X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu - cykle potabletkowe
Odpowiedz

interpretacja wykresu - cykle potabletkowe

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małolata Przyjaciółka

Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

to mój pierwszy cykl na ovu i drugi po odstawieniu tabletek. w pierwszym nie prowadziłam obserwacji, dopiero mierze temperaturę i obserwuję śluz od obecnego. mam problem z interpretacją wykresu: cały czas ovu wskazuje mi dni płodne, nie mam pojęcia na podstawie temperatur kiedy była owulacja. Czy mogłybyście zerknąć i mi pomóc?

https://ovufriend.pl/graph/f39a45a4c258518644434b49baefd2cb

201710037452.png
    201505144565.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tabletkach anty cykle mogą być zaburzone i bezowulacyjne i jak na razie to Twój na taki wygląda, ale nie znaczy że taki będzie. Nadal obserwuj śluz i mierz temp. i jak cykl sie skończy to wtedy będzie można coś stwierdzić :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • małolata Przyjaciółka

Wysłany: 4 czerwca 2014, 23:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi wlasnie moka ginekolog kazala dopiero tabletki odstawic jak bede chciec dzidzie i od razu po odstawieniu dzialac bo w 3 pierwszych cyklach potabletkowych latwiej zajsc w ciaze. A tu jak widac na razie owulacji brak i badz tu czlowieku madry :/

201710037452.png
    201505144565.png
  • ampoule Ekspertka

Wysłany: 31 lipca 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tabletki po poronieniu na regulacje cyklu właśnie i po odstawieniu mamy od razu działać...więc też nie wiem jak to jest :/

[*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ