X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Jednodniowy okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Landrii Autorytet
    Postów: 483 469

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W nocy dostałam coś jakby okres (kłucie jajnika i trochę jasnoczerwonej krwi). Zaaplikowałam tampon, poszłam spać. Aktualnie jest 13 i jakby okres mi się skończył w momencie w którym zasnęłam. Zero krwi, nawet plamienia czy bólu brzucha. Zastanawiam się czy się jeszcze rozkręci. Miałyscie tak kiedyś, że okres trwał tylko jakby parę godzin?

    preg.png
  • Eniana Autorytet
    Postów: 397 752

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie okres a implantacja?

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • kociamama Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Hej. W nocy dostałam coś jakby okres (kłucie jajnika i trochę jasnoczerwonej krwi). Zaaplikowałam tampon, poszłam spać. Aktualnie jest 13 i jakby okres mi się skończył w momencie w którym zasnęłam. Zero krwi, nawet plamienia czy bólu brzucha. Zastanawiam się czy się jeszcze rozkręci. Miałyscie tak kiedyś, że okres trwał tylko jakby parę godzin?
    Ze trwał parę godzin i na tym się skończyło nie miałam, ale zdarzało się tak jak piszesz - trochę plemienia, później dzień dwa przerwy i dopiero przychodził, także może jeszcze się rozkreci.
    Wiesz czy miałaś owu w tym cyklu?

    endometrioza

    03.2021 ciąża naturalna - 💔 10 tyg.

    15.04.2023 (11dpo) beta hcg - 59,5
    17.04.2023 (13dpo) beta hcg - 208,2
    ciąża naturalna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ