Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wyników krwi
Odpowiedz

Interpretacja wyników krwi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KlaudiaK Debiutantka

Wysłany: 10 lutego, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    W 15dc ginekolog widział ze owulacja była i dawał cień nadzieji.. po czym 22 dc miałam iść zbadać progesteron. W 21 dnia cyklu chwile zabolał brzuch i dostałam skąpej miesiączki kolejne dni to brązowe plamienie i skąpa miesiączka na zmianę tak trwało to 6 dni. W 23 dc lub 3 dc bo nie wiem czy właściwy okres jeszcze dostanę ...zbadałam progesteron (wynik około 9), prolaktyna (wynik około 24) i betę (wynik 3.18). Wczoraj tj 27dc lub 7dc zbadałam betę ponownie i jest już 0.
    Wiem, ze okres przychodzi gdy progesteron spadnie czy nie wydaje wam się ze progesteron za wysoki jak na dni miesiączki? Miała któraś z Was taki przypadek ? Nigdy czegoś takiego nie miałam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego