X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jestem nowa pomożecie? :)
Odpowiedz

jestem nowa pomożecie? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • starajaca1 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możecie spojrzeć na moj wykres? okresy mam nieregularne i długie zaznaczyłam 45 bo sama niewiem ile bedzie trwał

  • starajaca1 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge się tu połapać :)

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starajaca a co chcesz wiedzieć? :)

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ