyki gonapeptyl wczoraj robiłam kontrolne lh i E2 niestety lekarka przedłużyła mi zastrzyki o tydzień i kazała zrobić po tygodniu jeszcze raz lh które wynosiło 3.33 czy ktoś jest w podobnej sytuacji 2 dzieci urodziłam naturalnie mają 11 i 13 lat niestety teraz jakoś nasienia partnera jest zła dlatego zostało in vitro

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ