X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy pora na testowanie - plamienie implantacyjne
Odpowiedz

Kiedy pora na testowanie - plamienie implantacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczynki :) pomóżcie mi proszę :)
    Wczoraj przy podcieraniu sluz podbarwiony na różowo... kiedy mogę wykonać beta hcg z krwi :) testy negatywne :((
    Poniżej wykres:
    ddcfe73e73db5269a972946057168f82.png

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem że dwa dni po implantacji, choć nie masz pewności nigdy kiedy była, więc najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki, albo po

    alis132 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Lilia1987 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 10 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to ja jestem dziwna bo temperatury po owulacji u mnie to różnice 1kreski zawsze albo to dziwne są zygzaki innych starających. Nie ma pewności kiedy była owulacja jeśli nie było to monitorowane,skok temperatury mógł być dzień lub dwa po owulacji a spotkałam się z przypadkami że i później był skok. Beta 100% pewności to zawsze dzień spodziewanej miesiączki ale dzień czy 2 przed również może być wiarygodne.

    alis132 lubi tę wiadomość

  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Cześc dziewczynki :) pomóżcie mi proszę :)
    Wczoraj przy podcieraniu sluz podbarwiony na różowo... kiedy mogę wykonać beta hcg z krwi :) testy negatywne :((
    Poniżej wykres:
    ddcfe73e73db5269a972946057168f82.png

    Żeby nie robić sobie niepotrzebnych nadziei radzę wykonać test z krwi dopiero w dniu spodziewanej miesiączki :) Pozdrawiam

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • Scarlet88 Autorytet
    Postów: 307 354

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też namieszany ten cykl, nie mierzyłam temperatury bo maż był za granicą, owulacje powinnam mieć koło 25 października a @ 8.11 ale śluz płodny w ogromnej ilości wystąpił u mnie dopiero 3.11 @ nadal brak wiec na pewno owulacja nie była w terminie. Mąż wrócił 4.11 od tego dnia systematycznie współżyjemy, 10.11 zobaczyłam na papierze kremowy śluz z delikatną domieszką krwi, taki różowy... od wczoraj kłucie w jajniku... na test za wcześnie biorąc pod uwagę że pierwsza szansa na zajście w ciążę była 4.11.

    Jeśli się nam uda dziewczyny to będzie cud, biorę bromergon i od 8 miesięcy cykle mam jak w zegarku 31 dniowe, a akurat teraz ta owulacja jakby czekała na mojego męża... staramy sie od 3 lat z przerwami na wyjazdy zagraniczne...

    kamaja lubi tę wiadomość

    Tomeczek 02.07.2012 godz. 20:15
    3850g/61cm - Naszego Szczęścia

    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]
    "Bose Aniołki siedzą na chmurkach,
    A każdy lekko jak piórko fruwa
    I każdy czuwa, cichutko czuwa,
    Nad tatą, który płakać nie umie,
    Nad siostrą, która nic nie rozumie,
    Nad dziadkiem, babcią smutną czasami,
    i swoją mamą - osnutą łzami,
    I każdy woła cichutko z daleka:
    mamo już nie płacz... mamo ja czekam..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilia1987 wrote:
    Albo to ja jestem dziwna bo temperatury po owulacji u mnie to różnice 1kreski zawsze albo to dziwne są zygzaki innych starających. Nie ma pewności kiedy była owulacja jeśli nie było to monitorowane,skok temperatury mógł być dzień lub dwa po owulacji a spotkałam się z przypadkami że i później był skok. Beta 100% pewności to zawsze dzień spodziewanej miesiączki ale dzień czy 2 przed również może być wiarygodne.

    U mnie również cuda na kiju i nic do siebie nie pasuje - temperatura sobie, testyze śluzem sobie, a "ovu" wyznacza jeszcze co innego. Pogubiłam się w tym wszystkim... Ogarnia zwątpienie. Stwierdziłam, że chyba jakaś zbrakowana jestem ;)

    Nie wiem co o tym myśleć. Była owu czy nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 11:19

    kamaja lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ