X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 20 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! jestem tu nowa, obserwacje prowadzę dopiero pierwszy cykl. Czy ktoś ze zorientowanych w temacie mógłby ocenić mój wykres? Wydaje mi się, że owulacja już była ( mocne kłucie lewego jajnika, bóle podbrzusza) a na wykresie nie jest zaznaczona.

    de07de33273346988aab90dcb762197c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 09:44

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 20 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyznaczył Ci jeszcze owulacji, bo muszą być odnotowane trzy wyższe temperatury. Jeśli tempka Ci się utrzyma, to stawiam, że program wyznaczy Ci owulkę na 17 dc. Pamiętaj, że to nie jest nigdy tak na 100% pewne, to tylko program, a 100% pewność daje tylko monitoring cyklu.

    Poza tym proponuję poczytać o jakiejś metodzie i wtedy sama możesz stwierdzić czy program się nie machnął i na ile to co zaznacza jest wiarygodne :)

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 20 września 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :* właśnie 17dc zaczęło się kłucie jajnika.
    Ciężko będzie wytrzymać do dnia @ z testem ;)

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ